Balea

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2018. április 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hidratáló krémzselé támogatja a bőrazonos vízcsatornákat (Aquaporine). Az aqauporinok olyan fehérjék, amelyek csatornákat képeznek a sejtmembránban, hogy megkönnyítsék a víz és néhány más molekula transzportját. A bőr azonnal és intenzíven hidratált 24 órán át. Svájci termálvízzel és kék-zöld alga-kivonattal. Vegán.

cece030604

Korcsoport: < 18
2019. november 12.

Jó hidratáló és negatív élményem még nem volt vele eddig.
Az állaga számomra tökéletes, könnyed szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 12.

Jó hidratáló és negatív élményem még nem volt vele eddig.
Az állaga számomra tökéletes, könnyed szeretem használni.

mmermaid

2019. szeptember 23.

Nekem nagyon nehezen szívódik be a bőrömbe, használat után pedig gyakran kipattogok. Kb. egy éve használom minden nap reggel és este, így abszolút kiadós és sokáig elég, de a hatása nálam nem vált be. A semminél mindenképp jobb, de ha elfogy, biztosan kíméletesebb krémre fogok váltani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

HChristelle

2019. szeptember 22.

A normális-száraz bőrömre pont jó nyárra, viszont télre közel sem lesz elég. Amúgy jó illata és hűsítő hatása van és könnyen beszívódik a bőrbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Panni21

2019. szeptember 3.

2019. május 3.
Tökéletes hidratáló a tavaszi és nyári időszakra. Nagyon könnyed, hamar beszívódik, szépen lehet rá sminkelni (sokkal szebben mutat, mint bármelyik másik korábbi nappali krémemmel), kellemes, visszafogott illata van, jól hidratál. Az én bőröm elég nehéz eset, alapjáraton száraz, de hajlamos vagyok a pattanásokra is, és elég érzékeny, hamar kipirul. Ez a krém eddig remekül teljesít, gazdagon hidratál, és semmilyen problémát vagy irritációt nem okozott.
Nem régóta használom, de azóta már a párom is megjegyezte, hogy sokkal szebb a bőröm (pár hete elég problémásan nézett ki), és én is észrevettem.
Ennyi pénzért ajándék.

2019. július 13.
Update:
Abszolút gazdaságos, azóta is az első tégelyt használom napi rendszerességgel, és szerintem nyár végéig egész biztosan elég lesz. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

2019. május 3.
Ennyi pénzért ajándék.

2019. július 13.
Update:

JVica98

2019. augusztus 20.

Nagyon jó hidratáló, könnyed, az állagát nagyon szeretem, hamar beszívódik, bár eléggé fénylik tőle az arcom, ami engem nem kifejezetten zavar. 1-2 hete használom, és a pórusaim mintha egy picit kevésbé látszódnának azóta, nekem nagyon bevált 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

aalexaa

2019. július 2.

A gél helyett vettem meg véletlenül, siettem, és nem figyeltem eléggé (bár a gélt már nem látom sehol, lehet, hogy nincs is? kár érte, szuper volt). Nem igazán jött be, fura ragacsos réteget hagy, de közben nem érzem azt, hogy eléggé hidratálna, plusz a könnyű állaga ellenére is zsírosítja a bőrömet. Elhasználtam éjszakára, de örülök, hogy elfogyott, nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

sssniki

2019. június 19.

Gondoltam majd ebbe a mostani undorító forróságban jól fog esni egy könnyed, zselés jellegű kence. Sajnos nem. Nagyon sajnálom, hogy a sok jó után én hagyok itt egy kevésbé pozítiv kommentet.

Alapból nagyon zsíros a bőröm. Ezért is keresem folyton a könnyű textúrájú géleket. Ha lehet, mégjobban zsírosított.

Talán télire jó lesz nekem, de addig keresnem kell valamit, ami még ettől is sokkal lágyabb/zselésebb...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

Fanni0306

Korcsoport: < 18
2019. május 24.

Nem figyeltem az összetevőit impulzív vásárlás volt de ennek ellenére még a szemem környékén is tudom használni(ahol eddig szinte semmit nem tudtam).Jól hidratál elég ragacsos hatást hagy maga után de sminkelni rá istenien lehet. Ezért az árért megéri kipróbálni de én nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 24.

Krtek1

2019. április 5.

Én a könnyű, géles állag miatt vettem meg. Vízhiányos bőrre semmiképp nem ajánlanám, inkább egy könnyű, reggeli hidratálónak jó. Hűs, de nem intenzív. Utána marad egy kis réteg, amit én személy szerint szeretek, az illata is finom nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

Effi

2019. április 3.

Még csak tesztelgetem, de jónak tűnik. Az én bőröm a meghatározhatatlan kategória: tág pórusok, mitesszerek, ritkán pattanások, orcákon kiszáradásra hajlamos, fakó, érzékeny, szóval minden, ami sz@r. Ezt a krémet az esti rutin befejezéseként használom, így van ideje beszívódni és kifejteni hatását. Reggelre egyenletes, puha a bőröm, úgyhogy ígéretes. Egyelőre négy csillag, aztán, ha nem csinál rajtam csúnyaságokat, megkapja az ötöt. Nagyon kellemes illata van és könnyű az állaga.
Kombinált-vízhiányos bőröm hámlik néha egy kicsit az orrom mellett, az orcáimon és a homlokomon. Most, hogy x év összevissza krémezés után ráébredtem a vízhiányosságra, rányúltam erre a krémre és nagyon nem bántam meg. Fantasztikusan könnyű állag, kellemes illat (bár ez az egyetlen hiba is). Nekem hipp-hopp beszívódik, hámlasztás után néha kicsit csipked, de nem zavaróan. Szép, ragyogó és hidratált a pofim, azóta nem hámlik sehol. Ennyi pénzért egyszerűen nevetségesen jó! Simán lepipál drága, mindenféle klinikai hatóanyaggal reklámozott hidratálókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Panthenol