BaByliss

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: erika81, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A BaByliss BA2656E Meleglevegős forgófejes hajformázóval könnyedén göndörítheted fel hajvégeidet. A készülék 300W teljesítménnyel, két hőmérséklet fokozattal és két sebesség fokozattal rendelkezik. Tartozékai egy 19mm és egy 23mm átmérőjű hajformázó kefe.

erika81

2014. július 10.

Nagyon jó és könnyen kezelhető hajformázó eszköz. A hajammal nem nagyon tudok mit kezdeni, mert nagyon vastag szálú, egyenes. Már a fodrászom is feladta, hogy beszárítsa. Küzdött vele legalább fél órát, nagyon szépen beszárította, de már rájött, hogy semmi értelme, mert 20 perc után kirúgja a hajam. A készülékkel én nagyon szépen be tudtam szárítani a hajam kb. 3x próbálkoztam vele, de mivel fél flakon hajlakkal sem maradt meg a göndörség a hajamban, ezért már én sem próbálkozom vele. De ez nem a készülék hibája!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 10.