Babylove

Ár:   300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Zaynab, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2020. január 1.

Kiszerelés:   15 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hatékony a baktériumok, vírusok és gombák ellen. Ideális a vízálló felületek és tárgyak fertőtlenítésére. Gyorsan és kíméletesen fertőtleníti az orvostechnikai eszközöket (pl. hőmérő), játékokat és felületeket. Használható műanyaghoz és plexiüveghez is. Orvostechnikai eszköz. Vizsgálva és tesztelve az: EN 1276, 13697, 1650, 13727 és 13624 szabvány szerint.

Nem tartalmaz színezéket, paraffin olajat, szilikont, aldehideket és alkoholt (etanolt).

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

HCHB11Cl11

2019. december 12.

Nem irritál, nem túl nedves, könnyen megszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Nem irritál, nem túl nedves, könnyen megszárad.

Ella

2018. július 22.

Ezzel szoktam a kisfiam környezetében lévő tárgyakat törölgetni, néha takarításnál is bevetem. Sajnos 5 napon belül kiszárad, érdemes egyszerre felhasználni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Anheszenamon

2018. július 1.

Mindig van a táskámban egy csomaggal. 21 hónapos kisfiam miatt ez alapfelszerelés nálunk. Használom játékok áttörlésére, koszos kezecskék törlésére, lázmérő fertőtlenítésére, bevásárlókocsi letisztítására mielőtt beleültetem. Sokszor újravettem már, és a jövőben is így fogok tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

tsolya

2018. március 3.

Mindig van a táskámban egy kis csomag. Tökéletes kéztisztításra. Nem hagy furcsa érzetet maga után, hamar megszárad. Teljesen baráti az ára is. Többször is újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Gigi81

2018. február 13.

Nagyon jó, hamar szárad a kézen és nem hagy olajos érzetet, nem szárít, gyerekek mellett alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

Agnes3518

2016. november 21.

Nemrég beteg volt a kislányom. Akkor is jól jött, hogy mindig újraveszem. Egyszerüen, gyorsan lehet vele fertőtleníteni. Én a bevásárlókocsit szoktam leggyakrabban takarítani vele, mielőtt beleültetem :) De a baba-mama szobákban is használom. Mindig van nálunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 21.

CataKatinka

2016. május 11.

Ezt az irodában szoktam használni és tök jó. Nagyon praktikus, gyorsan lehet vele fertőtleníteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

szelesteirita

2016. május 3.

Utazáshoz kötelező! Nem ragacsos, nincs erős illata, és jól is tisztít. Ha megyünk valahova, mindig nálam van! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

spavanilly

2015. november 25.

Nem hiányozhat a táskámból, alapfelszerelés vagy ez, vagy a Balea ferrőtlenítő kendője. Nagyon jó ár-érték arány, nem sokkal drágább, mint a sima nedves törlők. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

szelle

2015. október 16.

Praktikus és hatékony!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 16.

Praktikus és hatékony!

Tisztítószerek: Benzalkonium Chloride
Tartósítószerek: Benzalkonium Chloride

Felületaktív anyag és tartósítószer.