Babydream

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2014. március 16.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

• kamillával és aloe verával
  • pH bőrsemleges
  • színezőanyag és alkoholmentes
  • gyengéden és alaposan tisztít

wildrose

2019. február 17.

Nagyon fincsi, babás illatú, jó méretű és elég nedves törlőkendő. Nagyon jó minőségű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 17.

bettina28

2018. szeptember 15.

Egyszer kipróbáltam nedves törlőkendőként de feleslegesnek tartom az ilyet a kezek felfrissítésére, akkor már inkább antibakteriális kendőket vetek be. Smink lemosására jó lehet de arra nem tudom milyen mert nem sminkelek. Egyébként a kendők elég nedvesek, kellemes illatuk van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

palzsu

2015. július 7.

Sajnos nekünk is túl száraz. Pedig jó az ára, illata, de nem vált be, cseréljük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

sztike

2015. június 20.

Hát ez annyira nem jött be. Nem az eredeti célra használom, de azért annyit általánosságban el lehet mondani róla, hogy nyúlik, a nagyon praktikus "Tuch an Tuch" ötletnek köszönhetően pedig trükközni kell, hogy ne 4 kendő jöjjön ki egyszerre. Utána persze vissza kell szuszakolni a feleslegesen kilógó kendőt, ami miatt nem tudom rendesen visszazárni, így az amúgy sem valami nedves kendők még szárazabbak lesznek. Az illata valami elbénázott Nivea-illat, enyhe citromos súroló beütéssel. Irritációt nem okozott, de ez azért sovány vigasz. A leragasztó matricája elég hamar feladja a harcot, szóval összességében alig várom, hogy elfogyjon. Drága nem volt, szóval nem egy pénz kidobás, de nem lett kedvenc. Nem jött be, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

nikol134

2014. január 4.

Szeretem, főleg, hogy hatos csomagban lehet venni, ez elég két hónapig, az ára is jó, csak egy kicsit hamar kiszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

szanii

2013. október 5.

eddig tescos popsitörlőt használtam..úgy kb mindenre :D most kipróbáltam ezt..nem volt drága, főleg hogy 80 darab van benne. illata jó, a nedvessége..háát....elmegy.. elhasználni elhasználom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 5.

timcsike1989

2013. június 4.

Az illata jó, de túl száraz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Az illata jó, de túl száraz.

sziszoka

2013. február 27.

Tényleg nem elég nedvesek a kendők.Én csak úgy nyáron arcfrissítésre használtam,de mire végeztem teljesen szétmállott a kendő.(nem,nincs nagy arcom nem azért. :D)Szóval a kendők is elég kisméretűek lehet,hogy azért.Nagyon jó illata van.És ennyi amit nyújtani tud igazából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 27.

kriszti.07

2013. február 18.

Túl szárazak a kendők. Az érzékeny bőrömet irritálta sajnos. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Túl szárazak a kendők. Az érzékeny bőrömet irritálta sajnos. :/

kivina

2012. november 15.

A törlőkendők közül most ennek tetszik a legjobban az illata. Esti sminket szoktam néha letörölni vele. Nem okoz semmii gondot a bőrömnek, puha és a nedvességtartalma is pont jó. Most ez a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 15.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol