Babydream

Ár:   390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2017. április 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek

A Babydream szél- és  időjárás elleni krém  megbízható védelmet  nyújt a bőrnek hideg, szél és  csapadék ellen. Az avokádó  olaj és  a panthenol hidratálják a bőrt és  segítenek fenntartani a bőr természetes egyensúlyát. A kamilla megnyugtatja az érzékeny  bőrt. A kiváló  minőségű napraforgó  olaj intenzíven ápolja a bőrt. Érzékeny felnőtt  bőrre is ideális.

enicicc

2016. augusztus 30.

Nagyon szeretjük, a lányom arca ettől nem pirosodott ki. Sokáig elég, kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

sunkissedlove

2016. július 4.

Kisfiamnak ősszel/ télen szeles időben ezzel kenem az arcát és tökéletesen védi.
Nagyon finom az illata, kicsit "nehéz" krém, de valóban használ!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 4.

Nagyon finom az illata, kicsit "nehéz" krém, de valóban használ!

kiszpiszok

2016. január 12.

Téli csodafegyverem! Ha száraznak érzem az arcom akkor ezzel kenem be éjszakára, és nagyon finom puha lesz tőle reggelre a bőröm. Mindennapos használatra nem ajánlom, de néha nagyon megéri bevetni. Az orrom körüli, megfázás utáni nyomokat is maradéktalanul eltünteti. Régebben próbálkoztam a DMes változattal is, de az már túl zsíros, sokkal nehezebben szívódik be, nagyon eltömítette a pórusaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Gina19

2015. december 27.

Ez egy szuper krém! Bár nem bababőrre, hanem az én felnőtt bőrömre használom.. :) főleg kézkrémként, illetve arcra, és nagyon bevált, pihe-puha és selymes tőle a bőröm. Ráadásul tartós a hatása, szerencsére nem az történik, mint nagyon sok más krémmel, hogy ha pl. megmosom a kezem, akkor lemosom a bőrömre tapadt, de be nem szívódott szilikonos filmréteget - nem, ez a krém (vagy inkább kenőcs) maradéktalanul beszívódik, habár első tapintásra nagyon testesnek, zsírosnak tűn, és féltem, hogy ez is csak pangani fog a bőrömön, de nem. :) Szóval mindenképp ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

palzsu

2015. július 7.

Kisfiam 2 hónapos volt, amikor erre rátaláltam, már régebb óta kerestem a foltokban kicsit érdesen száraz bőrére. Addig gyógyszertári fürdetőt használtam, de kevés volt. Ezzel bekentem a kis foltokat és végre elmúltak! Azóta már nagyobb a fiam, a térdein lettek bőrkeményedések a hasalástól, mászástól, fürdés után bekentem ezzel neki, és elmúltak. Sőt, nekem is, mert ugyanaz lett a problémám. A sarkamra is használtam, bevált. Nagyon jó zsíros termék, de mégis szép összetevőkkel, mindig lesz itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

liv17

2015. június 10.

Az árához képest nagyon jól teljesít ez a krém szerintem, nekem télen nagyon jó kézkrémnek. Az illatát imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Bebek

2015. február 27.

Nagyon sűrű, nehezen szívódik be a bőrbe, a gyerekeim nem is nagyon szerették.
Mondjuk vmennyit talán védett a szél és a hideg ellen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 27.

Nagyon sűrű, nehezen szívódik be a bőrbe, a gyerekeim nem is nagyon szerették.
Mondjuk vmennyit talán védett a szél és a hideg ellen...

manobeka

2015. február 13.

A legjobb kézkrém, amit télen valaha használtam. Éppen azért, mert nehéz felvinni és jó zsíros krém, tökéletes a hideg időre, fél napig is tart a hatása. Arról nem is abeszélve, hogy inkább veszek ilyen terméket, mint szilikonnal telenyomott niveát, vagy garniert..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 13.

szivecske

2015. január 21.

Nagyon zsírós réteget hagy a bőrön, engem már-már zavar.. viszont az illata és hidratálása oké, kiváncsian várom hosszútávon milyen lesz, egyelőre 3 napos a próbálgatásom. Szerintem gyerekeknek tényleg kiváló, hogy a csípős hideg ne tegyen kárt a bőrükben. De nem az én bőrtípusomnak való ez úgy érzem bár csodát azért nem vártam tőle (szerintem kézkrém lesz belőle), maradok a sima Babydream arc és testápolónál, az tökéletes nekem.
UPDATE: áttértem arra, hogy kézkrémnek is használom lefekvés előtt, meg a talpamat kenem vele, de nagyon szárítja főleg a kezemet, pedig nagyon extrán nincs száraz bőröm, csak kissé... Sajnos továbbadom inkább..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

rose

2014. december 4.

Update: Sajnos hosszabb használat után már nem tudok ilyen jókat mondani róla, kipattogott tőle a bőröm, és csak egy olajos bevonat lett tőle az arcomon, ami alatta ugyanolyan száraz maradt. Kézkrémként fogom elhasználni, remélem, úgy jobban teljesít.

Eddig a Balea Med érzékeny bőrre való arckrémét használtam éjszakai krémként, de még az is csípett, szóval miután elfogyott a második tubus, nem vettem újra. Egy kis SOS keresgélés után találtam erre a krémre, és mivel alapvetően szeretem a "babadolgokat", megvettem. Túlérzékeny, száraz, vízhiányos és rozaceás a bőröm, főleg a homlokom száraz, de ez az első használat után is csodát művelt vele. Hátránya, hogy egész nap az arcomat fogdosom, mert nem tudom elhinni, hogy milyen puha.. :) Nem csípett, nem irritált, normál bőrre viszont sok lehet. Nekem egyelőre hatalmas csodaszernek tűnik, meglátjuk. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.