BaByliss

Ár:   14990 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hkajuna, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Hajformázók

A BaByliss AS550E Forgófejes hajformázóval könnyen és gyorsan göndörítheted be a hajvégeket. A kétfokozatú meleg levegő segítségével könnyebb a hajvégek formázása és tartósabb hatása. Az ionizációnak köszönhetően nem fog szállni a hajad és csillogó, fényes hatás érhető el. A hajformázóhoz két kiegészítő fej is tartozik, egy kisebb 35mm-es és egy nagyobb 50mm-es. Szűrője kivehető, így a tisztítása is egyszerű.

Villango

2019. szeptember 10.

Nekem short bob, vékonyszálú, hidrogénnel tönkrevágott hajam van, namármost enélkül a kütyü nélkül nem lehet normálisan kinéző hajat rittyentenem. Értem arra hogy a vaddisznósörték teljesen lesimítják a hajszálak felületét, így egy hajszál egynek néz ki, nem pedig 5nek, ahogy a hidrogén szétroncsolta. :-/ Szóval nekem nagyon bejön.
Nem hajvasaló, arra senki ne számítson hogy ki lehet vele húzni a hajat, nekem alapból frizzy típusú a frizkóm, magyarán vattacukor, de ezzel szuperpuha és fényes maximum enyhén hullámos frizurát lehet vele készíteni. Ha csak befelé szárítom az egészet, akkor viszonylag egyenes lesz a haj, de ilyen bubi jellegű.
Annyi hátránya van (persze nem nekem), hogy vastagszálú és hosszú hajra nem elég, még nekem is legalább 10 perc a melegebb fokozattal. DE nekem ez így jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Szandra1983

2019. február 24.

Nekem nemigazán jött be!Szépen és könnyen lehet vele formázni,de...A hajvégeket nem lehet vele tökéletesen simára kihúzni.Talán ha sűrűbbek lennének a sörtéi akkor rendesen beletudna tapadni...A műanyag közepe nagyon felforrósodik,emiatt égette a hajamat,nagyon kiszárította...Féltem,hogy tönkre vágja a hajamat.Szerettem volna szeretni,de nem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

virnajnifr

2018. augusztus 14.

Legjobb hajformázó! Nem sérül tőle a haj, könnyű használni, picit időigényes, mert tincsekre kell szedni a hajat és egy tincsen többször is átmenni, de abszolút megéri, a végeredmény nagyon tartós és szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

kisniky91

2016. augusztus 20.

Hosszas keresgélés után, emellett döntöttem, és számomra életmentőnek bizonyult. Utáltam maceráskodni a körkefe, hajszárító kombinációval. A hideg levegő funkció nem igazán hideg levegő funkció, de ezt annyira nem is igazán használom, mert nem forog ebben a kapcsolásban a fej. Mindenkinek ajánlom aki nem bír a rakoncátlan hajával, és szeretne időt spórolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

sztike

2016. május 20.

