Babylove

Ár:   599 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. július 3.

Kategória:   Fürdőtermékek

Nem tartalmaz színezéket és állati eredetű összetevőket. A mályvakivonat és a panthenol gyengéden tisztítja az érzékeny bababőrt. A kellemes levendula illat segíthet a babának a nyugodt elalvásban. Ideális érzékeny bőrű felnőttek számára is.

Villango

2016. április 5.

UP: mégsem kell lecserélnem, mert vettem ma tiszta kozmetikai panthenolt amit csak hozzá kell kevernem és kééééész. :)

Teljesen jól elvagyok vele, tetőtől talpig használom. :)
A ricinusolaj hajpakolást mondjuk nem viszi le még 2-szeri mosással sem, de nem is arra lett kitalálva. Amiért le fogom cserélni az az, hogy egy rossmannos babafürdetőben van panthenol, és mivel nagy hajnövesztésben vagyok, az is segitségemre lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 5.

Teljesen jól elvagyok vele, tetőtől talpig használom. :)

jkrisztie2

2016. február 8.

Kedvenc babafürdetőnk! Szinte a babánk születése óta ezt használjuk, mivel a gyógyszertári mosdókenőcs teljesen kiszárította a kis bőrét. Enyhe, kellemes levendulás az illata, nincs erős habja. Nem irritálja, nem szárítja a bababőrt. Nagyon kellemes a használata. Most az ára is kedvezőbb. Szerelem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

spavanilly

2015. november 25.

Felnőtteknek sem tilos a babafürdető, ezért egyszer elcsábultam. Nincs rossz illata, de van kedvenc "jóéjszakás" termék, amihez képest ő elég gyengécske. Hígnak is találom, de persze ez biztos a babák miatt van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

Diana82

2015. október 30.

Annyira jól esik mostanában ez az isteni levendula illat. Megnyugtat, ellazít és remekül funkcionál, mint tusfürdő is. Nem irritál, nem szárít. Volt, hogy az arcomat is megmostam vele, jól tolerálta a bőröm. Elég jól habzik, ha ez fontos valakinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 30.

szandracska

2015. október 13.

A hajamat mosom vele, csillagos 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

A hajamat mosom vele, csillagos 5.

Gittus

2015. július 18.

A gyógyszertári mosdókenőcs után Johsonsra váltottunk, de hosszú távon szárította a kisfiam bőrét. Ez viszont bevált és én nagyon szeretem az illatát is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 18.

tenyitomi

2015. június 27.

Kicsit kevésbé habzik mint a waschgéles társa,végül is fürdető nem tusi,kellemes,nem mű enyhe nyugtató levendula illattal,ez viszont nem hagy egy réteget a bőrön a 700pénz elég jó érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 27.

szakszil

2015. június 3.

nagyon szeretem,igaz nem babára használom hanem magamra, nagyon finom illata van és valóban kellemes nyugatató levendulás illat este jól esik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.