BaByliss

Ár:   19 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 11.

Ár:   19 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Hatékony hajsimítás, kíméletesen, 126 sörtével és extra nagy kefefejjel.

• A hajsimítás három dimenziója: 34 külső bontósörte, 50 belső sörte, 42 melegített sörte, kerámia bevonattal a kíméletes hajsimításért
  • 60 cm2 felületű kefefej, gyors és hatékony kifésülést és hajegyenesítést eredményez, ideális félhosszú és hosszú hajhoz
  • Két ion generátor: a haj tartósan sima és egységes marad, nem töltődik fel, ragyogó hatást kelt
  • 3 hőmérséklet: 160°C vékony szálú hajhoz, 180°C normál hajhoz, 200°C vastag szálú hajhoz
  • LED – a beállított hőfokozatnak megfelelő színnel jelzi a hőmérséklet elérését

TimyeK

2019. október 13.

Update:
Nagyon nehéz takarítani, könnyen ellaposítja a hajam. Dúsabb hajra ideális lehet, de az enyém nagyon lenyalt a használata után. Valahogy mostanában fel is töltődik tőle, pedig ionos. Két pontot levonok emiatt.

2017. szeptember 4.
Sokáig szemezgettem vele, végül akció keretében sikerült beszereznem. Szépen kisimítja a hajat és fényessé teszi. Könnyű kezelni, kicsit talán nagy a kefe része az én kevés és vékonyszálú hajamhoz. Gyorsan felmelegszik és a bolyhos hajam egységesíti. Azt kapom, amit ígér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Update:

2017. szeptember 4.

samtelen

2019. július 15.

Az előzménye az, hogy a fodrásszal brahiból egyenesre száríttattam a hajam, aztán utána a barátaimat sokkolta, hogy milyen jó a hajam és mennyit fiatalít. Namondom, akkor beszerzek egy hajvasalót, az egyenesre szárítás nekem macerás.

Egy Remington vasaló és eközött vacilláltam, de az Extreme Digitalnál le van árazva és meggyőztek a vélemények.

A használata abszolút "hülyeálló" és gyorsan és jól működik. Nem azt a teljesen lelapított egyenes hajat csinálja, hanem hagy benne valamennyi tartást is. Öt perc alatt kész lett a frizurám vele, szárítás után. Megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.