Babydream

Ár:   449 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kukumaluthch, Módosítva: 2017. április 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Megköti a felesleges nedvességet és ezáltal védi az érzékeny bőrfelületeket - mint könyökhajlat, hónalj - az irritációtól és kidörzsölődéstől. Jojobaolajat és allantoint tartalmazó formulával a kellemes bőrérzetért. Ideális érzékeny bőrű felnőttek számára is. Gyermekbiztos zárással.

Parfüm-, ásványolaj- és paraffinolaj-mentes.

kukumaluthch

2016. szeptember 28.

Sosem használtam még parfümmentes hintőport, elsőre nagyon érdekes, elsősorban száraz samponként szeretném majd használni, illetve éjszakai dezodorként.
Up: nagyon selymes púder - ha lehet ilyet mondani -, száraz samponként bevált, jövőre a nagy nyári melegben dezodorként is le lesz tesztelve, biztosan megpróbálom majd a parfümözött verzióját, hátha nem lesz túl erős számomra az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin