Babydream

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AngEy, Módosítva: 2019. június 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Szityike

2016. június 25.

Imádom!!
Szuperül véd és cuki a flakonja és a spricnis kiszerelése.
Most féláron jutottam hozzá az egyik drogériában, így inkább ezt választottam a saját bőrömre, mint a bolt sajátmárkás érzékeny bőre való 50-es napvédőjét, hiszen ugyanannyiba kerültek. :D
Már volt is alkalmam kipróbálni és nem bántam meg, hogy ezt választottam!
Nem tudom eléggé hangsúlyozni, hogy mennyire imádom, hogy spricnis a flakonja, így nagyon könnyen lehet használni...
Kicsit folyékonyabb, mint amire számítottam, de nagyon jól kenhető ezért és pillanatok alatt be is szívódik.
További előnye, hogy nem hagy fehér nyomot a bőrömön és tartós, még vízbemenés után is!
Többször is kentem magam vele a nap folyamán és így sikerült elkerülnöm a leégést az egész napos napozás- úszás mellett! :D
Szóval csak ajánlani tudom... felnőtteknek legalábbis nagyon! :D
Babákkal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, de biztosan náluk is hatékony.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

Imádom!!
Szuperül véd és cuki a flakonja és a spricnis kiszerelése.
Már volt is alkalmam kipróbálni és nem bántam meg, hogy ezt választottam!
Szóval csak ajánlani tudom... felnőtteknek legalábbis nagyon! :D
Babákkal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, de biztosan náluk is hatékony.

AngEy

2013. június 28.

Jól kenhető, kicsit ragacsos maradok utána de elviselhető. Felkenéskor kb. 3 perc múlva szoktam felöltözni, úgy nem hagy nyomot. Egy idő után alkoholos szaga lesz de az hamar elillan :) és száz forinttal olcsóbb, mint az ugyanilyen dm-es :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.