Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. június 22.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jancsa

2016. május 9.

Az árához képest kiemelkedően végzi a dolgát. Jó alternatíva, ha olcsó négis hatásos hidratáló szérumot szeretnénk. Először féltem, hogy a benne lévő illatanyag miatt nem hidratálni, hanem szárítani fog, de nem így van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

Lina14

2016. március 15.

Nekem is vízhiányos a bőröm, arra vettem főleg. Ilyenkor nyáron mindennapra sok lenne, ezért csak a radírozást követően kenem fel, este.Nem okozott pattanásokat, nem szárít, és szépen hidratál. Lehet, hogy télen is ezt vetem majd be ugyanis olyankor sokkal szárazabb a bőröm, és egyenlőre ügy tűnik, ezt arra a problémára is fogom tudni használni. Amúgy kevés is lég belőle, mivel könnyen kenhető, szépen terül. Ez a mennyiség szerintem sokáig kitart, és így bőven megéri azt az 1100 .- amit fizettem érte!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 15.

Sakura81

2016. január 1.

Mindig kellemes meglepetésként ér, ha olcsón valami jót találok. Ez a termék ilyen. Semmilyen irritációt nem okoz, nagyon kellemes az állaga és az érzete is a bőrömön és nekem a hidratáló hatása is rendben van. Nyilvánvaló, hogy van ennél jobb termék is, és önmagában ettől nem érdemes túl sokat várni, de például a korai rutinomban egyenlőre ezt használom szérumnak és jól teljesít a sok drágább, flancosabb kence közt. Vésztartalékot is felhalmoztam belőle, ha esetleg hitelen eltűnne a polcról, mert sajnos tapasztalatom szerint ez mindig a népszerű és jól működő termékekkel történik meg...:( Remek kis kence ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

Dorina17

2015. szeptember 25.

imádom. még csak pár napja használom de felülmúlta a várakozásaimat. reggel és este is használom. nagyon hamar beszívódik és utána nagyon puha lesz tőle az arcbőröm. kedvező az ára. szóval nálam eddig csillagos ötös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Vika

2015. július 26.

Sajnos nekem nem vált be, kis piros pöttyök keletkeztek az arcomon. Nagyon ragacsos állagú, nem szívódik fel rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

niki33

2015. július 5.

Most, ahogy olvasom a véleményeket, látom, hogy vegyesek. Én mostanában kezdem kapisgálni a szérumok jelentőségét, és most szereztem be őt, mert a bőröm nemcsak száraz, hanem vízhiányos is. Eddig két használat után teljesen meg vagyok elégedve, érzem, hogy hidratál, ilyen nagy melegben kell ez az extra réteg a nappali krém alá. Szerintem sokáig elég lesz, mert nem kell egyszerre sok belőle.Nekem nem lettek tőle ronda, gyulladt pattanások sem, és semmi kipirosodás, pedig elég érzékeny a bőröm. Elégedett vagyok vele, bár nekem ez az első szérumom, biztos vannak nála drágábbak,meg jobbak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

palotaizs

2015. június 8.

Nekem az orrom vízhiányos, folyamatosan hámlik róla a bőr. Kb egy éve használom már, de csak az orromat kenem be vele. Erre tökéletesen működik. Akinek hasonló problémája van, annak ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

Elamie

2015. április 20.

2015.04.02.
Nem tudom mit gondoljak. Kipróbáltam, olyan durván pattanásos lettem mint még soha semmitől. Nagy, gennyes, kinyomhatatlan undormányok lettek rajtam és csak az arcomon, homlokomon, államon. Más krémet nem használtam, a szappanom amivel mosakodom, az meg eddig nem okozott problémát pedig már jó ideje azt használom (vagy 2 hónapja ugyanazt : https://manna.hu/termekek/szappanok/szappanok-2/tundervirag-szappan) Nagyon csalódott vagyok, most addig nem használom ameddig el nem múlnak ezek a begyulladt izék. Azaz helyesbítek, használtam a dekoltázsomra, meglátjuk, ott okoz-e valamit.
De azért csalódott vagyok.

UPDATE: 2015.04.20.
Esküszöm próbálkoztam. Ez a cucc számomra borzalmas. Az arcomon pattanásokat okozott, használtam a dekoltásomra. Ott is. Na jó akkor használom a hasamra. Ott is! Én még ilyet nem is láttam egy terméktől sem!
Olyan szinten lettem pattanásos, mint egy tizenéves kamaszlány! Több mint egy hét volt, mire elmúltak ezek a gennyes, gyulladt szörnyetegek! Kénytelen vagyok a kukába dobni, ezek után már a talpamra se kenném fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.

2015.04.02.
De azért csalódott vagyok.

UPDATE: 2015.04.20.

Cu2tka-baba

2015. március 9.

899,- ért vettem a dm-ben, mondván hogy jó lesz amíg várok egy jimjams akciót. Hááát... ahhoz képest elmarad. Konkrétan olyan mintha bevizezném az arcom. Ez részben jó mert frissít és hidratált érzést ad, de pár pillanat múlva minta szivacs beissza a bőröm. Nappali é éjszakai krém alá használom. Igazból nem estem hanyatt tőle, de kipróbáltam . Ha elfogy nem veszem újra, mert minek:D Ráadásul nekem hamar fogy, mert sokat felszív a bőröm. Nem pénzkidobás, de nem is estem tőle hanyatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

Breki

2015. január 25.

Fényes és ragacsos tőle a bőröm még tíz perccel később is.Szeretem a Balea termékeket, de ettől viszket és ég az arcom. Érzékeny bőrre nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Sodium Hyaluronate, Anhydroxylitol, Xylitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate