Babylove

Ár:   849 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

Olivaolajjal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Csimposztor

2021. március 26.

Kislanyom arcan mindket oldalt voroslo ekcemas folt novekedett. Mereg draga kremekkel kenegettem, de semmi nem valtozott. Furdoszoba takaritasa soran talaltam ra a szekrenyben. Gondoltam, kiprobaljuk. Termeszetes osszetevok es lenyegeben sebkezeles hivatott. Kb 2 hetig naponta tobbszor kentem a lanyom arcat. Minden ragacsos volt korulottunk, de nem erdekelt, az ekcema 100%-ban eltunt az arcarol. Idonkent itt-ott a testen meg megjelenik, de mar tudom, hogy ez a kis krem a tuti megoldas. Ar/ertek aranyban verhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 26.

MNNiko

2021. február 21.

A drágább termékekkel simán felveszi a versenyt. Kellemes, szopi után csillapítja az érzékenységet.
Kicsit zsíros réteget hagy a bőrön, de más negatívum nekem nincsen benne. Napi 1-2szer elég kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Mona1984

2020. december 9.

Nagyon jó kenőcs, rendbe tette az égő kiszáradt mellbimbóimat. Azóta ajakápolónak is használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 9.

balazskrisztii

2020. november 21.

Csatlakozok a szemkörnyékre használókhoz :) Nálam először NIOD Fractionated eye contur majd ez. Látványos a változás. Nyilván nem ez a nagy dobás, de a kettő nagyon jól kiegészígti egymást!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Nicu

2020. május 12.

Sebes egyszer volt a bimbóm, inkább néga piros, érzékeny. Nagyon jól hidratálta a bőröm, gyorsan gyógyult a sebem, nem fájt annyira a szoptatás. Nem mindig mostam le szoptatás előtt, szerencsére eldogadta a kislányom így is. Nem használom minden nap, nem igényli a bőröm. Nagyon jó árban van, könnyű eloszlatni. Kaptam a sokkal drágábbakból is, de nekem ez vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

narancsdzsem

2019. december 26.

Szájra,és kipirosodott náthás orra kiváló! És olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

Szájra,és kipirosodott náthás orra kiváló! És olcsó.

Chicquita83

2019. március 22.

Sógornőm tanácsára vettem még a szülés előtt. Bevált! Ár-érték arányban nagyon jó és sokáig elég. Pedig az első hónapokban kellett rendesen. :-) Lassan 5 hónapja használom, nálam nem okozott semmilyen reakciót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

monique001

2018. március 7.

Hát lányok ki fogtok röhögni... a száraz, ráncos, égő szem alatti bőrömre használom. Csodákat művel. E vitamin olajat kerestem és ezt találtam. Így akadtam rá. Persze csak itthonra, mert olajos kinézete van nem szívódik be. De csodálatosan megnyugtatja a piros száraz égő bőrt, még a ráncok is csökkentek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 7.

Gigi81

2018. február 13.

Számomra nem volt jó, kiütött és intenzíven viszketett a bőröm tőle. Egyszer használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

moniiiii

2018. január 2.

Szuperjó.
A szülészeten kaptam egy anyukától belőle,mikor fogcsikorgatva szoptattam,annyira fájt a kivörösödött mellbimbóm. Rögtön enyhülést hozott,megvettem itthonra is,de már nem kellett sokáig használnom erre a célra,most kiváló a hideg ellen a kiszáradt kézfejemre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 2.

Szuperjó.

Antioxidánsok: Tocopherol