Babylove

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 11.

Kiszerelés:   80 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Nedves törlőkendő 99% vízzel, mely újszülött kortól használható. Anyaga 100% biológiailag lebomló,nem tartalmaz illatanyagokat és színezéket.

alea

2020. augusztus 4.

Magamnak vettem, kéztörlésre, arctörlésre, hajlatok törlésére, ha olyan a helyzet és szükség van rá. Kísérleteztem más márkákkal, de a DM babatörlőinél maradok mostantól, a lapok megfelelő nagyságúak és vastagságúak, nem szakadnak szét, megfelelően átitatottak, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

natasa

2020. május 27.

Lehet, hogy én fogtam ki egy selejtes darabot, de ez a kendő büdös. Esetleg takarításra fogom használni, másra alkalmatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 27.

adri0419

2020. május 2.

Végre a tökéletes popsitörlő! A Pampers Aqua Pure is nagyon jó, de azért az árban is húzós. Ez ugyanazt tudja sokkal olcsóbban. Nem okoz irritációt, szép összetevői vannak és környezetbarát! Imádom. Csak ezt használjuk kisfiam popsijára, de még az arcát, kezét is ezzel törlöm, ha szükséges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

kisstimi93

2020. március 21.

Ennyire baba dolgot én még nem utáltam, mint ezt a törlőkendőt :) Az összetétele, a kendő vastagsága szuper, szépen is tisztít. De alig lehet kihalászni a zacskóból, egyszerre mindig több jön ki, alig lehet szétszedni őket. 4-5 darabonként benne marad a zacskóban. Fél kézzel kín szenvedés használni. Alig várom, hogy elfogyjon. Sajnos biztosan nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

zsofiaradi

2020. február 1.

Az egyik legjobb törlőkendő. Popsi törlésre nem kell belőle sok, mert nagyon jól tisztít, ráadásul az összetevői is rendben vannak, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

zsanibaby14

2019. május 31.

Kisbabám számára A tökéletes popsitörlő. Kellően nedves,vastag lapok. Nem okoz semmiféle irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Nymphea

2019. május 9.

Azta mindenit! Hát ez világbajnok! A kék, illatos verzióját amolyan mindenes kis törcsinek használom ( bevált arcra, kézre, intim tájon) viszont hazudnék, ha azt mondanám, hogy a kék a szemet nem csípte sminklemosáskor. Megvettem most ezt, mert a Babylove kendők nagyon bejöttek. Vastagok és jól átitatottak. Érződik a víz benne, kíméletes. Tökéletes! Semmi irritációt nem tapasztaltam a szemkörnyéken és intim tájon sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

lovecreams

2019. április 18.

Újabb szuper termék dm-éktől:) A sensitive változatot rendszeresen használom sminkeltávolításra, és mivel ez is nagyon minimál összetevőjű, ki kellett, hogy próbáljam. Nagyon érződik, hogy 99% vizet tartalmaz..nehezebb a súlya is, és az anyaga sem olyan "krémes" mint a sensitive változaté. Nem karcol, jól tisztít, picit drágább, de újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Sodium Benzoate