BaByliss

Ár:   7767 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyappyberii, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Egyéb

Ez az ionizáló hajkefe egy exkluzív dupla ionizáló kifúvó egységgel rendelkezik, mely semlegesíti a pozitív töltésű ionokat mely a hajat statikussá és élettelenné teszik. A készülék mekakadályozza a haj göndörödését, gubancolódását és visszanyeri vitalitását. Láthatóan fényesebb és lágyabb lesz a haj.

reddemonblack

2017. március 13.

Az utóbbi időben sokkal jobban zsírosodott a hajam, macerás volt az egész, sajnos még vasalom is, amitől még szörnyűbb. Aztán hallottam, hogy az ionos eszközök egyenesítik a hajat és nem kellene vasalnom, úgyhogy vettem egyet. Hajvasaláshoz nem tudom ajánlani, másnap már ugyanolyan göndör a hajam. Esetleg, ha nem annyira göndör és makacs hajról van szó. Viszont megmentette az életem, már nem zsírosodik annyira a hajam, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

nyappyberii

2013. február 20.

Ameddig dolgoztam,mindig lebeszéltem a vevőket a drága,ionos hajformázó eszközökről,mert mindenki csak reklánfogásnak tartotta a környezetemben,így én is.
Karácsony előtt akartam venni egy vaddisznósörte kefét,de pont az orrom előtt fogyott el,így elhalasztottam a vásárlást. Viszont karácsonyra megkaptam ezt,és elkerekedett a szemem..ionos..ehh.
Elolvastam a használatiját,és egy szót sem hittem el belőle. De azért adtam neki egy esélyt. És milyen jól tettem !

Azóta csak ezt használom,és tényleg nem volt egyszer sem gubancos azóta a hajam. Kevésbé zsírosodik,szebb tartása lett,és ennek és az Alpecin samponnak hála,2 hónap alatt gyönyörű,egészséges kinézetű,élettel teli hajam lett.A hajfeltöltődéssel sosem volt gondom,így erről a részről nem tudok nyilatkozni.

Nagyon kevés helyen lehet beszerezni,de interneten rendelhető. Bár nem olcsó,(8000-9000 ft),de ha egyszer tönkremenne,biztosan újravenném. Ha valaki megkaparintja, garantáltan nem fog túl sokat nyúlni a sima hajkefék után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.