Babydream

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2018. január 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Védi a bőrt a kiszáradástól. Lágy ápolást és hidratálást biztosít. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést. Napraforgó-, avokádó- és jojobaolajjal, kamillával és E-vitaminnal készült. Színezőanyagoktól, tartósítószerektől és ásványi olajoktól mentes.

eelinsz

2017. január 17.

Gyorsan beszívódik, nagyon jó baba illata van. Hidratálja a száraz bőrömet :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Gyorsan beszívódik, nagyon jó baba illata van. Hidratálja a száraz bőrömet :)

Sunchi

2016. március 31.

Nem tudtam dmes babylovért rohani igy ezt választottam hát kimondom ez jó szar és bazi büdös ! Soha többet ! Egy kis hintőporos réteget hagy maga után kb nem adnék csillagot

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 31.

Ella

2015. december 22.

Anyám vette, amikor a legidősebb lányom megszületett. Talán kétszer használtuk, mert neki csak télen volt picikét száraz a bőre, de amikor született (tavasszal), abszolút nem volt hideg. Mikor bekentem vele a lányomat, nem is szívódott fel rendesen. Mivel korababa volt, még az enyhe időben is féltem, hogy megfázik, hiszen az inkubátorban a nagy meleghez szokott. Éppen emiatt nem nagyon használtuk ezt a testápoló tejet és a selymes bőre miatt nem is nagyon kellett. :) Amúgy magamon is próbáltam, de nem tetszett, darabos volt, mintha műanyag törmelék lett volna benne és egyáltalán nem hidratált. Na, eltelt a május és a nyári hónapok, szeptemberben gondoltam egyet, hogy kipróbálom ezt a testápolót saját magamon, megelőzés céljából. Hát ne tudjátok meg... Folyt, de sokkal jobban, mint előtte májusban és iszonyatosan MEGBÜDÖSÖDÖTT. Olyan kőolaj szaga lett, mint az elfelejtett Avonos testápolóknak, ami éveket állt a szekrény mögé beesve. Pedig nem hagytuk napon, nem tároltuk vizes, penészes helyen, hanem a száraz, hűvös szekrényben volt. Lehet, hogy mi fogtunk ki hibás darabot, de a mai napig elevenen él bennem ez az eset. Babydreamből csak popsikenőcsöt merek venni azóta is, de azzal legalább 100%-ig meg vagyok elégedve.

(Sajnos az összetevők listáját nem tudom, mert már rég kidobtam a csomagolását.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

yoyo85

2013. augusztus 15.

Végre megvettem, és most pont akciós is volt. Tetszik az állaga, nem túl sűrű, de nem is nagyon folyós. Tetszik az illata, könnyen beszívódik. A lábszáramra mondjuk naponta kétszer is kennem kell, mert az szörnyen ki tud száradni, és nagyon viszket. Egyébként tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

AngEy

2013. június 11.

imádom:) Jó illatú, tökéletesen eloszlatható, nagyon hidratál, iszonyatosan puha most is a bőröm, nálam eddig ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Edit89

2013. április 5.

2013. 04.05.
Levonok tőle 2 pontot, mert a vége már annyira folyt, hogy úszott tőle a szoba és mert volt neki egy fura illata. Nem tudok rá más szót, mint, hogy kimondottan büdös volt, pedig nem járt le vagy ilyesmi. Minden pizsamám olyan szagú lett, hiába vártam meg, hogy beszívódjon. Mikor már a barátom is megkérdezte, hogy mi ez a fura illat, akkor már tényleg nem volt tuti. Hatásra ugyan nem volt rossz, de nem fogom újravenni. Elfogyott, ma a rózsaszín flakonosat vettem helyette, de az sem a legjobb. Talán a zöldnek még tűrhető illata van.

2013.01.28.
Ma vettem ezt a testápolót, eddig a zöld színűt próbáltam, az nagyon jó volt, ezért kíváncsi voltam erre a kék flakonosra is. Nos... nekem is sikerült szépen szétcsöpögtetnem. Még csak a kezemen próbáltam ki, remélem megszokom, mert nagyon folyós. A zöld színű is fura volt először, de az közel sem ennyire híg, az legalább megmaradt a kezemen, a kék viszont össze-vissza folyik. Viszont tényleg gyorsan beszívódik, nem zsíros és az illata is tetszik. Remélem ő is jól hidratál majd, az összetevői is jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

2013. 04.05.

2013.01.28.

nikike78

2013. január 18.

Nagyon jó! A kezemet is ezzel kenem , kb egy perc alatt szívta be. Nincs olyan érzésem mintha zsírosbödönbe nyúltam volna:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Hibiszkusz

2012. november 5.

Nagyon folyós, vizes állaga van, amit felkenéskor is lehet érezni, én elsőre összecsöpögtettem vele mindent, szóval azóta óvatosan bánok vele. A folyékonysága ellenére viszont meglepően jól hidratál. Elég száraz a bőröm, nem mindegy mit kenek rá, de ez bevált. Meglátjuk télen hogy teljesít, de ebben az időszakban egyszerűen szuper.

Update:
Én is újravásároltam, nekem viszont pont sűrűbb állagú lett a második flakon. Nekem így jobban bejön, bár a hatása ugyanaz. Nem tudom mi ez, hogy ilyen különbség van egy-egy flakon között...
Mindenesetre ez az egyik legjobb testápoló amivel eddig találkoztam. És ez nagy szó, mert már kismilliót kipróbáltam. Örülök, hogy megtaláltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 5.

Kiscsillag5

2012. október 15.

Pont kellően hidratálja a bőrömet, nem túl sok, nem is kevés. Valóban nem hagy hátra zsírréteget, ami nagyon tetszik és az illata is kellemes. Az összetevői is nagyon jók, nagy kedvencem lett. Remek testápoló.

Update:
Nemrég vettem meg a második flakonnal. Ez sokkal hígabb, mint az első volt. Eléggé meglepődtem rajta. Továbbra is jónak tartom persze, csak meg kell szoknom az állagát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

Macska

2012. szeptember 22.

Egy csomó márkás testápoló elbújhat emellett az egyszerű, olcsó babatestápoló mellett. Nem ragad, könnyen beszívódik, semmi zsíros érzés nem marad utána, csak természetes, puha, hidratált bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2