Babylove

Ár:   550 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2014. november 17.

Kategória:   Testápolók

Babylove babaolaj a pelenkaterület tisztítására vagy a fürdetés utáni gyengéd bőrápolásra használható. Érzékeny bőrű felnőttek számára is alkalmas, például masszázsolajként. A vitamindús mandulaolaj támogatja a bőr védekező funkcióját és selymessé teszi azt. Az E-vitamin véd a káros környezeti hatásoktól. A kamilla kivonat* bőrnyugtató és gyulladás-csökkentő hatású.

Teljeskörű gyengéd ápolás. Értékes, természetes összetevők. Nem tartalmaz paraffinolajat és állati eredetű összetevőket.

*ellenőrzött biológiai gazdálkodásból

Kiszerelés: 250 ml

Cosmonaut

2019. október 30.

Korábbi véleményem megváltozott, vásárlás után pár héttel megbüdösödött, és kb semmire nem lehetett használni. Előtte se volt egy csodaszer, az én normál / kicsit száraz bőrömre teljesen alkalmatlan, azóta se vettem újra, ha ingyen adnák se használnám szívesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

ImolaV15

2019. október 12.

Szeretem:) Nagyon finom illata van. Én gyantát szoktam vele leszedni, meg testápolóhoz keverve vagy magában használom a tappancsaimra. Annyira nem hagy maga után olyan durva olajos érzetet, ha nagyon zavar a felesleget fel szoktam itatni egy törcsivel. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

zsoxcore

2018. április 19.

Az őszi és a téli hónapok megmentője! Tusfürdőhöz, testápolóhoz keverve egyáltalán nem szárad ki a bőröm. Ezek mellett még a makacs szemsminket, illetve ajakkencéket is szépen eltávolítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Lillababa

2017. június 15.

Rosszat nem tudnék mondani rá, de nem szerettem használni, mondjuk lehet nem ő tehet róla, mert eddig minden ilyen olajjal így jártam, fura, ragacsos érzés, nem kedvelem, na, pedig a tiszta növényi olajokkal (mandula, kokusz, argán, stb.) semmi gondom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

buzasannamari

2017. március 8.

Amúgy is olcsó, de féláron vettem, leszállítva, rögtön kettőt. Eddig a kézfejemre használtam esténként, jól hidratál, másnap is szebb a bőröm tőle. Azért kerestem rá itt, mert ötleteket kutatok: mire használhatom még. És látom, nagyon kreatívak vagytok :) Alig várom, hogy ma este a sminklemosó korongra tegyek belőle (a micellás vízre) és kipróbáljam. Az is lehet, hogy öntök belőle a micellás arclemosós flakonba, és használat előtt felrázom. Majd megírom a tapasztalatokat.
Összekevertem: kb. 100 ml micellás arclemosóhoz tettem 1/4 flakonocska olajat (annyi volt benne még). Tettszik. Nem is kell összerázni, elég ha "megpörgetjük" a lemosót a flakonban, máris szépen összekeveredik. (Ha felrázom, akkor habos lesz.) Adok még egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 8.

Kesudio

2016. december 12.

Már alig várom, hogy elfogyjon. Konkrétan rosszul vagyok az illatától. Babamasszázshoz használtam, de nem fogyott el, és még mindig sok van benne. Nem tudom mi lesz a sorsa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

pniki93

2016. július 12.

Már elhasználtam egy flakonnal a parfümmentes változatából, azt imádtam. Most ezt vettem meg, akciós volt, kíváncsi voltam rá. Nekem valamiért messze elmarad a hidratáló hatása. Este bekenem magam vele, másnap délelőtt már látom a száraz combomat :( elhasználom, de vissza fogok térni a parfümmenteshez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

pampamacska

2016. június 8.

tetszik a kis szívecske alakú bemélyedés, amivel még olajos kézzel is meg tudom tartani az üvegét. az illata is elég kellemes.

eddig sikerült bevetni: masszázsolajként, testápolóként, szőrbenövés utáni bőrpuhítóként, epillálás után bőrirritációra, borotválkozáshoz(borotvahab helyett vékonyan felkenve), hajvégápoló olajként, arcápolóként, sminklemosóként, körömágy ápolóként, fürdővízbe, szemkörnyék ápolóként, más krémekhez keverve arc-, test-, és kézápolóként.
olyan bőrfelületeket hozott rendbe, amikkel a dexpanthenol tartalmú kenőcsök sem tudtak mit kezdeni. kezdem úgy érezni, hogy egy igazán univerzális kis csodaszert találtam :3

big update: egy flakonba ásványvizet töltöttem és kevés babaolajat és úgy néz ki eddig jobban beválik, mint az eddig kedvenc Rival de Loop Hydro Aqua Spray :3 viszont ezekkel az összetevőkkel ez táplálóbb és az olaj mennyiségét is én tudom szabályozni :3
Balea Trend It Up Hővédő Hajápoló Spray-s flakonnal használom, ami az eddig legjobb, nagyon szépen permetezi a cseppeket.

+ 1 dologra kiváló: a csípések utáni viszketést azonnal megszünteti, fogalmam sincs miért, véletlenül jöttem rá. engem nyáron elég gyakran csipkednek a bogarak, de a csípés elleni hűsítős kenőcsöket nem szeretem, ez viszont instant teljesen megszünteti a viszketést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Kingácska0807

2016. május 6.

Fürdéshez,masszázshoz vetem be általában, és azt kell mondjam,hogy nagyon szuper. Napokig hidratált a bőröm,anélkül,hogy zsíros hatást keltene. Az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

szelesteirita

2016. május 3.

Én babamasszázsra használom, a mandula olaj miatt. Arra tökéletes, jól csúszik, nem ragad egyáltalán, és hidratálja a babám bőrét. Az illatanyag zavar kicsit, de megvagyok vele...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0