Badger Balm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. május 2.

Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Ajakápoló gyömbérrel és citrommal.

noavedon

2019. május 15.

Második számú kedvenc a JMO Rose után. Bár nem túl trendi a csomagolása (ezzel egyáltalán nem lehet olyan menő insta képeket csinálni, mint pl. a glossier balm dot commal), de jól hidratál és ápol hidegben is, bár én nem bánnám, ha kicsit több gyömbér lenne benne :)
Sajnos mikor legutóbb az USÁ-ban voltam, nagyon ki volt fogyva a Whole Foodsban, így illatmenteset vettem, de azt nem annyira szeretem, mint ezt a gyömbérest.
Hamar el lehet használni, de legalább nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Hamar el lehet használni, de legalább nem drága.

Tvylvis

2017. augusztus 16.

Kiemelkedően jó ajakápolókat gyárt a márka, igen nagy megelégedéssel használom őket. Jól ápol, nagyon kellemes viselet. Nem olvad, nem folyik, jól záródik a csomagolás. Nagyon szeretem a gyömbért minden formában, így ez a darab főleg telitalálat volt. Egyetlen aprócska kritika, hogy elég pici a kupakja, néha hajlamos kiugrani a kezemből, aztán kereshetem. De ezt azért túlélem. És az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.