KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babylove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Sunchi, az összetevőket feltöltötte: Zizi99, Módosítva: 2018. június 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Babylove pelenkakiütés elleni krém zsálya kivonattal és cinkoxiddal

Gyengéd ápolás a irritált és sebes bababőrnek. Értékes , természetes összetevők. Nem tartalmaz színezéket.Bőrgyógyászatilag tesztelt kíméletessége. A zsálya és a cinkdioxid védőréteget képez a bőrön és hosszantartóan taszítja a nedvességet. Az ápoló hatású receptúra panthenollal hozzájárul a gyulladás mihamarabbi gyógyuláshoz .

Lina1105

2018. augusztus 7.

Kiadós! 1 hónapja használom a babám popsijára minden pelenkázáskor, és alig a negyede fogyott el. Jó kis sűrű kenőcs, ápolja a finom bababőrt. Nálunk semmi allergiás reakciót nem okozott, pedig az újszülött bőrénél érzékenyebb nem sok minden van. Remélem fogzáskor is bírni fogja a strapát.

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Zizi99

2018. június 14.

Nekünk bevált a babapopóra. Nagyon sűrű és zsíros krém, ezért nagyon kevés kell belőle, mégis hatékony. Nálunk egy doboz kb 3 hónapig kitart (néha neogranormon popsikrémet is használunk). Az ára is teljesen jó.

Zizi99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

stella06

2017. augusztus 25.

Felnőtt, ekcémás bőrre nekem egészen jól működött, megakadályozta a kisebesedést. Azért a célzottan ekcémás problémákra kitalált krémek hatásfokát nem éri el.

stella06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

felicitas

2017. augusztus 22.

Az illata enyhén kamillás, és tényleg sűrű. Egyszerűen nem kell vastagon kenni és nem kell mindig. Én ha érzem, hogy pelenkázáskor van a popsiján egy réteg, be se kenem. Jó krém, de a babám feneke, ahol összeér, gyorsan kipirosodik. Eddig csak a gyógyszertári előzte ezt meg, mert abban van borkősav. Amint váltottam másra, újra előjött.
Felnőtteknek is ajánlott, összeérő bőrfelületek nem izzadnak vele úgy össze a 40 fokban.

felicitas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Lillababa

2017. június 15.

Megfázáskor használtam sokáig az orromra, szépen gyógyít, csak sajnos a nagy kiszerelés ilyen mennyiség használatánál hamar megromlik, ezért a tubusos körömvirágosra cseréltem, de a tesóm pl. arckrémnek használta sokáig és nagyon szerette.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Iko

2017. április 7.

Gyantázás után viszem fel a bőrömre, lehuzza a pirosságot. Szeretem. Ujravettem már, az elsőnek a fele rám romlott, mert alig fogy.

Iko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

iwetna

2016. október 28.

Arcon lévő pattanásokat szépen leviszi, de égett sebekre is gyakran kenem, így nem hólyagosodik fel. Mindenképpen újra vevős!!

iwetna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 28.

szambi

2016. október 11.

Kicsípett bőrt, babapopsit pikk pakk rendbe rakja. Én direkt ezért vettem. Sokkal jobb mint a Sudocrem.
Sűrű, de pont ezért jó. Felkenve bevonja a baba bőrét, így nem éri a nedvesség, viszont nem olyan lemoshatatlan mint a Sudo.
Nem használnom non stop, mert ahhoz valóban túl sűrű, és ha már meggyógyult a bőr, akkor ez túl sok neki, elzárja a levegőtől, alápállhat, kipattoghat.
Amire viszont nekünk kellett arra kiváló volt.
Ez inkább irritált, kipirosodott bőrre való, ha amúgy nincs probléma, akkor célszerűbb egy könnyebb krémet választani.

szambi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Amire viszont nekünk kellett arra kiváló volt.

Losonczi Sziszó

2016. június 10.

Az én babám popsijára ez a legjobb. Más márkás popsikrémek és a patikai keverttől kipattogzott a bőre, ez helyre tette. Ennél nem tapasztaltam kipattogzást. Sűrű krém, de legalább taszítja a nedvességet és nem szívja fel a pelenka. Durván 1 hónapig elég nálunk egy tégely.

Losonczi Sziszó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

renataH

2016. március 18.

Én babapopsira használom, nem valami jó. Lehet hogy más célra,pl szőrtelenítés után, vagy ilyesmire beválik másoknak, de amire eredetileg szánták, arra szerintem messze van a legjobbtól. Azért vettem mert a calendulásat megint nem lehetett kapni. Az nagyon jó, ez meg olyan kb mintha maltert próbálnék a baba popóján szétkenni...és hatásában is alulmarad.

renataH
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Lanolin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

A görög zsálya levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikróbális, összehúzó hatású összetevő, valamint kiválóan tisztatja, szagtalanítja és védi a szájüreget, ezért gyakran használják fogkrémekben.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.