Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: r.rekaaa, Módosítva: 2013. március 19.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

Csökkenti a borotválás utáni irritációt, valamint a piros pöttyök kialakulását. Ideális az érzékeny bőrfelületek, bikinivonal, hónaj ápolására.

anyyyca

2019. július 1.

Borotválás után az utóbbi időben pöttyösödik a lábam, és rengeteg szőrszál benő, erre kerestem valami csodaszert, ez lett, remélem beválik, mert ma használtam először. Viszont ami mindenképp ötöst érdemel az az állaga (géles, és hamar beszívódik) és az illata, hát az valami mennyei. El sem akarom hinni, a kommenteket olvasva, hogy ez egyesek számára büdös, szerintem elképesztően fantasztikus babaillat. 😄 Update-elem majd a további tapasztalatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

darbarad

2019. április 5.

Életmentő termék. Szőrtelenítés után szinte rosszabb állapotba kerültek a lábaim, mint amilyenek előtte voltak. Kínomban vettem meg ezt a krémet, lesz ami lesz alapon, de pozítivan csalodtam! Se kiütések, se pöttyök, se benövés, se szárazság. Jó az állaga, könnyen beszívodik, az illata egyszerű. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

olizbo

2019. március 25.

Az itteni vélemények hatására próbáltam ki.Maximálisan teszi,amit ígér.A téli hosszúnadrágos időszakban nagyon csúnyán ki szokott pattogni a lábam szőrtelenítés után,viszont ez rengeteget enyhült mióta ezt használom.Az illata kellemes,púderes,nem túl intenzív.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

riacska

2019. január 31.

Szőrtelenítés után használom, gyorsan beszívódik és nagyon puhává varázsolja az amúgy száraz bőrömet. Hosszantartó a hatása és ár-érték arányban is nagyon kedvező, megéri kipróbálni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

b_dorka

2019. január 18.

Ez nagyon jó cucc érzékeny és/ vagy száraz bőrre. Szuper az állaga, könnyen beszívódik, bőrnyugtatást nem nagyon vettem észre, de általános testápolóként, mindennap használtam és bevált teljesen arra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

gretik246

2018. december 12.

Én nem csak borotválkozás után használom, hanem már testápoló helyett is. Gyakran kiszárad a bőröm, de amióta ezt használom ez a problémám már megszűnt. Nagyon sokszor újravettem már és még újra is fogom :).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Glowycosmeticsblogspot

2018. november 26.

Sajnos minden szőrtelenítésnél kipattog a lábam, ezért megvettem ezt, és nem igazán hittem benne, mondom maximum eltünteti a pöttyöket, és annyira pozitív csalódás volt, hogy olyan hidratált,selymes és puha lábam lett! Az illata is tetszik a babák jutnak róla eszembe, gyorsan beszívódik, egyébként maga az illat és a hatása olyan mint a Fenjal Intensive testápolónak csak olcsóbb verzióban! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

szeliger

2018. szeptember 30.

Nincs vele semmi baj, teljesen elégedett voltam vele hamar beszívódik, hidratál is, úgyhogy ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Vivih

2018. július 31.

Borotválkozás után mindig piros pöttyös volt a lábam, néha a hónaljam is. Azután megvettem a terméket... és huss, eltűntek, fantasztikus ez a krém! Az illata is nagyon kellemes, és hamar beszívja a lábam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Petrappp

2018. július 20.

Nekem ez a legkedvencebb testápolóm. Annyira jó illata van és annyira jó állagú (könnyed, gyorsan beszívódik, de jól hidartál), hogy imádom! Nagyon érzékeny a bőröm, sok testápoló irritálta, de ez nem. Néha kísérletezem más testápolóval, de egyik se olyan jó, mint ez (legalábbis számomra). Nekem tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak