Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult változat

Hosszan tartó, intenzív hidratálás- az üde és ragyogó arcszínért. Hatóanyagai azonnal felszívódnak a bőrbe, és extra hidratálást biztosítanak a fáradt, kimerült bőrnek, 24 órán át. Nyomelemeket ( nátrium, magnézium, cink, mangán), alga kivonatot és avokádó, mandula, valamint csipkebogyó olajat tartalmazó receptúrája serkenti a bőrsejtek anyagcseréjét, mélyrehatóan hidratál és védi a bőrt a kiszáradástól.

Vegán

Ayanna

2020. március 12.

Már többször újravettem, mert ár-érték arányban tök jó termék. Kellemes érzés használni, egy kicsit feltölti és puhítja a bőrömet. Nem tapasztaltam hosszútávú hatást, de nem is várom el, nekem elég ha néhány napig élettel telibb tőle az arcom, utána úgyis megint használom :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

nellik

2020. március 4.

Nagyon szeretem a fátyolmaszkokat, igazi pihenés néha felrakni.
Ez a baleas nagyon bevált, ár-érték arányban szupi.
Este szoktam felrakni, kb 20 percre. Mást aznap már nem rakok az arcomra.
Másnap pihe-puha lesz, egységes a bőrkép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 4.

Nagyon szeretem a fátyolmaszkokat, igazi pihenés néha felrakni.
Ez a baleas nagyon bevált, ár-érték arányban szupi.
Este szoktam felrakni, kb 20 percre. Mást aznap már nem rakok az arcomra.
Másnap pihe-puha lesz, egységes a bőrkép.

Bcinti00

2020. február 22.

Nagyon jó! Imádom. A vízhiányos arcomnak tökéletes, 30 percet hagytam az arcomon, a száraz foltok eltűntek, élettel teli lett a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

detti23

2020. február 17.

Elhasználtam már néhányat. Kellemes érzés használni. Szépen hidratál, élettel telibb lesz tőle a bőröm. Nem spórolták ki belőle az anyagot, az arcomnak már kicsit sok is a mennyiség, úgyhogy még a nyakra, dekoltázsra is jut belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

Orchydea

2020. február 6.

Semmi különöset nem csinál. Jó érzés használni de ennyi, kicsit hűsitő mert be tettem a hűtőbe előtte. Nem hiszem hogy újra veszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Momiji

2020. február 2.

Hogy ez mennyire jó! Szkeptikus voltam, de valóban feltölti es hidratálja a brutál vízhiányos bőröm. Ennyi pénzért kb ajándék. Irritációt sem okoz. Nagyon ajánlom.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Evening

2020. február 1.

Nagyon szeretem, jól hidratál, bőven át van itatva a maszk. Kezemre, nyakamra kenem a maradékot. Illata furcsa, de megszokható. Ára is kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

NagyBrigitta

2020. január 16.

Évek óta csak ezt használom! van benne bőven anyag
én a maradékot kifacsarom és a dekoltázsomra kenem éjszakára.
Az arcomat gyönyörűen feltölti!
A Rossmanos Hydro Booster nevű vetélytársa is ugyanezt tudja.
Szeretem mindkettőt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Évek óta csak ezt használom! van benne bőven anyag
én a maradékot kifacsarom és a dekoltázsomra kenem éjszakára.
Az arcomat gyönyörűen feltölti!
A Rossmanos Hydro Booster nevű vetélytársa is ugyanezt tudja.
Szeretem mindkettőt :)

noradrenalin

2020. január 11.

Ár-érték arányban jó kis termék. A fátyol kellően át van itatva. Puha bőrérzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Eperkelany

2019. november 12.

Első használatkor pozitívan csalódtam a termékben. Nagyon puha, extrán hidratált bőröm lett, ami szuperül át volt itatva a maszk összetevőivel. Aztán kipróbáltam még többfélét. Ez, illetve a mézes a kedvencem. Megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Betaine, Magnesium PCA, Manganese Pca, Zinc PCA, Propylene Glycol, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.