Babydream

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Kíméletesen tisztítja a hajat és a fejbőrt. Kamillával és panthenollal. Nem tartalmaz színezékeket, tartósítószereket, ásványi olajokat, paraffinolajokat. PH-semleges termék.

Rommie77

2019. július 28.

Ez borzasztó, gyártják még? Már régóta nem tudom elhasználni. Egy rágógumit könnyebben ki tudnék szedni a hajamból, mint ezt a sampont. Mivel a hajamra nagyon rossz volt, megpróbáltam tusfürdőként használni, de iszonyatosan szárít. Nem tudom, mi nem stimmel vele, mert az összetevői így ránézésre elég átlagosnak tűnnek. Pl. nem látom, hogy pillanatragasztó is fel lenne tüntetve köztük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Talus

2019. március 24.

Hallottam,hogy a babasampon kíméletes,és aki sűrűbben mos hajat,ezzel célszerű,így hát kerestem egyet.Nem tudtam mi alapján döntsek.Tudom,hülyeség,de mivel jegesmedve mániás vagyok,és ott csücsül a flakonon,emiatt erre esett a választásom. :D
Hát sajnos nem igazán jött be...nem igazán habzik,ami a kisebb gond,a nagyobb az,hogy iszonyat szárítja a hajamat,muszáj utána a balzsam,különben alig bírom kifésülni.Nem lenne a balzsamozással sem gond,mivel mindig teszek fel pakolást,de azért ez durva,hogy anélkül nem megy utána a fésülködés. :/
Tehát nem veszem újra...Kap egy kettest :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Tehát nem veszem újra...Kap egy kettest :/

redrick

2019. január 27.

Csatlakozom a csalódott lehúzó táborhoz. Dm-beli babylove sampon a befutó mostanában, de ideiglenes készlethiányból fakadó türelmetlenség okán bátorkodtam megvenni ezt a terméket a szomszédos Rossmannban. Összefoglalva: katasztrófa. Iszonyatosan szárít, tiszta korpa a fejem, emellett extrém módon zsírosít is. A fejbőröm sebes, viszket, a hajamnak nincs tartása még a hajmosás napján sem, sprőd, gubancos, fénytelen. A csomagolás természetesen nagyon cuki, a benne található lötty viszont öt forintot nem ér, teljes pénz- és samponkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

tyukanyo

2018. december 7.

Update: Egyszerűen borzalmas!!!!! Eleinte még nem tűnt fel hogy ennyire égeti a fejbőrömet de a legutolsó hajmosásnál kivörösödött a fejbőröm és ott ahol érte a sampon és égette. Eddig csak néha éreztem hogy kissé melegít és viszket de butaság volt tőlem hogy már ott nem dobtam ki. De most megy a kukába az tuti, és erősen gondolkozom hogy vegyek e több kék babydreames terméket. A zöldekkel semmi baj sem volt szerencsére. Nagyon boldog vagyok hogy a kisöcsémnek nem próbáltuk ki otthon. rosszul is esett, hogy egy BABÁKNAK szánt termék miket csinált vekem. Lehet egyéni érzélenység volt az esetemben de akkor se ajánlom senkinek. Pedig direkt figyeltem hogy normálisak legyenek az összetevői, lehet a parfüm a hibás hogy ennyire elől van az inci listán, de az is benne van hogy másik összetevőjére lettem alergiás.
Jó kaksi egy sampon :(

Nagyon szeretem a babasamponokat így ezt is muszáj volt kipróbálnom. Elég erős illata van ami szerintem egy babáknak készült kozmetikumba nem a legjobb. Nagyon hamar zsírosodik a hajam és ezzel még a második nap végén is nagyon szép volt a fejbőröm. Az előbbi tulajdonsága is csak arra mutat rá, hogy kisbabáknak ez a termék lehet túlzottam szárítana. Miután megmostam a hajam elég tapadós és kócos lett tőle, de a balzsam ezt az érzést teljesen eltüntette, és mivel mindig használok balzsamot nekem ez nem probléma. Összességében inkább felnőtteknek ajánlom ezt a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

Jó kaksi egy sampon :(

Endless

2018. október 25.

Fura, kezelhetetlen, tapadós érzetet adó, nem habzó szörnyűség. Rettenet kiszárítja a hajat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

javi

2018. július 17.

Gél állagú és finom illatú, amin én meglepődtem, mert azt hittem a baba termékek nem illatosítottak. SLS mentes sampont kerestem, bár látom hogy anélkül is van benne szulfát még. Szerintem jól tisztít, gyorsan zsírosodó hajam van és két naponta szoktam mosni, de ezzel a második napon dúsabb a hajam mint szokott lenni. Enyhe fejbőrproblémáim is elmúltak mióta ezt használom. Árban pedig nem sok... jó termék. Meg aranyos ez a jegesmedve(?).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

senskin

2018. március 3.

Nekem eddig bármelyik menő samponnál jobb, de sima bio sls menteseket is vettem, a szulfátokat kezdem nem bírni. Nagyon jó lesz a hajam tőle, furcsa megszokni, de sokkal szebb a hajam tőle, mint a sok vegyi anyagostól. Alterra mandula -argán hajbalzsamot használtam hozzá, tökéletesen fésülhető volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Zaynab

2018. január 31.

Megvettem, mert kímélő sampon, bár van benne azért szulfát, de nem az INCI elején.
Vegyes érzéseim vannak, mert az illata jó, az ára is jó, beszerezni könnyű, de a hajam nem túl kifésülhető a használata után.
Kevésbé viszket a fejbőröm.
Még hezitálok, hogy ezt használjam-e mostantól, mert ár/érték arányban eléggé megéri és szebb az INCI-je, mint a drogériás samponoknak.
Erős hármas - gyenge négyes így az első próba után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 31.

Kevésbé viszket a fejbőröm.
Erős hármas - gyenge négyes így az első próba után.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin