Babylove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2015. február 6.

Kategória:   Tusfürdők

Különösen érzékeny és allergiára hajlamos bőr számára fejlesztették ki. A fürdető gyengéden tisztítja a bőrt, és megőrzi annak természetes savvédőrétegét. Kkíméletes összetevői révén akár mindennapos használatra is alkalmas. Felnőttek is használhatják.

A panthenol védi a bőrt a kiszáradás ellen. A lágy formula értékes bisabolollal és E-vitaminnal nyugtatja a baba bőrét.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert, illó-és paraffinolajat, valamint ásványi olaj alapú összetevőket. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

pfk

2017. január 2.

Kicsiknek bevált, egész kicsinél sem okozott kiütést. Én még arcra is használó hebehoba...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 2.

Dana1983

2015. március 31.

Én intim lemosónak vettem ezt a terméket. Jól habzik, nincs illata, a lemosásával sincs probléma, nem szárít, nem csíp. Örülök, hogy találtam 500 Ft-ért ilyen jó összetevőkkel rendelkező terméket. Arcot nem nagyon merek vele mosni mert félek, hogy a mandulaolajtól még jobban pattanásos leszek.
Egyedüli problémám vele, hogy a flakonja nagyon sz@r, de egy sima fél literes tusfürdős/samponos flakonba beletöltök kettőt és ennyi. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 31.

Winger

2015. január 16.

A pár hónapos lánykámnak vettem és nagyon bevált. Kevés kell belőle, habzik és nem szárítja az érzékeny bababőrét. Nagyon gazdaságos, mert már 1 éves elmúlt a kicsi és még mindig bőven van a tubusban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

Melda

2015. január 16.

Ahogy olvasom, többeknek bevált, mint intim mosakodó, én is így használom. :-) Nincs agyonillatosítva, nincs teletömve mindenféle kemikáliákkal, az érzékeny intim területre pont jó, sokkal, de sokkal, mint a dupla-tripla ennyi árú agyonreklámozott intim lemosók. Decemberben sokáig nem láttam a DM polcain, már attól féltem, hogy kivonták a forgalomból, de most januártól megint van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 16.

jucuska

2015. január 16.

Egy blogon olvastam erről a babafürdetőről. Alapvetően szerintem ez egy jó kis cucc, de az én bőröm ilyenkor télen annyira nagyon száraz, húzódik, feszül ég, hogy azt a tusfürdőt vagy szappant még nem gyártották le, amitől ne érezném fürdés után kényelmetlenül magamat a bőrömben. Talán egy kivétel van ha olajjal fürdők, de attól nem érzem magam tisztának. Na ez a kis kitérőm viszont, senkit nem riasszon el a használatától, mert messze komfortosabb használni egy átlagos mezei tusfürdőtől. A flakon tényleg elég gázos, de meg lehet tanulni használni, vagy át lehet tölteni. Én arcon is szoktam használni és ott is jól működik. Illata szerencsére tényleg nincs, és még habzik is:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

Angi.retro

2014. szeptember 20.

Babylove Tusfürdő és Sampont ajánlom helyette, nem véletlenül volt gond az összetevőivel. Ennek sokkal szebbek és tényleg nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Petja

2014. augusztus 31.

Kézmosásra vettem, mert csúnyán ekcémás a kezem. Kb. 2-3 hét alatt nagyon szépen helyrehozta a bőrömet, azóta nem is merek más szappant használni, mert látszik mennyire szárítják azok a bőrömet. A gyógyszertári kenőccsel több hónap alatt sem tudta ilyen szépen begyógyítani! Persze minden alkalommal használom a hozzá tartózó krémet. A tubus és az adagolás egyébként borzasztó, vagy túl kevés vagy túl sok jön ki belőle, de ahogy lentebb is írták mások át lehet tölteni. Szerintem kipróbálom tusfürdőnek is :) Csupa 5*!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Kodi

2014. július 29.

Nagy szó, hogy bevált intim mosakodószerként, mert engem minden, értsd úgy, hogy minden irritált egy idő után. De ezt sem használom minden nap, csak pár naponta. Örülök, hogy rendbe jött a flórám, nem gyilkolom mindig. Olcsó és jó, tubusát megszoktam, de át lehet tölteni nyomófejes adagolókba, és akkor semmi gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Szaszmancs

2014. július 23.

Második tubust kezdtem nem rég, tehát egyértelműen szeretős a dolog. Én is alvázmosásra vettem, mert hát érzékenyek vagyunk, na. Kipróbáltam mindenhol máshol is, de hosszútávon nem tudok lemondani a szintetikus illatorgiáról, ha tusfürdőről van szó, úgyhogy ez marad csak intim lemosónak, annak viszont nagyon!!! Nem is értem, komolyan, hogy a "rendes" intim lemosóknak miért olyan ocsmány az INCIjük és miért veszik meg azokat, de főleg miért vettem én is annó?! Mindenesetre nektek köszönhetem, hogy rátaláltam erre a jóságra. Az ára szuper, az INCI szuper, a hatása szuper. Jóó, egy kicsit folyik és kicsit sz*r a tubusos megoldás és kicsit gyorsan fogy. Na, nem szóismételek tovább, csillagos 5-öst neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

melanie500

2014. július 8.

2014.07.08. Up: Most már tusfürdőként is ezt használom, kiváló. Nem szárít, nem irritál, jól tisztít és olcsó. Kilóra megvett. :)
***********
2014.05.02: Én is intim mosakodásra vettem, a nőgyógyim is nagyon egyetértett velem. Tényleg nem irritál, jól tisztít és kíméletes. Nekem kifejezetten tetszik, hogy nincs illata. 500 Ft-ért simán lepipálja a több ezer Ft-os intim mosakodóknak hívott szutykokat. Sanszos egyébként az, ha elfogy a szappanom, végső lépésként a kemofóbiám legyőzéséhez ezt fogom majd normál mosakodásra is használni. Ja a hónom alja is nagyon érzékeny és amikor én barom túlirritáltam vmivel, az ezzel történő mosakodás és a shea vaj olyan szipiszupin rendbe tette, hogy ihajj csuhajj. :) Maradhat, nálam megnyerte az ötöst. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

***********

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol