Babylove

Ár:   549 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. június 13.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratálja a baba bőrét és megvédik a kiszáradástól. Nem tartalmaz színezőanyagokat, tartósítószereket és ásványi olajat.

Lillababa

2017. június 13.

Régebben szemfesték lemosására használtam, nagyon szerettem, most a babámnak szerettem volna beszerezni, de nem találtam több dm-ben sem. Kivonták?:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Divaldia

2016. június 23.

Én a saját bőrömre használom testápoló helyett, mert sajnos gyorsan szárad a bőröm.
Fürdés után nedves bőrre viszem fel és szuper puha bőrt varázsol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Fürdés után nedves bőrre viszem fel és szuper puha bőrt varázsol.

spavanilly

2015. november 25.

Én főleg fültisztításhoz használok babaolajat, meg a köldöktisztításhoz, de jó termék. 50 ml- s kiszerelésben szeretném újra venni (de még nem láttam!) mert 1 évnél tovább semmilyen kozmetikumot nem használok el felbontás után..és ez nekem ezért sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

szevin007

2015. október 6.

Ezt használjuk, bár az van ráírva, hogy újszülötteknek ajánlják én még is vettem egyet a 8 hónapos manómnak. Nincs illata, semmilyen csúnyaságot nem tartalmaz. A popsi áttörlésére használom, jó szolgálatot tesz. Ezenkívül még nagyon jó a vízálló smink eltávolítására is 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol