Babylove

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: r0606, Módosítva: 2017. március 29.

Kategória:   Testápolók

Mandulaolajjal és olívaolajjal. Parfümmentes.

Kingus23

2020. július 1.

Én nem babának,hanem magamnak vettem 😀 Le volt árazva a kis kiszerelés,így gondolkodás nélkül megvettem.Nagyon jó az illata,kiváló utazásokhoz,nem kell a nagy kiszerelést vinni.Repülésnél is jobban preferálom ezt a méretet.Nekem nem folyik,jó a kupakja,nem is ömlik,csak picit csepeg.Felvitel után kissé ragadós érzetet ad,mondjuk ez egy olajnál nem olyan meglepő.Praktikus kis termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Csirip74

2020. május 31.

Nagyon szeretem, az arcomra használom smink letörléséhez. Egyedül a kupakja nem tökéletes, folyik mindenfelé a flakon tartalma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 31.

anneshirley

2020. május 23.

Ömlik mindenfelé, nem tudom normálisan adagolni. Ennyi pénzért az ápoló hatása rendben van. Lényegében konyhai olajokat (napraforgó, olíva) tartalmaz nagyobb mennyiségben. Masszázshoz jó lehet, mert nehezen szívódik be. Örülök, hogy van illatmentes verzió. Talán egyszer veszem a fáradtságot, hogy áttöltsem egy pipettás üvegbe, és így elhasználgatjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

_zsulu_

2020. április 29.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, elég olcsó, szép összetevős, és szuper babamasszázshoz is, fürdővízbe cseppentve is, fürdés után is puha tőle a kisfiam bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

RitaJudit

2019. október 19.

Csak ezt viseli a babám bőre masszázshoz. Az itt olvasottak alapján kipróbáltam sokmindenre, igazi anyák svájcibicskája a popsitörlő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

miskvx

2019. szeptember 19.

Nagyon szeretem. Teljesen illatmentes jó kis testápoló olaj. A kupak nem megbízható és kicsit olajos lesz a doboz helye bárhová rakom, de már sokszor újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

senskin

2019. augusztus 4.

Nagyon szeretem a vízbe önteni ás úgy fürdeni, ennél jobb testápoló nincsen. Sajnos szinte mindenre érzékeny a bőröm, de ez bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

vikofrivia

2019. július 11.

Tettem bele édes narancs illóolajat és így valami fantasztikus, minden fürdés után bekenem vele vékonyan magam, aztán leöblítem a felesleget, és utána is csodás narancsillatban pompázik a bőröm, nem mellesleg puha mint egy babának. Imádom🍊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

HDorina

2019. február 16.

Barátnőmtől kaptam belőle egy picit. Én arra használtam, hogy amikor 2 éve volt műszempillám, ami sajnos nem olyan volt amit manapság készítenek az ügyeskezű pillaépítők, olajjal eltávolítsam. A szempilláimat dörzsöltem az olajjal és nem irritálta a szememet. Tehát ebből kifolyólag a kisbabák bőrével is jót tehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

Renus

2019. február 13.

A fürdetővel használom minden zuhanyzáskor.
Először is az összetevők csodásak, nincs telenyomva parfümmel és alkohollal.
Nagyon jó puha a bőröm tőle, mióta használom nincs szükség külön testápolóra.
Hajvégápolóként is remekül funkcionál.
Egyszóval csodálatos és az ára is nagyon jó!
Nálam maximális csillagot kap. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

A fürdetővel használom minden zuhanyzáskor.
Először is az összetevők csodásak, nincs telenyomva parfümmel és alkohollal.
Nagyon jó puha a bőröm tőle, mióta használom nincs szükség külön testápolóra.
Hajvégápolóként is remekül funkcionál.
Egyszóval csodálatos és az ára is nagyon jó!
Nálam maximális csillagot kap. ;)

Antioxidánsok: Tocopherol

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek