Balea

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2018. április 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hidratáló krémzselé támogatja a bőrazonos vízcsatornákat (Aquaporine). Az aqauporinok olyan fehérjék, amelyek csatornákat képeznek a sejtmembránban, hogy megkönnyítsék a víz és néhány más molekula transzportját. A bőr azonnal és intenzíven hidratált 24 órán át. Svájci termálvízzel és kék-zöld alga-kivonattal. Vegán.

Ár: 500 Ft , Eladó: smurfette
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest / Szeged, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta

Mercury91

2021. február 16.

Gyorsan beszívódó krém, semmi extra, napközbeni gyors hidratálásnak tökéletes, mert kicsi a tégely, így hordozom magammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

MseSabo

2021. január 22.

Nekem bevált, azonnal látható a hatása felkenve! Ránctalanításra, hidratálja 999 Ft-ért első osztályú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

Dzsesszi

2020. december 22.

Nekem maximálisan bevált, jól hidratál és nem zsírosít.
Hamar beszívódik, biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

Nekem maximálisan bevált, jól hidratál és nem zsírosít.
Hamar beszívódik, biztosan újra veszem.

LiSha

2020. december 16.

Elsőre nagyon tetszett. Szép, kellemes ragyogást adott a bőrömnek, könnyű állagú és gyorsan beszívódik. VISZONT nekem már 2 napos használat után apró kis pattanások jelentek meg az arcomon. Olyan nagyon nem is hidratál, de mivel pattanásokat is okoz megy a kukába....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 16.

idonthaveaname

2020. november 5.

Sajnos nem vált be! Ugyan zsíros a bőröm, de a hidratálást igényli, éjjeli krémnek egy hialuronsavas terméket használok.
Nagyon örültem ennek a krémnek az összetevői és a zselés állag miatt, ezek általában jól működnek nálam, kivéve ezt. Valamennyire biztos beszívódik, de egy kellemetlen ragacsos réteget hagy az arcon egész nap,és fényes marad. Sajnálom :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

juud30

2020. október 28.

Nem rossz krém, ár-érték arányban, használtam egy rövid ideig. Kicsit testesebb krém, de gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

alekszandra00

2020. október 13.

Nagyon szerettem ezt a krémet, mivel igazán hidratál, nagyon jó illata van, és könnyen beszívódik. Használtam estére és reggelre is elejében, de aztán nappalra inkább vettem egy fényvédőset, szóval ő csak estére maradt meg.
Lecseréltem, mivel találtam egy ehez hasonlót, ami az én bőrtípusomnak felel meg.
Ez a Balea krém tényleg tökéletes, de nem igazán az én bőrömnek való.
Ennek ellenére ez egy 5 csillagos krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

Ez a Balea krém tényleg tökéletes, de nem igazán az én bőrömnek való.
Ennek ellenére ez egy 5 csillagos krém.

Tife08

2020. szeptember 23.

Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos vagy fénylő réteget, kellemes tapintású utána a bőröm, de nekem már ez a hidratálás kevés még így a jó időben is. Ami még pozitívum mellette a színe, kellemes ránézni erre a kék színre, a frissesség és a tisztaság érzetét kelti.
A 20 éves lányom is kipróbálta, az első 2 alkalommal csípett neki de utána megszokta a bőre és most már ő is használja, neki viszont tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Colette221

2020. szeptember 12.

999 forintért vettem, szerencsém volt, ez volt az utolsó a boltban. Mikor először kipróbáltam meglepődtem. Sokkal könnyebb állagra számítottam, masszív krém. Sajnos minden alapozó csúnyán mutat a bőrömön ha közelről nézem, mert vannak száraz részek az arcomon. Ezt a krémet csak azokra a részekre használom, ahol kell a plusz hidratálás. Homlokra nem kenem, mert valószínűleg pattanásokat okozna.
Nem csalódtam a termékben, reggelre mindig hidratáltabb az arcom, az alapozóban nem nézek ki úgy, mint egy múmia. Ennyi pénzért bőven megérte nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Bearbunny

2020. augusztus 1.

Hu, hát nem tudom, lehet csak nekem nem jött be ez a krém, de az én véleményem szerint ez borzasztó. Egyáltalán nem szívódik be, nem hidratál, nem lesz puhább tőle az arcom, hanem egyenesen irritálja és cserébe még rosszul is leszek az erős illattól. Egyáltalán, mi szükség van ilyen erős illatanyagra egy arcápolási termékben? Az illatanyag az, amitől hidratált és puha lenne a bőr? El kellene felejteni, hogy a mesterséges illatanyag szükséges arcápolási termékekbe, mert nem az. Próbáltam elhasználni mellkasra, de még ott is nagyon zavart a szaga és másnap este csak úgy csúszott a kezem a mellkasomon, nem szívódott be, de lemosni is alig tudtam. Hirtelen ötlettől vezérelve vettem le a polcról, megnéztem az összetevőket és láttam, hogy van benne parfüm, de hogy ennyi? Még csak nem is az utolsó az összetevők között. Szerintem ki fogom dobni, vagy a tárolóját megtartom más krém tárolására, ennyi haszna legalább legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Panthenol