BaByliss

Ár:   9490 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyappyberii, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A BaByliss Magic Curl kerámia kúpvassal a legkreatívabb, legváltozatosabb hullámokat tudsz adni hajadnak, mivel a készülék elejétől a végig folyamatosan vastagodik. A készülék használata egyszerű, csak csavard fel hajad a sütővasra és a végét feszítsd ki, pár másodperc múlva el is engedheted és kész is az első tincs. Gyorsan melegszik, a hőmérsékletét 10 fokozatban tudod állítani. Nagyon egyszerű használata ellenére profi és tartós frizurát tudsz készíteni rövid idő alatt!

TimyeK

2017. november 26.

Vállig érő vékonyszálú, szögegyenes hajam van, ami alapvetően kidobja a göndört. Óckodtam beruházni egy kúpvasra, mert mindig attól féltem, hogy összeégetem magam, de mégis próbaképp beruháztam rá. A kesztyű tényleg csak akadályoz, de végülis anélkül sem égettem meg magam. Szép, tartós göndört csinál, még gyakorolom a technikáját, hogyan kell különböző méreteket elérni, de egy biztos: nem rúgja ki a hajam és szép természetes eredményt érek el vele! Báli hajam is csodásan megmaradt, persze egy kis hajlakkal fixáltam. Szuper termék és nagyon jó árban kapható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

erynis

2017. január 31.

Egy darabig alig használtam, mert úgy gondoltam, túl bonyolult a használata, aztán rájöttem, hogy egyáltalán nem. Az én hajam rögtön mindenféle göndörítést "ledob" magáról, ez az egyetlen, amivel több napnyi eredményt el tudok érni. Attól függ a hullámok mérete, hogy milyen vastagságú tincset fogok meg, illetve hogy mennyire fésülöm ki. Én is összefogom a fejem tetején kis copfba a hajam, és úgy sütöm be. A hozzá adott kétujjas kesztyű tényleg csak akadályoz, kellő óvatosággal kesztyű nélkül könnyebb használni. Valóban gyorsan felmelegszik, és szabályozható a hőfok is. Nagyon megéri az árát, rövid- és hosszúhajúaknak is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

frozi

2016. április 15.

Ez a kis eszköz egyszerűen wow. Hosszú vékonyszálú,viszonylag sok, természetesen hullámos/göndör (mikor milyen kedve van :)) hajam van. Hajsütővel min. 1 óra besütögetni és a súlya miatt pár óra múlva semmi nem látszik belőle. Na ezzel a kis kütyüvel fél óra alatt olyan csigákat rittyentettem, hogy csak na. :))) Szuper kis termék, nekem meghozta a kedvem a göndörítéshez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

klaudiaabid

2016. január 19.

Nagyon szeretem. A kesztyű valóban a vicc kategória, de a készülék tökéletes. Nekem is nagyon hamar kilógja a hajam magát, de ezzel pillanatok alatt sikerült csodás fürtöket varázsolni és 3 napig meg is maradtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Teniko

2016. január 3.

Ebből a márkából van hasonló kúpvasam. Ajánlom mindenkinek! A kesztyűt én sem használom, számomra zavaró. Tartós hullámok kedvelőinek elengedhetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

helgus96

2015. április 18.

Soha de soha nem tudtam göndör/hullámos hajat csinálni az én szögegyenes hajamból, 5 percig tökéletes, aztán kirúgja magát. Nem is terveztem már venni semmi hajgöndörítős cuccot, de végül mégis megvettem ezt (utolsó esély, gondoltam) és Tökéletes!! 2 nap múlva is még látszanak a hullámok a hajamba. Egyszerű használni, és hamar begöndörödik a haj. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 18.

bukorbarbaralilla

2014. december 12.

Imádom! :) Nem bántam meg, hogy megvettem. Bár nekem ez a kesztyűs védő cucc nem jött be... :D vicc szerintem... szóval én anélkül csinálom, de így is megtudom csinálni szinte tökéletesen ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

eva.csellar

2014. október 19.

szép hullámokat lehet vele csinálni gyorsan, az már egyéni probléma hogy a hajamban nem marad meg a hullám 2 óránál tovább. Gyorsan melegszik, jól néz ki és az ára is teljesen tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 19.

motoros_csaj

2014. április 2.

Eleinte óckodtam ettől a márkától, mert egyszer már megjártam vele, de ez a termékük egyszerűen csodálatos. Szép, tartós hullámokat csinál, egy buliba tökéletes! Bár sokszor megégetem az ujjam vele, mert én nem szoktam használni azt a kis kesztyűt, mert csak akadályoz. Szóval én 5*-ot szavazok neki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

PAncsi79

2014. január 7.

Szép és tartós hullámokat lehet vele készíteni. A csomagban van ugyan egy két ujjas kesztyű, de az engem inkább csak akadályoz, így nem szoktam használni. A kesztyű nélkül is gyorsan meg lehet tanulni használni úgy, hogy ne égessük össze a kezünket.
Az én hajam sajnos nem szeret göndör lenni, ezért úgy szoktam csinálni, hogy a hővédőzés után szépen besütöm a tincseket, majd minden egyes tincset a besütés után, még összegöndörödött állapotában feltűzöm egy csipesszel. Hagyom, hogy így összegöndörítve hűljön ki, majd ha már minden tincs kihűlt, kicsit befújom hajlakkal és csak utána bontom ki. Így tartós marad a hosszú hajamban a göndörség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.