Babylove

Ár:   849 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

Olivaolajjal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Szabolora

2022. augusztus 17.

Szuper krém, az ára is teljesen rendben van. Nem tud többet nála szerintem a Lansinoh csillióforintos lanolin krémje. Legalábbis az én tapasztalataim szerint.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 17.

MseSabo

2022. július 31.

A fájó, égő mellbimbóm, melyet a sok szaporító fejés megviselt, pár nap alatt rendbe tette. Nagyon ajánlom másnak is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 31.

pirospipacsocska

2022. január 19.

Én is sebápolásra,náthás,kipirosodott orra,és kiszáradt ajkakra használom.Jó kis testes,zsíros krém,éppen ezért megfelelően hidratálja a száraz bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 19.

Scara

2022. január 19.

Nálam is ajakápolóként végezte, mert a rendeltetésszerű használatára szerencsére nem volt szükség az elmúlt 9 hónap alatt (kopp-kopp. Jesszus hogy repül az idő, mintha csak ma jöttünk volna haza a kórházból).
Nagyon jól hidratál és gyorsan gyógyítja a kicserepesedett ajkakat. Mivel én nem szeretem a kézzel belenyúlós ajakápolókat, ezért egy, már majdnem üres ecsetes szájfénynek kioperáltam a nyakán lévő kis gumigyűrűjét és óvatosan megtöltöttem vele. Így már bárhol, bármikor használható. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 19.

kisko

2022. január 14.

Nagyon jó krém, jelenleg olivás helyett mandulaolajos verziót árulnak, de ennyi a különbség az összetevőkben.
Nekem jobban bevált, mint a lila márka 100% lanolinos krémje, éppen amiatt, mert ez a dm-es krém a lanolin mellett más ápoló olajokat is tartalmaz, igy sokkal könnyebben kenhető, ami azt eredményezi, hogy akár fél kézzel gyorsan minden szoptatás után tudom használni egy fél pillanat alatt. Igy nekem életmentő volt a kisebesedés leküzdésében, a kiszerelés és az ár nagyon baráti, a maradék pedig mehet ajakápolónak, körömágyra, szuper kis balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 14.

Laura888

2021. december 18.

Télen ajak ápolónak a legjobb, és szuper szájfény. Kisebb sebekre horzsolásokra kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 18.

BodaczBrigi

2021. augusztus 6.

A kórházban nekem életmentő volt 🤩 a sebes mellbombomat 1 éjszaka alatt helyre rakta. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Csimposztor

2021. március 26.

Kislanyom arcan mindket oldalt voroslo ekcemas folt novekedett. Mereg draga kremekkel kenegettem, de semmi nem valtozott. Furdoszoba takaritasa soran talaltam ra a szekrenyben. Gondoltam, kiprobaljuk. Termeszetes osszetevok es lenyegeben sebkezeles hivatott. Kb 2 hetig naponta tobbszor kentem a lanyom arcat. Minden ragacsos volt korulottunk, de nem erdekelt, az ekcema 100%-ban eltunt az arcarol. Idonkent itt-ott a testen meg megjelenik, de mar tudom, hogy ez a kis krem a tuti megoldas. Ar/ertek aranyban verhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 26.

MNNiko

2021. február 21.

A drágább termékekkel simán felveszi a versenyt. Kellemes, szopi után csillapítja az érzékenységet.
Kicsit zsíros réteget hagy a bőrön, de más negatívum nekem nincsen benne. Napi 1-2szer elég kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Mona1984

2020. december 9.

Nagyon jó kenőcs, rendbe tette az égő kiszáradt mellbimbóimat. Azóta ajakápolónak is használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin