Babydream

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2017. július 15.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

zsazsa

2017. április 7.

Nem rossz, kellemes alig érezhető illata van, viszont picit lehetne nagyobb és nedvesebb, a dm-es jobban bejött eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

bettina28

2017. január 5.

Én jobban szeretem z antibakteriális törlőkendőket kéztörlésre, sminklemosásra meg nincs szükségem mert nem sminkelek. Így annyira nem veszem hasznát de anyukám nagyon szereti kéztörlőként. Az illata jó egyébként és kellően nedvesek a kendők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

keettee

2016. szeptember 22.

Bevallom meguntam a rózsaszín társát, elhasználtam kb 10 nagy csomaggal (nem babapopsira), de már kellett valami finom illat. Ezért esett rá a választásom, és nem csalódtam, ugyanolyan a minősége, nedvessége és mellé társul ez a nyugtató babás illat, olyan mint egykoron a nivea törlőé volt. Most ezt kívántam, nálam betalált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 22.

fdorottya

2016. augusztus 1.

Ez a törlőkendő két dologra nagyon jó. Konyhában a zsíros tűzhelyet megpucolni vele, és a bukósisakról a nem kívánt bogarakat eltűntetni. Nem elég nedvesek szerintem a lapok, a csomagoláson a visszazáró egy idő után már nem ragad, így gyorsabban kiszáradnak a kendők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

szelesteirita

2016. május 3.

A rózsaszín változattal szemben szerintem ez szörnyű. Lehet hogy kifogtam egy hibás szériát, de az enyém konkrétan olyan, mintha sima nyomtatós papírral akarnám megtörölni a gyerek fenekét. Nem is használtam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

renataH

2016. január 3.

A sensitive változatát szoktam venni, szerintem az egyik legjobb popsitörlő. Pont eléggé nedves, nagyobb kiszerelésben kapható mint a drága márkás törlők és sokszor van akcióban. A baba bőre is szereti :)

Azt nem értem hogy akinek sminktörlésre meg a keze törlésére túl nedves az miért pontozza le, mikor nem arra való. A babakaki leszedésére pont kellő nedvesség van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 3.

szivecske

2015. október 15.

Sminkletörléshez vettem, először a nagyját micellás vízzel, ezzel ami meg ami maradt, áttörlöm. De sajnos nekem nem elég nedves, nehezen hozza le még azt a maradékot is. Mivel nem ez a funkciója, nem pontozom emiatt le, de én csak takarításhoz fogom tudni így elhasználni. Az illata egyébként kellemes, de lehet legközelebb az extra sensitive verziót próbálom ki, de csak akkor ha akciós és ha elfogy ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

sabrirory

2015. szeptember 26.

Az illata szuper, nagyon babás. :) a kendők anyaga elég kellemes, nem szakadt el eddig egy sem, kellően nedvesek,de nem tocsognak. Én univerzális törlőkendőnek használom: arcot törölni, kezet törölni,ha kifolyt valami, sminket letörölni stb. Én meg vagyok vele teljes mértékben elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Nicu

2014. július 25.

Szerintem pont jó vastagságú, nem irritál, nekem nem szakad könnyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

Szerintem pont jó vastagságú, nem irritál, nekem nem szakad könnyen.

Schmetterling

2014. március 3.

A Rossmann törlőkendők a legjobbak! Rengeteg félét próbáltam (de minek) és maradok ennél! Minősége, ára tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 3.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol