Babylove

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 27.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• Körömvirág-kivonattal és jojobaolajjal.
  • Parfümmentes.
  • Értékes, természetes eredetű összetevőket tartalmaz, tisztán ásványi talkum alapú.
  • Ideális érzékeny bőrű felnőttek számára is.

Kikixxx

2020. január 8.

Évek óta ezt használom napi szinten szárazsamponnak, egy nagy púderecsettel eldolgozva. Szuper, mert:

1. szagtalan!!!
2. a kis lyukakon nem jön ki túl sok egyszerre
3. a jojoba jót tesz a hajnak
4. olcsó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

1. szagtalan!!!
2. a kis lyukakon nem jön ki túl sok egyszerre
3. a jojoba jót tesz a hajnak
4. olcsó

Malachite

2019. augusztus 2.

Filléres mulifunkcionális csoda. Lentebb olvastam hogy valaki fixálásra használja, mondom egye fene, a nyáron Salamon tökeként csillogó homlokomon teszek vele egy próbát.... nagyon szépen mattít!!! Egyik alapozómmal se veszett össze eddig, a kizsírosodást, csillogást 5 órával minimum kitolja, és akkor sem durva még, csak egy kis blottolást igényel. Nyakra, dekoltázsra is ezt használom, a fényvédőt vele fixálom, mert kiborulok a ragacsos érzéstől, vagy ha elkezd beleragadni a ruhámról a szösz, vagy a por.... Szórok egy keveset, majd egy nagy kabukival eloszlatom. Láthatatlan, selymes, félmatt bőrt hagy maga után. Szárazsamponnak is tökéletes, igaz kicsit macerásabb mint egy hajtógázas. Öt csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

botyi

2019. február 12.

Végre találtam parfümmentes hintőport :) gyantázás/epilás előtt és utána használom közvetlenül a hónaljon és a bikinivonalon, hatékonyabban nyugtatja a bőrömet a Caola hintőpornál, kevésbé pattog ki a bőröm. Alkalmanként száraz samponként is jól funkcionál :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

dio14

2018. december 20.

Szárazsamponként használom már egy ideje. A kezembe szórok egy keveset, és bedörzsölöm a fejbőröbe. Hagyom pár percig hatni, majd a felesleget letörlöm egy törölközővel, így nem lesz fehér a hajam. Egy-két nappal így ki tudom tolni a hajmosást. Nekem jobban bevált, mint pl a balea szárazsamponja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 20.

macskusz

2018. október 31.

Púderként használom az alapozó fixálására, illetve a hajamra száraz samponként. Nyáron a nagy melegben szórok belőle a dekoltázsomra, hátamra is egy keveset, tovább száraz marad így a bőröm. Mindegyik célra nagyon jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

candus

2018. június 19.

Sokkal jobban működik, mint a hajtógázas szárazsamponok. Nem is értem, eddig miért nem próbáltam ki. Olcsó, környezetbarát, nincs intenzív illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

naiva

2018. április 7.

Nagyon klassz kis termék. Nem is értem, korábban miért nem szúrt szemet. :-)
Leginkább gyantázás előtt és szárazsamponként használom, sötét hajamra remekül bevált. Nagyon finom por állaga van, így könnyű eloszlatni. A végeredmény természetes, nem full matt és egyáltalán nem okoz irritációt.
Ha beköszönt a nagy meleg, akkor dezodor fölé és lábbelibe szórva is ki fogom próbálni. Univerzális és roppant gazdaságos kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Nagyon klassz kis termék. Nem is értem, korábban miért nem szúrt szemet. :-)

anndee

2018. február 7.

Itteni vélemények alapján vettem meg, nagyon jó árban van. Nekem nem okozott gondot a teteje :D Nagyon szimpatikus, hogy nincs illata. Ami nem hátrány, mert száraz samponként használom, úgyhogy nem baj, ha nem árad a fejemből a tömény kamillás hintőpor szag. Nagyon finom por állagú, ami nem ül meg a vörös hajamon hófehérként, és nem is keményedik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

redrick

2018. január 10.

Gumikesztyűbe használom mosogatáshoz, nem szárít és nem irritál, jó kis parfümmentes hintőpor. Ami miatt három csillagot kap, az a teteje, ugyanis első használattól összeszorult a felső zárófedél az alsó szóróval és így kizárólag önteni tudom a port, ezáltal kényelmetlen az adagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Kiara

2017. december 4.

gyanta alá használom, illetve deostic használat után teszek a hónaljamra. Mindkettőre nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract