BaByliss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: whyteangel, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A csomag 8 részből áll: Hajsimító fej, hajkreppelő, különböző méretű hajsütőfejek. A szetthez tartozik egy lila színű táska is, aminek segítségével könnyedén hordozhatjuk hajápolási kellékeinket.

Lona22

2018. december 31.

Borzalmasan lassan melegszik fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 31.

Borzalmasan lassan melegszik fel.

javi

2018. július 28.

Széleskörű kihasználhatósága miatt választottuk ezt, mondjuk azóta leginkább csak a két göndörítőt használom, és nagyon ritkán a vasalót. A lila műanyag rátéteket egyszer próbáltam, utána nem szórakoztam velük. Kb. 20-40 perc, mire megcsinálom vele a hajam. A hullámok/loknik fél napot bírnak, akkor is, ha befújom utána hajlakkal. Hátránya, hogy elég rövid maga a göndörítő rúd, nem tudom a hajam egészét rácsavarni (lapocka alá ér a hajam). Szórakozásnak illetve próbálgatásnak jó, ha jól számolom már 3 éve van meg és még működik.
Viszont az itt olvasott rossz vélemények elgondolkodtatnak, hogy talán egy jobb minőségű göndörítő használatával tovább megmaradnának a hullámok a hajamban. (Ez +1 ürügy arra, hogy vegyek egy nagyobb átmérőjű hajsütővasat amit már régóta szeretnék :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Ella

2017. április 5.

Kb. 12 éve van meg, még gimis voltam, mikor kisírtam karácsonyra a szüleimnél. Nagy reményeket fűztem hozzá és óriásit koppantam. :( Tényleg nagyon lassan melegszik fel, húzza-tépi a hajamat, nem vasal, nem kreppel, nem göndörít, csak ha leveszem a hajsütővasról a lila csigákat. 2 óra volt így is, mire loknikat varázsoltam a hajamba, de egyrészt nem volt látványos, másrészt mire végeztem az utolsó tinccsel, az elsők fullra szétestek. Most, a véleményeket látva rájöttem, nem én voltam a béna, hanem ez a szett totálisan sz*r. Akkor talán nem minden hajvasaló ilyen hulladék és van, ami tényleg vasal is, nem csak a hajszálaimat tépi ki. Egyébként a neszesszer a legjobb az egész szettben (csak nem ezért veszi az ember).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

AkInImOd

2016. augusztus 16.

A múltkori hajvasaló vadászat során meglepődtem, hogy még mindig gyártják - ugyanis nekem is gimis korom óta van egy ilyen készletem. Alig használtam, mert az akkor még vastagszálú, (illetve a mai napig) sűrű hajamat ezek képtelek voltak befogni. Picike, macera használni, sokáig tart, mire felmelegszik, és hiába a sokféle fej, számomra borzasztó frusztráló volt az a pár cserefolyamat, amikor próbálgattam (volna) használni. Mielőtt elmentem volna hajvasalót venni, adtam neki még egy esélyt, de hiába; annyit ért a hajamnak az ezzel való göndörítő művelet, mint halottnak a csók. Nekem is az egyetlen értékelhető fej belőle az emlékeim alapján a kreppelője volt - na az az egy működött nálam is. Azonban így sem érdemel több csillagot ez a termékcsomag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Kingucii

2016. április 22.

Hála ennek a készüléknek ,soha többet nem vagyok hajlandó Babylisses termékeket használni. Kritikán aluli ez a készülék. Kb 3/4 óra kellett,mire valamennyire felmelegedett, a hajvasaló része húzta a hajamat, nem vasalta ki kellőképpen, lötyögött, nehézvolt cserélgetni a lapokat. Talán a lekerekített végű hajsütővas az, ami használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

telelle

2016. március 26.

Gimis korom óta megvan, bár bevallom elég sokat ült a szekrényben. Szerintem ez kifejezetten kísérletezgetésre való, vagy ha valaki néha-néha játszani szeretne a stílusokkal, nem rendszeres használatra, arra viszont teljesen megfelel.

Egy időben például gyakran egyenesítettem a hajam, ahhoz inkább vettem egy hajegyenesítőt, azt direkt arra találták ki, gyorsabb és kényelmesebb fogni (ebben van, hogy kioldom a bajonettzárat sütögetés közben...). Az utóbbi időben viszont elővettem megint, kísérletezgetek a frizurákkal, jól jött, hogy van. Ha valamelyik mellett megállapodok hosszútávon, akkor talán szerzek valami professzionálisabbat, de addig tökéletes.

Amikor még újdonság volt, tuti érvágás volt a pénztárcának, de most már egyáltalán nem durva, mégiscsak több fejet kap hozzá az ember. És azt is az előnyére írnám, hogy a simító/kreppelőfej a műanyag bevonatnak köszönhetően kb. veszélytelen, és nem is melegszik fel annyira, hogy károsítsa a hajat, bár hajlamos beleakadni. A vas fejektől kicsit tartok mondjuk xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

klau810614

2016. január 19.

Jaj nekem is volt ilyenem,de gyorsan túl is adtam rajta.:D Semmit nem ért,még a hajvasaló funkciója is kritikán aluli volt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

Akasa

2016. január 19.

Hála ennek a terméknek, soha többet Babyliss!
Rettenetes, és nagyon drága volt!
Kb. 1 óra után sem melegedett fel, se göndöríteni, se vasalni a hajat nem lehetett vele!
Sajnos, ami több funkciós, az általában semmire sem jó... ezt ennek a kis készüléknek is sikerült bizonyítani!
Végül egy noname hajvasalót vettem kb. 12 éve, 2.000,- Ft-ért, és a mai napig működik (kb. 1 perc alatt van 180C°-on)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Hála ennek a terméknek, soha többet Babyliss!
Rettenetes, és nagyon drága volt!

angi9207

2016. január 8.

Jesszusom! :D Ez volt az első hajvasalóm (ésatöbbi) sok sok évvel ezelőtt. A legrosszabb rémálmaimban ne jöjjön elő! Ahogy előttem is írták gagyi, nem simított egyáltalán tartósan, emlékszem, hogy folyton tépte a hajam... A lapok is lötyögtek benne. Talán a kreppelő részét használtam ki a legjobban, mikor rajtam volt a roham... A göndörítőkről meg nem is mondok semmit. Mindent csináltak, csak nem göndörítettek. Egy kis vicc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

Erika80

2015. december 29.

Teljesen jó kis hajformázó készlet. Abszolút nem lötyög, nem húzza a hajat, szépen vasal és jól kreppel. Meg van pár éve, használtam is jópárszor, kivéve a kockavasat. Egyedüli negatívuma a számomra, hogy rövid a vasaló része, de ez sem okozott egetverő problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.