Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult változat

Hosszan tartó, intenzív hidratálás- az üde és ragyogó arcszínért. Hatóanyagai azonnal felszívódnak a bőrbe, és extra hidratálást biztosítanak a fáradt, kimerült bőrnek, 24 órán át. Nyomelemeket ( nátrium, magnézium, cink, mangán), alga kivonatot és avokádó, mandula, valamint csipkebogyó olajat tartalmazó receptúrája serkenti a bőrsejtek anyagcseréjét, mélyrehatóan hidratál és védi a bőrt a kiszáradástól.

Vegán

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

lucus999

2024. február 20.

nekem erzekeny a borom, megis a benne levo parfum nem irritalt. rugalmas,hidratalt lett a borom tole biztos ujra veszem! mivel hialuronsavat tartalmaz erdemes elotte tonert hasznalni igy megjobban feltolti az aprobb rancokat es hidrataltabb lesz a bor

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 20.

erdo.lanya

2023. december 18.

A Balea-arc maszkok közül ez az abszolút kedvencem, már többször újra vettem. Nagyon finom, friss, puha, kipihent, hidratált, sima és egységes lesz a használata után a bőr. Az illata is nagyon finom, friss, kellemes. Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 18.

duchess_g

2023. július 25.

Hidratalo-vizvisszapotlo maszknak vettem, vegulis a celnak nagyjabol megfelel. Viszont parfumos nagyon, kicsit irritalja is a boromet, lehetne kimelobb. Illetve mitesszereket okozott sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 25.

ggsmgy

2023. július 5.

Csalódás. Annyira ragad lehúzás után hogy le is mostam. Nem véletlenül ilyen olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 5.

Kiya

2023. március 31.

Nagyon szeretem, jól hidratál, megnyugtatja az arcom. Kellemesen feltölt, sosem csíp. Könnyű felhelyezni és sosem akar leesni. A levétel után a maradék krémet gyorsan beissza a bőröm pár mozdulat után. Mindig veszek, ha DM-be járok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 31.

g0809

2023. március 30.

Valamelyik nap került a kosaramba a DM-ben, mert a MED testvére mellett kapott helyet, és korábban még ezzel nem találkoztam, így gondoltam, adok neki egy esélyt. Tegnap este végül kipróbáltam, és nagyon meg voltam vele elégedve. Remekül hűsített és nyugtatott, élveztem azt a 20 percet, amíg feküdtem benne a kanapén, és mikor levettem puha, ragyogó arcbőröm lett. Biztosan veszek még belőle. 5 csillagos!😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 30.

Szofi

2023. február 11.

Update: Sikerült vele összebarátkoznom, már nem bánt annyira a szaga, bár kellemesnek még mindig nem mondanám. A hatása mesés.

2022: jan.: A hatása mesés lett volna, de nekem poshadás szagot képzett a bőrömmel… lehet, hogy az alga miatt van, nem tudom, de olyan érzésem volt a szagtól, hogy nem, ez nagyon nincs rendben, arcot kellett mosnom utána, így a hatás is ugrott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 11.

Yejin

2023. január 24.

Ha a DM-ben járok, mindig veszek ebből néhányat, mert szuper jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 24.

Ha a DM-ben járok, mindig veszek ebből néhányat, mert szuper jól hidratál.

Dyana91

2022. december 24.

Ár-érték arányban jó maszk. Illata enyhe, a szövet jól átitatott. Lehúzás után ragacsos érzés marad utána, viszont kellően hidratál. Bőrproblémát nem okozott a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 24.

incileso

2022. szeptember 15.

Tökéletesen hidratál, a bőrön puha és a pórusaimat is összehúzta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 15.

Tökéletesen hidratál, a bőrön puha és a pórusaimat is összehúzta.

Antioxidánsok: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Betaine, Magnesium PCA, Manganese PCA, Zinc PCA, Propylene Glycol, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.

Az édesgyökér (licorice) kivonata. Kiváló bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő összetevő. Az atópiás dermatitisz (az ekcéma egy fajtája) és a hiperpigmentáció kezelésében is hatékony.