Babylove

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 11.

Kiszerelés:   80 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Nedves törlőkendő 99% vízzel, mely újszülött kortól használható. Anyaga 100% biológiailag lebomló,nem tartalmaz illatanyagokat és színezéket.

szisz5

2024. január 31.

Én is utáltam, mert összetapad, rossz volt kínlódni vele. Alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 31.

HunglerR

2022. július 4.

Popsitörlésre használjuk, de többet nem veszem ezt a fajtát az tuti. Úgy össze van tapadva, hogy kijön fél csomaggal legalább belőle :/ más gondom nincs vele .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 4.

Kremcica

2022. március 4.

Nedvesnek nedves, de valahogy azt gondoltam hogyha 99% víz akkor tocsogni fog. Ahhoz képest száraznak találtam, plusz nincs benne semmi "kenőanyag" olaj, zsíralkohol ami kicsit tompítaná a súroló hatását. Érzékeny bőrre nyáron mikor meleg van áttörölni magunkat (testet) jó, de másra (főleg babákra) szerintem nem. A szaga pedig szerintem sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 4.

OroszBeus

2022. március 2.

Kedvenc popsitörlőm. Csak annyira nedves amennyire kell. Tényleg nehezen lehet kivenni a csomagból de én ezért nem vonok le pontot, mert maga a törlő kárpótol ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 2.

Marina89

2021. július 5.

Popsitörlésre nagyon jól bevált. Tetszik, hogy parfümmentes, mindenmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 5.

Popsitörlésre nagyon jól bevált. Tetszik, hogy parfümmentes, mindenmentes.

Cynthia99

2021. június 15.

Arra az esetre használom ha esetleg napközben nincs lehetőségem arcot mosni de a fényvédőt újra kell kenni, akkor ezzel szoktam áttörölni az arcomat. Eddig bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Dyana91

2021. március 11.

Mi popsitörlésre használjuk. Akkor vettem belőle, amikor elfogyott a DM-ben a jól bevált szenzitív társa. Hát melléfogás volt.
A csomagolása már más, mint a képen. Nekem túl vizes volt a kendő szinte szétfoszlott és egyszerre vagy 5db is kijött. Persze úgy hirdeti magát, jogy 99% víz és lehet, hogy ez nem a termék hibája, de popsitörlésre nem vált be. Ami pozitívum, hogy nem irritálta kisbabám bőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Nessy

2021. március 11.

A 10 évig használt kék Babylove kendőnek megváltoztatták az összetételét, habzik.
Mivel nekem a kendők általános törölgetésre, szemüveg és műanyag tárgyak tisztogatására kellenek (mindig van egy kis kiszerelés a táskámban), tuti hogy mások az igényeim mint egy kismamának.

Én nagyon megszerettem, a kék Babylove helyett egy jó alternatíva, elégedett vagyok a tisztóhatásával. Illatmentes, de szerencsére én nem érzem büdösnek, nem kellemetlen. A kendő anyaga eltér az eddig megszokott mikroszivacsostól, jobban tapadnak egymáshoz a kendők, de nekem eddig sikerült megoldani egy-egy darab kivételét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Fehereszti

2020. augusztus 22.

Popsitörlésre nem nagyon szerettem meg. Nincs eléggé átitatva, kifejezetten száraznak érzem, és ha egyet kihúzok jön vele még vagy 5.. és a kendő anyaga is furcsa nekem. Szerintem majd törlöm az arcát vele vagy mást, étkezések után vagy ha koszosnak érzem, esetleg frissítésre használjuk ebben a nagy melegben. Arra talán jó lesz.

Update: 2 zacsit elhasználtunk, de soha többet. Semmi értelme. A kendők egymás után húzódnak ki, amúgy nem lehet külön kivenni őket, előbb szakad el. Semmi nedvességtartalma, a babám popsijáról alig szedi le a kakit. Ez konkrétan borzasztó rossz sajnos. 😪

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

alea

2020. augusztus 4.

Magamnak vettem, kéztörlésre, arctörlésre, hajlatok törlésére, ha olyan a helyzet és szükség van rá. Kísérleteztem más márkákkal, de a DM babatörlőinél maradok mostantól, a lapok megfelelő nagyságúak és vastagságúak, nem szakadnak szét, megfelelően átitatottak, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Sodium Benzoate