Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2021. február 15.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít a szagok és az izzadás ellen.

Hecate

2017. december 29.

Izzadás ellen sajnos nem kedvező. Nagyon mű az illata és a permete.

Azt nem értem miért ragaszkodnak a "48 órás izzadás elleni védelem" szöveghez, hiszen igényes ember naponta tisztálkodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Izzadás ellen sajnos nem kedvező. Nagyon mű az illata és a permete.

treni91

2017. június 26.

Az ára miatt vettem meg. Télen jól véd, viszont a nyári nagy melegben vagy sportolos közben már nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Dius89

2017. május 1.

Az ára miatt csábultam el erre a termékre. Eddig a téli hónapokban még úgy, ahogy használt, de a tavaszias meleget már nem annyira bírja, rohangálosabb napon olyan, mintha semmi nem is lenne rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Ilsa

2016. november 5.

Az izzadást egyáltalán nem gátolja meg, és úgy érzem, hogy még jobban is izzadok tőle. Szerintem nagyon mű illata van, és fullasztó is. Az egyetlen pozitívum talán az ára, viszont a hatása és az illata miatt még ennyi pénzt sem ér meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 5.

evelin0710

2016. április 21.

Az illata és a tartóssága rendben van. Azonban ha nem figyelek oda, kicsit olyan mint egy poroltó, tiszta fehér poros leszek tőle. A másik probléma, hogy csukott ablaknál esélytelen használni, baromira fullasztó. Sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Gladys

2015. december 17.

Nyanyás tartósvíz szaga van..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

Nyanyás tartósvíz szaga van..

katica131

2015. július 27.

Nagyon jó! Nagyon finom, frissítő az illata, és a hatása is hibátlan. Nagyon szeretem a Balea dezodorokat, sajnos eddig 2 változata volt, ami nem vált be, mert fehér poros lett tőle a bőröm, de szerencsére ez nem ilyen. Szeretem, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.