BaByliss

Ár:   21490 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 21490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Alveolashop.com, 21490 Ft

A BaByliss PRO legújabb fejlesztéseinek egyike egyedülálló módon kombinálja a Turmalin és Titán technológiát. A Turmalin egy speciális drágakő, mely felmelegítés után természetesen bocsát ki negatív ionokat. Mivel a hajápolókban található hatóanyagok felszívódása csak negatív töltés esetén lehetséges, így a Turmalin kristályok természetes katalizátorként segítik azok hatékonyságát. Köszönhetően a titán lapok tartós hőtároló képességének, valamint ellenálló képességüknek a Turmalin technológia új fejezetet nyit a hajsütővasak történelmében.

Termékjellemzők:

• Turmalin bevonat
  • Egyenletes hőmérséklet szabályozás
  • 13 állítható hőfokozat
  • 1,95m-es forgatható kábel

Ár: 21490 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat

pacsirszkyh

2021. szeptember 1.

A megvétel utáni első használatnál szörnyen bénáztam, valahol egy pudli és Zámbó Jimmy közé datáltam utána a hajkoronámat, de azóta sikerült megtanulni és hozza az ígért végeredményt! Ami azóta nekem a legjobban bevált: Hajhab a szárítás előtt, majd minden tincsnél 7-8 másodpercig tartani a fürtön a kütyüt, a végénél összefogva, így simán a következő hajmosásig szépen tartja a lágy hullámokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Lills

2016. május 15.

Fodrász használta a hajamon először, nem volt mese, nekem is kellett egy ilyen itthonra :)
Imádom. Meg kell szokni a használatát, de hamar ki lehet tapasztalni, hogy hogy lesznek igazán szépek a hullámok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Esseni78

2014. október 20.

Nagy kedvenc 3éve:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 20.

Nagy kedvenc 3éve:)

beautymaniac

2013. augusztus 9.

Szuper! Semmi rosszat nem lehet róla mondani! Gyönyörű hajat lehet vele készíteni és egyszerű a használata. Imádom! :-))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

szuperninaa

2013. március 3.

Alapdarab! :-) 2 éve szeretem. Az ára elég drágának mondható kb 18 ezer forint.
Gyorsan melegszik, pár perc alatt és 140-től 220-fokig állítható a hőmérséklete.
Nagyon szép "Madonnás" hajat lehet vele kreálni, az én hajamon sütéstől-mosásig tart a hullám. Mivel elég vastag a lapja, a nagyobb, vastagabb tincseket is átmelegíti, nem muszáj vékonyan leválasztani, ezáltal pikkpakk behullámosítható az egész hajzuhatag.
Vigyázat, robosztus darab! Egyetlen hibája, hogy baromi nehéz :D ...de kit érdekel ez? :-)) :-))

Mikor ezzel formázok, mindig megjegyzik,hogy "neked milyen jó a hajad!" :D
Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 3.

Alapdarab! :-) 2 éve szeretem. Az ára elég drágának mondható kb 18 ezer forint.

Mikor ezzel formázok, mindig megjegyzik,hogy "neked milyen jó a hajad!" :D
Ajánlom mindenkinek.