Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krikike, Módosítva: 2019. augusztus 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A 94% aloe verát és hidratáló komplexumot tartalmazó spray intenzíven hidratál. Jóleső, kellemes érzést nyújt az igénybevett és napbarnított bőrnek is. Zsírmentes, rendkivül könnyű formula.

Enca

2020. november 2.

Arcra nekem nem jó, mert irritál, valószínű az illatanyag miatt. Nyáron használtam a vállamra-nyakamra-karomra hűsítőként. Nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

kiskacsa480

2020. augusztus 13.

Ez a nesze semmi fogd meg jól...
Gondoltam egy hűtött permetnek tök jó lesz a nagy melegben, de olyan ragacsos réteget hagy maga után, hogy eszméletlen diszkomfort érzetet ad az embernek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Ez a nesze semmi fogd meg jól...

Sosann

2020. július 12.

Én azzal a céllal vettem meg, hogy miután felviszem az alapozómat, utána ezzel hidratálom a felületet, hogy ne vakolatszerű legyen a sminkem. Sajnos a fújókája -de lehet hogy csak én vettem hibásat- nagyon agresszív, szinte rádköpi a tartalmát, így az alapomat könnyen elfolyatja, nehéz vele bánni.
Megpróbáltam egyszerű hidratálás után használni a reggeli arcápolási rutinomban: Sajnos irritálta a bőrömet, szépen ki kipirosodott a bőr és csípte az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

cattitude

2020. július 1.

a termálvizes sprayt kerestem elsősorban az üzletben, az nem volt, így vettem meg ezt, de nemtom miért, amikor vehettem volna alveola aloe sprayt is... ráfogom a melegre :)
csípi az arcom :O nem tudom, mitől, de inkább nem fújom többet oda. zuhanyzás utáni gyors testápolónak jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

virumiru

2020. március 7.

sok féle arcpermetet próbáltam már (a baleától ezelőtt a tengeri sósat, az nem volt rossz), nem tartom csodaszernek őket, de rétegezős rutinban elfér. általában arctisztítás után (micellás víz majd arclemosó gél) használom, a krém és a szérum előtt, meg néha napközben fújkálom vele az arcomat. én semmilyen hatást nem érzékeltem, se tisztítás után, se napközben... és az illata is nagyon tolakodó. nem értem miért kellett bele ennyi parfüm. drágának nem drága, meg bajt sem csinált végülis, szerintem a 3 csillag reális

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

lillus09

2020. február 21.

Ezelőtt az Omorovicza permetjét használtam, ami árban kb. háromszorosa, sőt még annál is több de kiváncsi voltam mit tud egy termék az ár tizedjéért. Még csak néhány hete használom de amit első körben le tudok szögezni az az, hogy az Omoroviczának a permetje kiváló, teljesmértékben arcra tervezett, ennek a feje inkább olyan, mint egy testpermet. Viszont én a hatásával elégedett vagyok, ki kell kisérletezni a megfelelő használatot, én arctisztítás után szoktam fújni 3-4szer és viszonylag messziről. Aztán belepaskolom a bőrömbe, várok néhány percet és könnyen felszívodik, jön utána az arcszérum és hidratálókrém. Alapvetően az aloe vera egy nagyon jó hatóanyag és érzem is a bőrömön, hogy az enyhe feszülést az arcgél után azonnal enyhíti. Elképzelhető, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Glória Kedves

2019. december 21.

Nagy reményeket fűztem hozzá, kár volt. Ez inkább testpermet, arca túlságosan illatos, legalábbis nekem. Vettem többet, gondolkodom mit csináljak vele. :/
Up: elfújtam légfrissítőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 21.

Up: elfújtam légfrissítőnek.

i.napcsi

2019. november 15.

Szerintem ezen az áron tökéletes alternatíva ha kifogysz valami hasonlóból!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 15.

Szerintem ezen az áron tökéletes alternatíva ha kifogysz valami hasonlóból!!

Kuro

2019. október 8.

valóban elég illatos a dolog, de nagyon hamar beszívja a bőr és megfelelő hidratálást nyújt.
tonik helyett is jó, rétegezős rutinban.
nekem nagyon tetszik, ennyi pénzért simán megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

tonik helyett is jó, rétegezős rutinban.
nekem nagyon tetszik, ennyi pénzért simán megéri.

Candym

2019. szeptember 17.

Fura ez a sok negatív komment :D bevallom nekem nagyon bejött. Olyan friss tőle az arcbőröm és mintha a száraz hámló részeken is segítene :) Nyilván az illata olyan amilyen: aloe vera.. minden aloes terméknek ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.