Babylove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. május 7.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

100% pamutból készült, klórmentes, tisztító vattalap.

Kiszerelés: 60db

sziluetta

2019. március 10.

Tényleg nagyon megéri megvenni, én most ezt vettem a vatta korongok helyett, 6 részre vágom, így igazából nagyon sokat kapok ennyi pénzért. Ezenkívül nagyon puha, tényleg jó használni és cuki macik vannak az egyik oldalán. :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

szabcsi0502

2017. június 15.

Kisfiamnál használom, esti fürdetés előtt ezzel törlöm át olajjal a kis testét. Jó nagy, vastag, egy bőven elég. Sokkal olcsóbbra jön ki mint a kis kerek vattakorong.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Lillababa

2017. június 13.

Régóta ezt használom, négybe vágva, arctörlésre és körömlakk lemosására is tökéletes, kellően vastag, nem ázik át, de mégsem nyel nagyon sok anyagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Zaynab

2016. december 23.

Nagyon kellemes és kényelmes használni.
Ha valaki négy darabra felszeli, akkor gazdaságos, de három részletre felvágni is az.
Még kettőbe vágni is gazdaságos egyébként, hiszen akkor 700 forintért van 120 darab vattája annak aki megveszi ezt a csomagot.
Nagyon puha, kellemes és nekem két fél, azaz egy egész vatta elég egy napra, tehát akkor 60 napig, két hónapig elég a vattám.
A korongos verzióból minimum egyet, de általában inkább két csomagot használtam el korábban egy hónap alatt, ami drágább is volt és kevesebb vattát kaptam a pénzemért mint most.
Azt hiszem mostantól ezt fogom használni. Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 23.

Nagyon kellemes és kényelmes használni.
Azt hiszem mostantól ezt fogom használni. Nagyon megszerettem.

pampamacska

2015. október 20.

ráleltem az új sminklemosó vattámra, amit kényelmesebb használni, mint az eredetileg erre a célra szánt sminklemosó korongokat, bár nem érzem puhábbnak, mint az ebelin vagy lilibe féléket, de úgy érzem, hogy végre nem kell szűkölködnöm egy falatnyi helyen és ezért nekem megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

natasa

2014. november 28.

Én is kipróbáltam sminklemosáshoz (köszi csajok az ötletet), és teljesen jó. Sokkal gazdaságosabb, mint a kis vattakorong, és nekem kényelmesebb is használni, mert jóval nagyobb. Nem ázik szét, nem durva a bőrhöz. Remek ötlet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 28.

brizsitke

2013. július 23.

Jibjab elültette a bogarat a fülembe, ugyanis rettenetesen utálom, hogy rengeteg sok vattalapot pazarlok el egy sminklemosáshoz, és ez a kis cukiság megoldotta ezt a problémám. Átlagosan egy égeszet használok el egy este, mert kell egy fél a tonikhoz+sminklemosás 2. lépéshez, egy másik meg a sima sminklemosáshoz, és így is baromi sokáig elég.
Szerintem simán van olyan puha, sőt bármelyik másik sima vattakorong, szóval szerintem mindenképpen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

jibjab

2013. május 1.

Sminklemosónak használom, mert jó nagy (11x9cm) vattalapok, 100% pamut és nagyon alaposan le lehet egy darabbal szedni a legmakacsabb buli sminket is. A pakolásokat, arcradírt és hasonlókat is alaposan le lehet mosni vele. Helyes kis nyomott maci minták vannak rajta. Gyakran van, hogy félbe veszem, mert vastag rétegű. Összehajtom, mert a belső része kicsit szöszölődik és úgy mosom le vele az arcom. Így különösen kiadós. Szemfesték lemosáshoz negyedelni is lehet. Azért szeretem, mert nem kell többféle vattakorongot megvenni, vagy egy féléből többet elhasználni, hanem jól be lehet osztani. Nekem így nagyon kiadós éppen ezért néha ez váltja az Ebelin vattakorongokat. (Egyébként ugyanúgy DM minőség) Egyedül az tűnt fel, hogy mintha kevésbé puha és vékonyabb lenne a legújabb csomag, amit nemrég vettem és a maci nyomatok sem olyan kellemesek benne, helyenként kicsit keményebbnek tűnnek és a belseje jobban szöszölődik. A régebbiekkel maximálisan meg voltam elégedve, évek óta használtam, de ennek a legújabb csomagnak mintha kicsit gyengébb lenne a minősége. Ezért 4 csillag, de a régebbi benyomások alapján simán 5 csillagos termék. Egyszer még biztosan újra veszem, hátha csak egy kevésbé jól sikerült szériát sikerült ezúttal kifognom. 699Ft/60db (régebben 500 Ft körül volt). Mivel az említett módon hol fél, hol negyed lapot használok eléggé kiadós és megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 1.