Babylove

Ár:   849 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

Olivaolajjal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ponyshop

2024. január 31.

Imádom. Éjszakára használom ajakápolónak, sokkal jobban bevált a Carmex. Valószínűleg az életbe' nem fog elfogyni, így kipróbálom majd más területeken is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 31.

aalexaa

2024. január 8.

Ajakápolónak vettem az itteni vélemények alapján. Általában tök okés a szám, ritkán szárad ki durván, de a múltkor betegség miatt sivatagszárazra száradt, fájt, húzódott. Még a Carmex sem segített, pedig eddig az volt a csodaszer. Ez már az első felkenésnél enyhítette a fájdalmat, két nap alatt tökéletesen rendbehozta a szám, pedig már egy hete szenvedtem vele. Kevés kell belőle, hatalmas kiszerelés nevetséges áron, alapdarab lett. Kipróbálom majd a száraz, problémás körömágyamra is, ha ott is beválik, örökké újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 8.

Teokleia

2023. december 24.

Mint bárki más valószínűleg, elsőre én is a lila lanolinos krémet próbáltam ki sebes mellbimbóra (és ajkakra). Mindkettő helyzetben megállta a helyét, de döbbenetes áron volt apró adag is, így alternatíva után kellett néznem hosszú távon. Ez a kis krém sűrű, de a testvér termékkel ellentétben kenhető, valahogy selymesebb, és még ki tudja hogyan, jobban is teljesít nekem, ráadásul tiszta lanolin helyett fincsi növényi olajokkal és E vitaminnal van felturbózva. Nagyobb adag, jobb áron, szebb eredménnyel - a hülyének is megéri. Ezt vegyétek, szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 24.

Nymphea

2023. február 18.

Nem rendeltetésszerűen használom, ugyanis kifejezetten száraz viszkető foltokra, illetve ajakápolásra vettem. Talán életemben nem volt ennyire csúnya a szám, mint most a Covid alatt, így eszembe jutott, hogy van ilyenem, és kipróbáltam. Testes, íztelen, de szép fényt adó kis krémecske, és mivel csak ilyenekre használom, nagyon-nagyon kiadós is. Egyetlen éjszaka alatt szinte csodát tett az ajkaimmal. Nagyon durván jó cucc, ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 18.

Cofi1234

2022. november 11.

Ajakra vettem. Magában használva nagyon szép fénye van, de nem ápol eléggé. Viszont vazelinnel együtt nagyon jó. És olcsóbbra is jön ki. Egyébént nincs jó íze.😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 11.

Szabolora

2022. augusztus 17.

Szuper krém, az ára is teljesen rendben van. Nem tud többet nála szerintem a Lansinoh csillióforintos lanolin krémje. Legalábbis az én tapasztalataim szerint.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 17.

MseSabo

2022. július 31.

A fájó, égő mellbimbóm, melyet a sok szaporító fejés megviselt, pár nap alatt rendbe tette. Nagyon ajánlom másnak is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 31.

pirospipacsocska

2022. január 19.

Én is sebápolásra,náthás,kipirosodott orra,és kiszáradt ajkakra használom.Jó kis testes,zsíros krém,éppen ezért megfelelően hidratálja a száraz bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 19.

Scara

2022. január 19.

Nálam is ajakápolóként végezte, mert a rendeltetésszerű használatára szerencsére nem volt szükség az elmúlt 9 hónap alatt (kopp-kopp. Jesszus hogy repül az idő, mintha csak ma jöttünk volna haza a kórházból).
Nagyon jól hidratál és gyorsan gyógyítja a kicserepesedett ajkakat. Mivel én nem szeretem a kézzel belenyúlós ajakápolókat, ezért egy, már majdnem üres ecsetes szájfénynek kioperáltam a nyakán lévő kis gumigyűrűjét és óvatosan megtöltöttem vele. Így már bárhol, bármikor használható. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 19.

kisko

2022. január 14.

Nagyon jó krém, jelenleg olivás helyett mandulaolajos verziót árulnak, de ennyi a különbség az összetevőkben.
Nekem jobban bevált, mint a lila márka 100% lanolinos krémje, éppen amiatt, mert ez a dm-es krém a lanolin mellett más ápoló olajokat is tartalmaz, igy sokkal könnyebben kenhető, ami azt eredményezi, hogy akár fél kézzel gyorsan minden szoptatás után tudom használni egy fél pillanat alatt. Igy nekem életmentő volt a kisebesedés leküzdésében, a kiszerelés és az ár nagyon baráti, a maradék pedig mehet ajakápolónak, körömágyra, szuper kis balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 14.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.