Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2015. június 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Értékes növényi olajokkal, édes mandula olajjal és méhviasszal ápolja az ajkakat és védi a kiszáradástól.

ErikaLilien

2017. január 18.

Szeretjük! Évek óta az egész család csak balea ajakápolókat használ, mert olcsók, és szerintem sokkal jobbak mint a labello! Nem fog egyik sem, jó az illatuk! Sok félét próbáltunk, volt amelyik jobban bevált, volt amelyik kevésbé! Ez volt a kedvencem az összes közül, sajnos nem számítottam rá hogy megszűnik, azóta is hasonló jót keresek mindíg! Hasonló van már, de ez volt a legjobb! Imádtam! Kár érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Fannie

2015. június 17.

Hosszú ideig egyedül a Nivea klasszikus kék dobozos krémjének az ajakbalzsam változatát használtam, majd végül leváltottam erre a mandulás csodás! *-* Alapból bármi, aminek mandula, csoki vagy vanília illata van, garantáltan meg tudja magát vetetni, de ezt tényleg nagyon szeretem. Van egy a táskámban, amit bármikor előkapok és már hidratált is a szám, egy a nappaliban, egy pedig a hálószobában. Szóval, őket használgatom mostanában. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

Tigercat_haters

2015. május 19.

szerettem,de a végén már herótot kaptam az illatától.ki is dobtam.Szerintem ennél a dinnyés vagy a karamellás sokkalta jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 19.

teeza

2015. május 15.

Ezt az ajakápolót tartom a táskámban, ha napközben kedvem támad valamit felkenni vagy egy kicsit úgy érzem, hogy kiszáradt a szám és szükségem van rá. De emellett otthon a "fő" ajakápolómmal reggel és este hidratálom a szám, ez csak - mint az illata - egy édes kis semmiség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Nikonik

2015. május 8.

Az általam próbált eddigi legjobb ajakápolóm! A kiszerelése tökéletes és higiénikus és szerencsére vissza lehet rendesen tekerni. Hidratáló hatása kiemelkedő,mert eléggé száraz a szám,de 1-2 használat után már érezhető a különbség és az illata pedig kellemes marcipános és ami fontos,hogy nem mű marcipán! Nagyon megérte megvenni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

Nicolett022

2015. május 8.

Nagyon szeretem, mert jó az illata, színtelen (kellett egy ilyen is a színezettek mellé), jól hidratál, sokáig érzem a számon és még olcsó is. Mióta unokatesóm meglátta nálam, azóta neki is folyamatosan ez kellett, úgyhogy neki is vettem egyet, ő is szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 8.

oroszi

2015. április 28.

Imádom az összes Balea terméket , de ezek az ajak ápolók mindent visznek !!! Nagyon ki volt száradva a szám , és 1 nap alatt rendbe tette egész nap kenegettem , mikor éreztem , hogy lejött és érdes. az áruk is nagyon jó én semmi más ajakápolót nem is veszek és az összes illat fantasztikus !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Dori1997

2015. április 19.

Nagyon szerettem! Mivel édes marcipán illata volt egész nap csak szagolgattam és élvezettel kentem az ajkaimra. Bár a végére már kicsit meguntam, de elhasználtam, egész jól hidratált, de azért egy őszi/téli időszakban kevés lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

viktria

2015. március 3.

Én nagyon szeretem, mert imádom a mandula illatú cuccokat. Azért kap csak 4 csillagot az 5ből mert tényleg inkább az illatra mentek rá, mint a hidratálásra. Viszont sajnálom, hogy csak szezonális darab volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

jankah

2015. március 3.

Nekem nem vállt be. Nem tudja helyre hozni/ hidratálni a cserepes ajkaimat, esetleg meglőzésre használható. Az illata az tetszik, de ez is személytől függ mert a barátnőimnek nem tetszik. Néha azért használom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0