Balea

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2018. április 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hidratáló krémzselé támogatja a bőrazonos vízcsatornákat (Aquaporine). Az aqauporinok olyan fehérjék, amelyek csatornákat képeznek a sejtmembránban, hogy megkönnyítsék a víz és néhány más molekula transzportját. A bőr azonnal és intenzíven hidratált 24 órán át. Svájci termálvízzel és kék-zöld alga-kivonattal. Vegán.

LelleGajdos

2022. február 23.

hát, so-so. Van, hogy nagyon csípi/irritálja a bőrömet, de egynek elmegy. Nem hinném, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 23.

Teokleia

2021. szeptember 22.

Bizonytalan voltam az esti arcápoló olajam miatt, miután hallottam, hogy az olaj csak bent tartja a bőrbe juttatott nedvességet, nem hidratál. De mi van amikor hidratálni akarom a bőröm? Feltúrtam hát a drogériát, a zsíros-kombó bőrömre való könnyebb, gél állagú hidratálót keresve, és meg is találtam ennek a krémnek a - mint az itteni vélemények alapján számomra kiderült - újabb verzióját. Újabb = alkoholt is tartalmaz, de mint kiderült, az én bőröm ezt kizárólag annyiban veszi észre, hogy nagyon friss sérülésre kenve egy tizedmásodpercre valami meleget érzek. Utána semmi. Kitűnően eloszlatható, éjjeli arcápolóként kiválóan teljesít. Még nem tudom, újraveszem-e, de kellemes csalódás ilyen áron, az biztos.
Update: Revox Niacinamide-ja után közvetlenül rétegezve csíp - igyekszem nem közvetlen utána használni, de újra nem veszem a krémet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

hedjulaa

2021. augusztus 24.

Nagyon jó arckrém! Én sminkelés előtt, primer ként használom. Szép, ragyogó és friss lesz tőle a bőröm. Kis mennyiség is elég, így nem hagy ragacsos réteget. Az ára is nagyon kedvező. Már ajánlottam barátnőimnek is. Én az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

crazyladystar

2021. július 9.

Már a harmadik használom. Igaz, nálam éjszakai krémként vált be. Könnyed, hamar beszívodik. Ki kell tapasztalni, a megfelelő mennyiséget megtalálva szépen, nyom nélkül beszívódik. (ha többet visz fel az ember lánya, tud némi ragacsot hagyni). Túlhámlasztott vagy megpirult bőrön tud néha csípni picit, de olyankor minden. Mondanám, hogy semmi extra kis krém, de remekül működik szérumok és hámlasztó után is, és ha nem ezt használom, észre veszem a hiányát. Az alap rutinom bebetonozott tagja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

Kovacs_Nikolett

2021. június 22.

Nyárra kerestem egy könnyed hidratálót, az itteni ajánlások alapján vettem meg. Felkenés után könnyen beszívódik, de egy kis ragacsos réteget hagy maga után (a fényvédőt rákenve egyáltalán nem zavaró). Alapvetően hidratál, de nem lesz csodásan puha tőle a bőröm. Még keresem a nyári hidratálómat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Barbinella

2021. június 14.

Itteni ajánlások alapján vettem meg ezt a krémet, mert kerestem valamit ami jó lehet a száraz vizhiányos arcomra.
Már több mint egy hónapja használom, és teljesen megvagyok vele elégedve. Nappal és éjszaka is használom, a bőröm sokkal puhább, hidratáltabb tőle.
Biztosan újra fogom venni! Nekem 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

Biztosan újra fogom venni! Nekem 5*

rocknrose

2021. május 1.

Szereti a bőröm, esténként szoktam kenni. Finom az illata és olcsó is. Nem adok max pontot, mert azért nem 100%-os a termék, de így nyárra "hűsítőnek" tök jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

balazskrisztii

2021. április 6.

Olcsó, zselés hidratáló, engem nem zavar az illata (ergo nem irritál). A hátamra-vállamra használom, biztos újra fogom venni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

KJuliska

2021. április 1.

Többedszerre vettem újra. Teljesen jó hidratáló krém (én este+ reggel használom, így kicsit gyorsan fogy, de kompenzál, hogy jó az ára).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

TothnePolyak

2021. március 13.

Átlagosan jó hidratáló. Nem tud semmi extrát, de ilyen árban nem is várok el semmit. Kár hogy van benne parfüm, emiatt csak 4 *-t kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 13.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.