Babydream

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Garantáltan nem tartalmaz parfümöt, színezőanyagot, paraffinolajat, alkoholt és polietilén glikolt. Gyengéden és alaposan tisztít.

dunaimano

2018. január 20.

Ez volt az első törlőkendőm, a kedvező darabár miatt vettem ezt. Nekem bejött, kellemes, puha, jó illatú, bár lehetne egy kicsit nedvesebb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Greti22

2016. július 15.

Sminklemosásra vettem. Jó-jó de nem a legjobb. Nem is éreztem azt, hogy kellően nedves. Azóta kipróbáltam a babylove-t, az jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 15.

momóka88

2014. február 20.

Végig ezt használtuk a lányomnál baba korában. Nincs illata,én rengeteget beraktároztam belőle,amíg el nem fogyott. Arcát is ezzel töröltem meg,ha mentünk valahova.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Lunita

2013. szeptember 3.

Én még találtam ezekkel az összetevőkkel,amik fent vannak.
Duplacsomagosat vettem.
Szerintem jó,és ez biztos sokáig kitart majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Én még találtam ezekkel az összetevőkkel,amik fent vannak.
Duplacsomagosat vettem.
Szerintem jó,és ez biztos sokáig kitart majd.

Klári

2013. augusztus 29.

Nekem tudtál segíteni haloittbarbi :)! Bár előbb kellett volna elolvasnom a hozzászólásodat, mert jól bevásároltam ebből a kendőből, szeretném a gyerekemnek a legjobb popsitörlőt és olvastam egy tesztben, hogy magasan ez a legjobb összetevőjű (http://divany.hu/shopaholic/2012/09/04/popsitorlok/), hát ez már nem igaz :). Nem is értem, hogy ez miért jó! Úgyhogy most vettem is a babylove-sból is meg a libero-ból is, a teszt a babám popója lesz! Úgyhogy most 3 pont az összetevők miatt és később megírom, hogy hogy szuperáltak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Mütyesz

2013. augusztus 12.

Sajnos "megújult" a termék, természetesen rossz irányba.. Elvileg még puhábbak a kendők (legalábbis ezzel a szöveggel hirdetik), ami nem volna baj, de sajna az összetevők között már felbukkan egy-két közel sem bőrbarát anyag. Nagy kár mert ár-érték arányban nagyon jó kis termék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

haloittbarbi

2013. augusztus 7.

A legjobb összetevőkkel rendelkező termék a piacon!:) Nagyon szeretem, bár lehetne kicsit nedvesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Anita7702

2013. július 24.

Puha, kellemes tapintású és illatú. Babapopsi törlésre használom, nem irritálja a babám bőrét, szépen letakarít mindent, bár tényleg lehetne egy kicsit nedvesebb. Olykor több jön ki egyszerre és a következő lap nem kapcsolódik az előzőekhez. Ez a babylove-nál sokkal jobb, így inkább azt használom, annak ellenére, hogy ennek jobb az összetétele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 24.

gizidili

2013. július 6.

Én rendeltetés szerűen használom, azaz a pici lánykám popójára. Hát, nem a legjobb. A babylove sensitiv-je sokkal jobb. Egész jók az összetevői. A mérete megfelelő, nem szakad, puha. Viszont nem elég nedves. Én ilyen száraz nedves törlővel még nem is találkoztam! Irritálni nem irritál, ez viszont pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 6.

natasa

2013. június 28.

Nem túl nedves, de ez engem nem zavar. Arc felfrissítésére, áttörlésre használom, ill. korrektor és púder eltávolítására.
Végül is nem rossz, de nem a legjobb. Az utolsó 2-3 összetevő sem túl bizalomgerjesztő: két tartósító meg egy kémiai hajöblítő. :-(
Ár-érték arányban szerintem pont jó. Tudom, nem leszek ezzel népszerű, de én új funkciót is találtam neki: kiválóan alkalmas bútortisztításra. A pohárnyomot új letakarította, mint a huzat.:-))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 28.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice