Bain de Terre

Ár:   6090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. október 21.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

A különleges olajos ápolás azonnali ragyogást ad, alkohol- és parabénmentes  hosszantartóan és mélyen hidratálja a festett hajat, ragyogását és fényét emeli. Az argán, monoi és golgotavirág olajainak keveréke brilliáns hajszínt biztosítanak a hajnak. A hajfestés során, a hajfestékbe keverve optimális fényt ad.

enszlaj

2018. március 17.

Egyéb hajvégápolós tapasztalataimhoz mérten tudok nyilatkozni. Szerintem megéri rászánni a pénzt, mert nem okoz csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.