Babydream

Ár:   649 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fehanni, Módosítva: 2019. július 6.

Lelőhely:   rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyors segítség az irritált és kipirult bőrnek. parfümmentes, cinkoxiddal és pantenollal. Elősegíti a pelenkával fedett irritált és kipirult bőr regenerálódását. Cinkoxidot, lanolint, mandulaolajat , pantenolt és kamillát tartalmazó összetételének köszönhetően ibtentíven védi az érzékeny bőrt, támogatja a bőr természetes védekező funkcióját, segít csillapítani a bőrpírt és az irritációt.

Parfümmentes, nem tartalmaz színezéket, ásványi és parafinolaj mentes, éterikus olaj mentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mrs.Mortem

2022. április 9.

Pattanásokra nagyon jó hatással van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 9.

Pattanásokra nagyon jó hatással van.

NettiKadar

2022. február 15.

Kicsit a bepanthenre emlékeztet az állaga, de ha vékonyan kenem fel jól beszivodik
Szépen lehuzza a gyulladást, van hogy be is varrasodik másnapra a pattim tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 15.

Szépen lehuzza a gyulladást, van hogy be is varrasodik másnapra a pattim tőle

Mute311

2022. február 4.

Régebben egész arcra használtam, mint hidratáló, annak nem jött be, de mai napig nagyon szeretem, mert cink tartalma miatt hasznos pattanások ellen. Csak felkenem az adott részre és már másban kevésbé látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 4.

Mia0602

2021. december 30.

Első használatnál kissebb sokkot kaptam a borzasztóan-rettentően zsíros állagtól, de még inkább a szellemfehér arcomtól. Igen az arcomra használom éjszakára, száraz bőrűként igényli a bőröm a testes krémeket a hideg időben. Mondjuk nem ilyenre számítottam, igaz tettem fel jó sokat. Azóta megtanultam mennyi az annyi és szépen be is szívja a bőröm. Nem hagy nyomot párnán, bár nem közvetlenül lefekvés elött kenem fel. Jók az összetevők és olcsó. Nekem bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 30.

mucskalaura

2021. december 3.

Esti rutinomban használom, a szérum után kenem fel és nem sokkal utána ráhidratálok. Szereti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 3.

TZs90

2021. december 1.

1 éves kislányom popsijára szoktam használni főleg utazáskor, mert nagyon praktikus a csomagolása. Nem lesz kiütéses/piros tőle a bőre, jók az összetevői. Egy durvább pelenka kiütést nem csillapít ez a krém, de ha minden rendben van a bőrrel, akkor jól hidratálja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 1.

Dreana

2021. október 30.

Eljött megint a zimankós reggelek ideje és mindig kireped és kiszárad a kezem. Mindenféle kézkrémet használtam, de ez egy éjszaka alatt csillapította a pici repedések okozta fájdalmat. Újravevős mindenképp! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 30.

vszilvi94

2021. október 12.

Hidratáló fölé szoktam kenni, reggelre látványosan segít a pattanásokon. Csak éjszakára használom, mert elég sűrű, nehezen szívódik be, hagy egy kis fehér réteget. Szőrtelenítés utáni kipattogzásra, horzsolásokra is szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

gergovagyok

2021. augusztus 29.

Nagyon jó inci, érezhető hatás, nagyon szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Nagyon jó inci, érezhető hatás, nagyon szeretjük.

Emma23

2021. augusztus 4.

Ha több pattanás jön ki a bőrömön akkor szoktam estére felkenni. Másnap reggelre szépen lehúzza a gyulladásokat. Nagyon sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Lanolin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate