Babydream

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

A Babydream ápoló olaj mandula-, makadámia-, szójaolaj és E-vitamin tartalmával kifejezetetten a terhességi csíkok megelőzésére lett kifejlesztve. Ásványi olaj-, színezőanyag- és tartósítószer-mentes. Parfümolajjal, mely nem tartalmaz egyetlen ismert allergén összetevőt sem. A terhesség első hónapjától alkalmazható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

poszike22

2022. január 27.

Nagyon szeretem, a mai napig használom, az utolsó pár hétben vagyok és nem feszül a bőröm, hatékony, nagyon szeretem alkalmazni.

2021.november 18.
Kb. Másfél hete használom, a 24.héttől amikor már elkezdett feszülni a bőröm a hasamon, eddig nincsenek striáim, elmúlt a feszülő, húzó érzés már az első használat után, nagyon kellemes, gyorsan beszívódik, jó illata van, nem hagy olajos, zsíros, tocsogós érzetet maga után, este alkalmazom, reggel a hozzátartozó testápolót használom. Tökéletes, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 27.

2021.november 18.

LynnLynx

2021. június 25.

A várandosságom 10.hetétől kezdtem el használni, minden nap fürdés után. Majd a 26.héttől már reggel-este használtam. Nagyon szerettem, hogy könnyen beszívodott, éa nem viszketett a bőröm :) nem lettek striáim, bár lehet nagyban számít a genetikám :D de én csodaszerként könyveltem el, biztosan újraveszem a következő várandósságomkor is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

KriszTina90

2021. június 21.

Nagyon kellemes az illata nem nehezíti el a bőrt. Azt nem tudom, hogy veszem e újra nem látok különbséget más olajokhoz képest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Csillagpor123

2021. március 8.

2 dobozzal elhasználtam a terhesség alatt. Nem lett semmi striám pedig, hajlamos a bőröm rá. A tinédzserkori növekedésem megbélyegzett már.

Nem teljesen igaz a fenti állításom, mert a gyomrom előtt lett egy kevés, de oda nem tettem. Szóval csajok ne felejtsétek el a melletekig is használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

palacka11

2020. október 26.

Nagyon jó illata van, ezt használom stria megelőzésre egyelőre maximálisan elégedett vagyok :) remélem a továbbiakban is :). Barátnőm ajánlotta, az ára is tetszik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

TRMoni78

2019. január 12.

Tudom, genetika is, meg ki tudja, mi még, de ezt használtam várandósan már a kezdetektől, és nem lett csíkos a hasam, holott a combom és a csípőm tini korom óta striás. A többi olajhoz hasonlóan ez is kicsit nehezebben szívódik fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

GalambSz

2018. január 25.

Kicsit erős illatú, de kellemes, és az ekcémás bőrömet sem irritálja! Nehezen szívódik be, kevés is elég belőle, szerencsére pici lyuk van a tetején így ha ügyeskedek akkor sikerül kis mennyiséget is a tenyerembe önteni. Az olajok hátránya, hogy ha utána bármit megfog az ember ott marad a nyoma, de ez nem a termék hibája, minden olaj így működik míg be nem szívódik, hozzá teszem a shea vaj is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil