Bakel

Ár:   €158   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bangita, Módosítva: 2020. július 27.

Ár:   €158
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A tápláló,hidratáló növényi glicerint és antioxidáns laktobionsavat és glükonolaktont kombináló formula javítja a bőr turgorját, megóvja a bőr epidermészét a napsugarak okozta foltosodástól, és javítja a bőrtónust.

Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Gluconolactone

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.