Babylove

Ár:   700 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blani, Módosítva: 2016. szeptember 23.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Pelenkakiütés elleni krém érzékeny és allergiára hajlamos bőrre.

Enyhén és közepesen súlyos neurodermitisz esetén is használható. Nem tartalmaz színezéket, tartósítószert, parfümöt, illóolajokat, glutént és ásványi olaj alapú összetevőket.

vikusz57

2016. október 18.

A baba megszületése óta használjuk a popóra,panthenolos törlőkendővel együtt ,gyönyörű a baba bőre tőle ! Meglepődve olvastam hogy arckrémnek is használják sokan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 18.

Emci

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 18.

Nagyon régóta kerestem egy univerzális krémet /ami jó kéz- láb- testápolásra/
Erre a krémre esett a választásom, mivel ebbe nincs Alcohol Denat, Parfüm, Parapen, Szilikon, és az összetevő listája nem 10 soros!
Nagyon gazdag az összetevője /Panthenol, Tocopherol, Bisabolol, Mandula Olaj/ és amint megláttam a második sorba a Cinket /Zinc Oxid/ azonnal tudtam, hogy ezt meg kell vennem, mivel a Cink a szövetek összehúzódását eredményezi, csökkenti a regenerációs folyamatban a szöveti folyadékveszteséget.Rövidre fogva gyönyörű összetevő listája van!
Maga a krém egy kicsit sűrű, de nem vészes, nyugodtan lehet használni száraz, kombinált bőrre egyaránt, de a kombinált bőr nem biztos, hogy jól fogja tolerálni mindennapi használat mellett, max. kiegészítő hidratálónak lehet jó választás. A csomagolásába szerelmes vagyok.

Kézkrémnek: Tökéletesen megfelel számomra, kézfertőtlenítés után szoktam használni.Hidratáló képessége nagyon jó, viszont egy nagyon pici ragacsos érzetet hagy maga után, de elillan 1-2 perc után, úgyhogy nem zavar.
Lábkrémnek: Megfelelő, nem fogok ezek után más lábkrémet venni/nincs értelme/.Mint ahogy a kézkrémnél is írtam nagyon jól hidratálja a lábamat is és itt is egy pici ragacsos érzetet hagy maga után, de elillan 1-2 perc után.
Testápolónak: Imádom!Az egész bőrfelületemet nagyon jól hidratálja.
Dekoltázskrémnek: Nemrég fedeztem fel benne ezt a képességet:) Remekül hidratálja a mell- dekoltázsomat, és szebbek lettek tőle.
"Bibikrémnek": Kiváló, ez valóban egy igazi csoda krém! Bármilyen sebet megnyugtat egy nap alatt, és sokkal gyorsabban begyógyulnak. Nemrég rányitottam a lábamra az ajtó sarkát, felvágta egy kis helyen a bőrömet, és egy óriási lila pukli veszi körül a sebet, ez az egyetlen krém, ami megtudja gyógyítani.

Babapopsikrémnek nem próbáltam még, és egy ideig nem is fogom :D Illatanyag mentes, ami kifejezetten tökéletes érzékeny bőrre.Nem okoz semmilyen irritációt. Remélem nem fogják újrakotyvasztással elrontani ezt a gyönyörű INCI-t. :D
Ára kedvező 699 forint a DM-ben. Elkövetkezendőkben ezt fogom használni univerzális krémemnek, és nem fogom lecserélni, ha nem találok ennél jobbat!Újraveszem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Nagyon régóta kerestem egy univerzális krémet /ami jó kéz- láb- testápolásra/

Testápolónak: Imádom!Az egész bőrfelületemet nagyon jól hidratálja.

pampamacska

2016. június 14.

nem hiszem, hogy túl sok újat tudnék írni az előttem írók után. arckrémnek jó, bár elég nehéz, nekem fél nap alatt szívja be a bőröm, de picit tényleg hidratáltabb utána :) nekem arckrémként nem kihagyhatatlan, de ezen az áron ilyen szép összetevőkkel szerintem mindenképp megér egy próbát :3

hosszabb távon sebkenőcsként (a sebeimmel az elsődleges problémám az, hogy szárazak és ezért lassabban gyógyulnak) és szem alatti ultravékony bőröm táplálójaként állja meg eddig a legjobban a helyét. jobban tetszik, mint a sudocrem, mert azt ha vastagabban kentem, akkor maradt utána egy vastagabb fehér poros réteg (gondolom a cink oxid miatt), ami nekem inkább ártott, mint segített, ezt viszont nyom nélkül el lehet dolgozni és így is szívódik fel :3 és kézkrémként nekem pont olyan tápláló, mint a Balea Handkonzentrat csak egy picit mintha lassabban szívódna be. ajakápolóként se rossz :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

vkati15

2016. június 11.

Jó kis krém, én is arcra használom ha egy kis nyugtatásra és hidratálásra van szüksége a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

Hencida04

2016. május 10.

Nekem nagyon érzékeny a bőröm, kipirosodik, kiszárad. Arcomra használom leginkább, de jó bárhova. Szépen megnyugtatja a bőröm reggelre ha lefekvés előtt kenem fel. Nagyon jó krém. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

thalion3

2016. április 5.

Én is arckrémnek használom. Az elmondottak alapján sűrűbb állagra számítottam, de kellemesen csalódtam. Egyelőre megfelelő minden szempontból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Vörösbegy

2016. február 9.

Én sem rendeltetésszerűen használom. Arckrémnek vettem, annak is működött, valamit hidratált és nem okozott pattanásokat, de mindennapos használatra van ennél jobb is. Viszont a szárazan hámló meg sebes részekre nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

lichtnori

2015. december 8.

Szeborreás dermatitiszes a bőröm, ha valami olyat kenek rá, ami nem tetszik neki, akkor pirosra hisztizi magát. Ez a kenyőcs :-) nyugtat, táplál, hidratál. Bitang nehéz, felkenés után sokáig érezhető, nem egy könnyű kis krémecske no, de mégis csak pisis-popsikra ajánlják! :-) Ennek ellenére szorgalmasan kenegetem a fejemet vele és imádom! Lehúzza a gyulladást, és reggelre babapopsi-bőrrel ébredek. Mostanában úgy használom, hogy a La Roche Posay termálvízzel besprickolom az arcom és rögtön rá - a még vizes bőrömre - a krémet. Így nem olyan tömény. Szóval jó, nagyon, mert érezhető a nyugtató hatása, hidratál, gyönyörűek az összetevői, és nagyon olcsó is. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 8.

rose

2015. október 30.

Kézkrémnek vettem, annak végül nem vált be, viszont elkezdtem arcra használni, és egy csoda. Elég nehéz krém, szóval csak éjszakára használom, gyönyörűen feltölti a bőrömet és leviszi a pirosságot. Nagyon érzékeny a bőröm, de ez úgy tűnik, hogy jó lesz rá. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

Dana1983

2015. október 24.

Hát ja, szerintem is gyengus. Inkább testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 24.

Hát ja, szerintem is gyengus. Inkább testápoló.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol