Babylove

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 11.

Kiszerelés:   80 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Nedves törlőkendő 99% vízzel, mely újszülött kortól használható. Anyaga 100% biológiailag lebomló,nem tartalmaz illatanyagokat és színezéket.

Marina89

2021. július 5.

Popsitörlésre nagyon jól bevált. Tetszik, hogy parfümmentes, mindenmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

Popsitörlésre nagyon jól bevált. Tetszik, hogy parfümmentes, mindenmentes.

Cynthia99

2021. június 15.

Arra az esetre használom ha esetleg napközben nincs lehetőségem arcot mosni de a fényvédőt újra kell kenni, akkor ezzel szoktam áttörölni az arcomat. Eddig bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 15.

Dyana91

2021. március 11.

Mi popsitörlésre használjuk. Akkor vettem belőle, amikor elfogyott a DM-ben a jól bevált szenzitív társa. Hát melléfogás volt.
A csomagolása már más, mint a képen. Nekem túl vizes volt a kendő szinte szétfoszlott és egyszerre vagy 5db is kijött. Persze úgy hirdeti magát, jogy 99% víz és lehet, hogy ez nem a termék hibája, de popsitörlésre nem vált be. Ami pozitívum, hogy nem irritálta kisbabám bőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Nessy

2021. március 11.

A 10 évig használt kék Babylove kendőnek megváltoztatták az összetételét, habzik.
Mivel nekem a kendők általános törölgetésre, szemüveg és műanyag tárgyak tisztogatására kellenek (mindig van egy kis kiszerelés a táskámban), tuti hogy mások az igényeim mint egy kismamának.

Én nagyon megszerettem, a kék Babylove helyett egy jó alternatíva, elégedett vagyok a tisztóhatásával. Illatmentes, de szerencsére én nem érzem büdösnek, nem kellemetlen. A kendő anyaga eltér az eddig megszokott mikroszivacsostól, jobban tapadnak egymáshoz a kendők, de nekem eddig sikerült megoldani egy-egy darab kivételét is.

Fehereszti

2020. augusztus 22.

Popsitörlésre nem nagyon szerettem meg. Nincs eléggé átitatva, kifejezetten száraznak érzem, és ha egyet kihúzok jön vele még vagy 5.. és a kendő anyaga is furcsa nekem. Szerintem majd törlöm az arcát vele vagy mást, étkezések után vagy ha koszosnak érzem, esetleg frissítésre használjuk ebben a nagy melegben. Arra talán jó lesz.

Update: 2 zacsit elhasználtunk, de soha többet. Semmi értelme. A kendők egymás után húzódnak ki, amúgy nem lehet külön kivenni őket, előbb szakad el. Semmi nedvességtartalma, a babám popsijáról alig szedi le a kakit. Ez konkrétan borzasztó rossz sajnos. 😪

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

alea

2020. augusztus 4.

Magamnak vettem, kéztörlésre, arctörlésre, hajlatok törlésére, ha olyan a helyzet és szükség van rá. Kísérleteztem más márkákkal, de a DM babatörlőinél maradok mostantól, a lapok megfelelő nagyságúak és vastagságúak, nem szakadnak szét, megfelelően átitatottak, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

natasa

2020. május 27.

Lehet, hogy én fogtam ki egy selejtes darabot, de ez a kendő büdös. Esetleg takarításra fogom használni, másra alkalmatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 27.

adri0419

2020. május 2.

Végre a tökéletes popsitörlő! A Pampers Aqua Pure is nagyon jó, de azért az árban is húzós. Ez ugyanazt tudja sokkal olcsóbban. Nem okoz irritációt, szép összetevői vannak és környezetbarát! Imádom. Csak ezt használjuk kisfiam popsijára, de még az arcát, kezét is ezzel törlöm, ha szükséges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

kisstimi93

2020. március 21.

Ennyire baba dolgot én még nem utáltam, mint ezt a törlőkendőt :) Az összetétele, a kendő vastagsága szuper, szépen is tisztít. De alig lehet kihalászni a zacskóból, egyszerre mindig több jön ki, alig lehet szétszedni őket. 4-5 darabonként benne marad a zacskóban. Fél kézzel kín szenvedés használni. Alig várom, hogy elfogyjon. Sajnos biztosan nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

zsofiaradi

2020. február 1.

Az egyik legjobb törlőkendő. Popsi törlésre nem kell belőle sok, mert nagyon jól tisztít, ráadásul az összetevői is rendben vannak, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Sodium Benzoate