Babylove

Ár:   400 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Testápolók

Hidratálja a baba bőrét és megvédik a kiszáradástól. Nem tartalmaz színezőanyagokat, tartósítószereket és ásványi olajat.

devababa

2018. október 8.

Heti egyszer kivaltom vele a testapolot. Konnyen beszivodik. Kellemes az illata. Arban nagyon jo. Nedves borre teszem zuhanyzas utan. Telen picit macerasabb, inkabb nyaron hasznalom. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 8.

barbel

2018. október 3.

Update
A Weleda kismamáknak való olaja mellett használom (előbbit csak a hasamra, utóbbit a több testrészemre). Teljesen jól funkcionál, zuhanyzás után vizes bőrre kenve fejti ki legjobban a hatását. Kellemes illata van és nagyon jó ár-érték arányú. A flakon kicsit nehézkesen használható, orrán-száján ömlik az olaj, ezért áttöltöttem egy Weledás üvegbe, így sokkal felhasználóbarátabb. Kicsit már más a csomagolása, lehet, hogy más néven is fut itt Krémmánián.

2012. november
Itteni tapasztalatok alapján vettem ezt az olajat még pár hónapja. Direkt nem rögtön használat után írtam, vártam türelmesen, hogy tényleg jó-e. Pár hónap használat után kijelenthetem, hogy nagyon jó! Sőt, szuper! :) Fürdés után vizes bőrre használom, majd pár perc után megtörölközöm, és a bőröm szuper puha lesz. :) (Mondjuk érdemes inkább este használni, mert azért icipicit olajos marad az ember utána.) Az illata kicsit fura, de ilyen összetevők és ár mellett ezt boldogan elviselem. A tubus kezelése meg kicsit macerás, de hát ez van. :) Nekem bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Update

2012. november

Cu2tka-baba

2018. július 8.

Nem rossz, de a jonhsonsoshoz képest sehol sincs.... Az ára viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Nem rossz, de a jonhsonsoshoz képest sehol sincs.... Az ára viszont nagyon jó.

Anheszenamon

2018. július 4.

Most is van belőle itthon, a kisfiamra szoktam használni, bár nem túl gyakran. Egyedül azt nem szeretem, hogy nagyon folyik belőle a cucc és minden olajos lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Bolvarin

2017. április 9.

Én a pocakomra vettem a terhességi csíkok kialakulása ellen. Nagyon jól hidratál. Egyedül az adagolója gagyi, folyik rössze-vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Panna01

2015. október 27.

Szerintem az árához képest nagyon jó minősége van! A csomagolása nagyon aranyos! Hogy lehet az hogy van néhány degenerált nő visszataszítónak és csúnyanak tartja a babát a dobozon? Nem is értem mit kellett volna rárakni a dobozára? Lehet hogy a két hölgy portréját... Biztosan többen megvennék Ha Ők mosolyognának ránk a flakonról a hibátlan fogsorukkal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

kismadár

2015. február 9.

Én elsősorban azért vettem, hogy a smink ecseteimet mossam ki vele, de néha jut belőle a bőrömre is. Jól hidratál, táplál, könnyű eloszlatni. Az illatát annyira nem szeretem, de nem zavaró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

katka88

2015. január 9.

IMÁDOM!!!!Fürdés után vizes bőrbe bemasszírkázni aztán kíméletesen törölgetés és tádámm...kész az extra puha bababőr!!!!LOVE!!!
Update: Jövök pontot levonni! A szaga miatt!!!! BORZALOM!!! Minden,amihez hozzáér undorító avas szagú lesz másnapra és minimum 3 60 fokos mosás viszi ki a törölközőből vagy a piazsamámból!!! UNDORÍTÓ BÜDÖS!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

csibe0704

2014. december 16.

Fürdès utàn hasznàlom a babàmnàl.Szerintem remekül hidratàlja a bőrèt ès kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

$luxy$andris

2014. november 24.

Szerintem is kiváló ez a termék, de a gyerek engem is nagyon taszít rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

Szerintem is kiváló ez a termék, de a gyerek engem is nagyon taszít rajta.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0