(Nem ez a modell van meg nekem, hanem a Brushing 700, de azt már átrakták a nem gyártják kategóriába, így inkább ide írom a véleményemet, mert ezzel még tudok segíteni, a másikat meg nem biztos, hogy sokan megtalálják.) Karácsonykor a párom nagyon szenvedett, hogy mit vegyen nekem, így szokása szerint megkérdezte: "Mi hiányzik még az ipari parkodból?". Pont akkor került a kezembe egy Tescós balck friday újság, ahol féláron hirdették ezt a kis kütyüt, így ráböktem, hogy legyen az. Bevallom, nagyon szkeptikus voltam, mert a kézügyességem a frizurák terén nem valami jó, és bár korábban próbálkoztam körkefés beszárítással, nem volt sok eredménye. Szenteste meg is kaptam a kis drágát, addigra már készültem is: vettem egy taft hajhabot és egy L'orealos hajszárítóhoz val hajformázó spray-t. A hatás viszont elmaradt, a fényességen kívül semmi extra nem történt a hajammal, ugyanúgy lapos maradt. Próbálkoztam még párszor, de arra jutottam, hogy ez bizony felesleges holmi, szégyelltem is magam, hogy más pénze bánta. Aztán pár hónappal később levágattam a hajam, de nagyon nem tetszett, ahogy a fodrász beszárította, ezért otthon elkezdtem agyalni, hogy lehetne helyrehozni. Eszembe jutott a kis karácsonyi kütyü, hát egy próbát megér, ha már megvan. És basszus működik!! Én elsőre mindig vizes hajjal estem neki, valószínűleg ez volt a baj. Mosás után hab, hajformázó spray, 80%-ig megszárítom a hajam, aztán szakaszonként átszárítom a hajam ezzel, és tökéletes a végeredmény: a hajam extra fényes, sima és tartja a formát a következő hajmosásig. A hajvasalót is kiváltja, ráadásul nem lesz tőle sem lenyalt, sem töredezett, mint hajvasalás után. Az viszont fontos, hogy fésüljük ki a tincset rendesen, mert a sörték ehhez nem elég erősek, de nem is baj, mert így nem húzza a hajat. A hideg levegő funkció nem működik rajta, meleg levegő jön belőle úgy is, de nem is nagyon használom, mert annál a fokozatnál nem lehet használni rajta a forgófejet. Általában az I-es meleg fokozatot használom, a II-nél nagyon fel tud forrósodni a kerámia, és nem akarom elégetni a hajam. Én nagyon odavagyok érte a zötyögős kezdet ellenére, ha ne adj' Isten beadja a kulcsot, biztosan veszek helyette másikat, mert elképesztően nagy segítség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

zsolyomi.dora

2015. november 27.

13ért vettem joy napokon a média marktban, nagyon megérte, bele kellett rázódnom a használatába, de már az elsőnél rájöttem, hogy imádni fogom. Ez előtt csak egy nagy szénakazal figyelt a fejemen, most pedig mintha a fodrásztól jöttem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

CeCeDrake

2015. november 26.

Alapból egyenes a hajam, de vannak benne ilyen hullámok, amiket gyűlölök, mert ha mindenhol olyan lenne, esetleg tudnám szeretni. Viszont inkább egy félkész madárfészek, ami a fejemen van hajkorona gyanánt. Vasalni szoktam, de hővédő mellett is bántja a hajvégeimet és vékonyabbá teszi a szálakat. Kerestem valamit, amivel úgy lesz egyenes a hajam, hogy nem kell vasalni és a fő szempont az volt, hogy vegyszer nem lehet, tehát a tartós egyenesítés kilőve.
A boltban a sokak által dicsért Rowentát kerestem, de elfogyott. Ezt ajánlották, utolsó darab volt, 6490-ért, tavaly a karácsony utáni napokban. Nem gondolkodtam sokat, megvettem.
Azóta tart a mi szerelmünk.
Kicsit megszárítom a hajam, majd jön ez és kis túlzással mintha a fodrásztól jöttem volna!
Fényes haj, aminek van tartása és formája, egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Azóta tart a mi szerelmünk.
Fényes haj, aminek van tartása és formája, egyszerűen imádom!

hkajuna

2014. október 30.

Cserélhető fejes, kombinált készülék, kétféle puha kefés mérettel (35, 50 mm). A nagyobb méretű kerámia bevonatos fejet, dúsításra és volumennövelésre, illetve egyenesítésre használom, míg a kisebbet (termikus (műanyag) bevonatút) szárításra. Picit el kell szöszmötölni vele, mert a tökéletes frizura elérése érdekében a hajat tincsekre kell szedni, úgy kell megszárítani, formázni. Nagy hátránya, hogy a kisebb méretű 35 mm-es kefén nincs kerámia bevonat, így hajhullámosításra nem alkalmas, pedig ezzel kíméletesen kiváltható lenne a hajsütővas is. Ezt leszámítva, nekem maximálisan bevált, használata után olyan a frizurám, mintha frissen fodrásztól jöttem volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 30.