Babylove

Ár:   900 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: alexis, az összetevőket feltöltötte: moetabb, Módosítva: 2019. január 16.

Kategória:   Testápolók

Nicu

2019. június 20.

Sajnos lettek csíkjaim, pedig attól fogva használtam, hogy pozitív lett a teszt. Az illata finom volt, de nem akarta beszívni a bőröm, és rám tapadt a ruha. Nekem is tiszta olaj volt az oldala. Nekem más vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

rekeszke

2019. május 13.

Nekem nem volt bajom az adagolással, imádtam az illatát is, de sajnos nagyon csúnyán csíkos lettem.:( Pedig a várandósság elejétől kentem magam vele. De ez biztos genetika, és az se segített, hogy 41+5. napon született csak meg a kisfiam.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

sziluetta

2019. március 28.

Meglévő stíriák halványítására vettem, illetve a combom kenegetésére, hátha nem lesz több stíriám. Igazából ha jól lövöm be az adagot, akkor egész jól felszívódik, minden kényes területre használom, illetve a könyökömre, de ott még nem láttam javulást bőrszárazság szempontjából. Ezenkívül itthoni kotyvasztós bőrradírba is teszem, és ezt használjuk masszázsolajnak is párommal. A cicim is hetykébb picit mióta masszírozgatom krémmel + ezzel néha esténként (valszeg a masszírozás miatt leginkább). Szerintem árban verhetetlen cucc, jó kis dolgok vannak benne, kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

Dragonfly11

2019. március 25.

Legutóbb, már újabb csomagolásban vettem meg. Ár-érték arányban megfelelő, de nem egy csodaszer, mivel semmilyen termék nem hat a terhességi csíkok ellen, maximum a masszírozás egy kicsit... én ápolás céljából használom és ehhez is. Ennek megfelel, csak nagyon nehezen szívódik fel. Kb soha :D De azért ápol valamennyire :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Fehereszti

2019. március 7.

Szintén a Bio Oli-t váltottam le vele, az túl drága szerintem, én nem voltam hajlandó újravenni. Tökéletesen működik a bőrömön, érzetre teljesen ugyanaz kb, az illata milliószor jobb nekem nagyon kellemes, és már más a tubusa is, nekem ilyen kék tetejű és vékony kis csőből jön, adagolni is rendben tudom. A Bio Oil sokkal jobban folyt mindenfelé, mindig takarítani kellett utána az éjjeli szekrényt. Ő ezt nem teszi. Striám nincs, 34 hetes vagyok, igazából az inkább genetika szerintem, de ezzel szépen lehet segíteni a bőrnek. És 250 ml 900 Ft volt azt hiszem, tökéletesen megéri ezt az árat (Bio Oil 60 ml 4000ért vettem...) a pocim kevésbé viszket, puha tőle, plusz ezt nem sajnálom napi többször is kenni akár. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

eeeee

2019. február 3.

Számomra ez az olaj tényleg csodaszer!
Hatalmas pocakom volt és nem lett egyetlen csíkom se. Rendszeresen kenegettem a 3. hónap elejétől kezdve, naponta minimum egyszer, de inkább kétszer, így másfél flakonnal használtam el és minden cseppje megérte.
Plussz csillagot érdemel azért is, mert a bőröm finom puha és rugalmas maradt, ezáltal a regeneráció is könnyebben megy és bár még csak 11 napos a kislányom, de okkal gondolom, hogy a bőröm nem marad majd szottyos.

Annak akit zavar használat közben az esetleges csöpögés javaslom, hogy töltse át egy pumpás flakonba és úgy szuperül adagolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Számomra ez az olaj tényleg csodaszer!

ntimo

2018. december 5.

Eleinte bio-oilt használtam a pocakomra, de szerintem nagyon drága, ezért amikor elfogyott inkább ezt vettem meg. Nem bántam meg egyáltalán. Mindennapos használat mellett nagyon kis puha bőröm lett, ami nem viszket, nem száraz és a 3. trimeszterbe lépve még csíkom sincs. Ár-érték arányban a legjobb. Ajánlom minden kismaminak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Tündérvirág

2018. november 4.

Kismamaként használtam, igaz, váltogatva egy másik olajjal. A bio oil-lel kezdtem, de az elég drága, így beszereztem mellé ezt is, hiszen szuper áron lehet kapni. A kettőt használva egy csíkom sem lett, pedig a pocak nagyon sokat és hirtelen nőtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

treni91

2018. szeptember 27.

Második dobozzal használom, igaz még van 2 hónapom hátra, de eddig még nem lettem csíkos, jól hidratál. Egyetlen hátránya, hogy nehéz adagolni minden olajos lesz, ezért én egyenlőre csak este lefekvés előtt használom. Ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

g.brigitta

2018. szeptember 14.

Az egyik kedvencem... Nem lettem csíkos,bár rásegítettem egy kis biooil-al is, vigyázni kell vele mert nehezen adagolható,minden tiszta olaj lesz tőle.😊Ár -érték arányban nagyon jó vásár volt,2× vásároltam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.