Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: r.rekaaa, Módosítva: 2013. március 19.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

Csökkenti a borotválás utáni irritációt, valamint a piros pöttyök kialakulását. Ideális az érzékeny bőrfelületek, bikinivonal, hónaj ápolására.

matanee

2020. május 15.

Kellemes, tiszta illata van, jól hidratálja az igénybevett bőrt, és nagyon szeretem, hogy könnyű, géles az állaga, szinte azonnal beszívódik. Régóta használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Kmerci

2020. január 22.

Nálam ez a krém napi használatban van, akár borotválás nélkül is szeretem használni nagyon kellemes illata van, ami felkenés után el is múlik, így nem illatosítja be a ruháimat se. Használtam én több drága krémet is szőrtüsző gyulladásra (pl. Maxepil), de ez vitte prímet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

greta19

2019. november 30.

Imádom! Őszintén az elején nem fűztem hozzá nagy reményeket, inkább csak kipróbálom, hátha segít valamit alapon vásároltam meg. A lábam szőrtelenítés után mindig piros, és kipattog. Sokat segített, a pirosság reggelre eltünt és nem is voltam ugy kipattogva. Az állaga is tetszik, amikor felvittem picit ragacsos volt de megvártam míg teljesen beszívódik és a ragacsos érzet is teljesen elmúlt. Remekül hidratál is. Mindenképp újra fogom vásárolni. Mellegesleg árban is nagyon kedvező, aki hasonló problémákkal küzd szerintem mindenképp próbálja ki! 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

LipQueen

2019. október 22.

Lábakon nagyon jó, binikivonalban nem nagyon vált be. Az illata nem túl erős, aminek én örülök, mert általában erre még egy fél óra után általában rákenek egy vékony réteg testápolót (extrém száraz bőr...), és nem zavarja egymást a két illat :) összességében jó kis termék, 4 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

anyyyca

2019. július 1.

Borotválás után az utóbbi időben pöttyösödik a lábam, és rengeteg szőrszál benő, erre kerestem valami csodaszert, ez lett, remélem beválik, mert ma használtam először. Viszont ami mindenképp ötöst érdemel az az állaga (géles, és hamar beszívódik) és az illata, hát az valami mennyei. El sem akarom hinni, a kommenteket olvasva, hogy ez egyesek számára büdös, szerintem elképesztően fantasztikus babaillat. 😄 Update-elem majd a további tapasztalatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

darbarad

2019. április 5.

Életmentő termék. Szőrtelenítés után szinte rosszabb állapotba kerültek a lábaim, mint amilyenek előtte voltak. Kínomban vettem meg ezt a krémet, lesz ami lesz alapon, de pozítivan csalodtam! Se kiütések, se pöttyök, se benövés, se szárazság. Jó az állaga, könnyen beszívodik, az illata egyszerű. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

olizbo

2019. március 25.

Az itteni vélemények hatására próbáltam ki.Maximálisan teszi,amit ígér.A téli hosszúnadrágos időszakban nagyon csúnyán ki szokott pattogni a lábam szőrtelenítés után,viszont ez rengeteget enyhült mióta ezt használom.Az illata kellemes,púderes,nem túl intenzív.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

riacska

2019. január 31.

Szőrtelenítés után használom, gyorsan beszívódik és nagyon puhává varázsolja az amúgy száraz bőrömet. Hosszantartó a hatása és ár-érték arányban is nagyon kedvező, megéri kipróbálni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

b_dorka

2019. január 18.

Ez nagyon jó cucc érzékeny és/ vagy száraz bőrre. Szuper az állaga, könnyen beszívódik, bőrnyugtatást nem nagyon vettem észre, de általános testápolóként, mindennap használtam és bevált teljesen arra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

gretik246

2018. december 12.

Én nem csak borotválkozás után használom, hanem már testápoló helyett is. Gyakran kiszárad a bőröm, de amióta ezt használom ez a problémám már megszűnt. Nagyon sokszor újravettem már és még újra is fogom :).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak