BaByliss

Ár:   3691 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bdori, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Ez a vaddisznó sörtéjű hajkefe használat a közben kíméli a fejbőrt. A kócos, összegubancolodott hajat könnyen kifésülhetjük. Végeredmény, sima fényes haj.

levendula26

2015. augusztus 20.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nekem nem igazán jött be. Többszöri használata után zsírosabbnak tűnik a hajam, úgyhogy inkább a régi bontófésűmet használom többször. De az igaz, hogy nem húzza a kócos hajat annyira, mint egy sima fésű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

bdori

2014. március 7.

Néha kicsit száll tőle a hajam,és a nagyobb csomókat nem bontja ki,de fele annyi hajam jön ki,mint rendes fésűvel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.