Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2014. március 31.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A koncentrátum E-vitamin, borágó- és kukoricaolaj-, nárciszvirágviasz-, zsurló- és zöldteakivonat-tartalmának köszönhetően hatékony a szemkörnyék ráncaival szemben, továbbá enyhíti a sötét karikákat és a puffadtságot.

Bubimaya

2015. március 11.

Sajnálattal szembesültem azzal hogy kivontak a forgalomból az új.zöld csomagolású változatát. Pár boltot végig jártam és sehol nem kapok mostanság. Az egyetlen szemkörnyékápoló volt ami valóban látványosan használt.a.sötét karikákra. Csodát művelt vele. Kár érte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

beautifullife

2014. április 26.

Azt hiszem féláron volt a pénztár mellett és megvettem azon az alapon, hogy ennyi pénzt nem sajnálok rá, meg amúgy is imádom az ilyen kis ampullákat, kapszulákat.
Az állaga hihetetlenül selymes, talán én ilyet még nem is tapasztaltam. Jó érzés felkenni a szemkörnyékre egy húzós nap után. Nem irritál, viszont már csak a komfortérzetemnek is jót tesz. Nincsenek ráncaim, de nem érzem pénzkidobásnak ezt a párszáz forintot 5 darab kis selyembogyóért, amik vállalhatóbbá tették a szemeimet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

nagykriszti

2014. március 4.

Sok szemkörnyék ápolót kipróbáltam fáradt, táskás szemeimre, ennek láttam egyedül hatását, igazán kipihentnek tűntem. Az összetevői is egész barátiak. Remélem nem vonják ki a forgalomból, már láttam egy "javított összetételű" hasonló terméküket, aminek az összetevői első ránézésre kevésbé természetesek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 4.

médea

2012. október 6.

Kipróbáltam, nekem egyáltalán nem volt olajos, éppen elég volt egy kapszula a két szemem köré, egyből beszívódtak, nem történt semmi, jogos a kérdés, hogy öt nap alatt persze mi történhetne, de én mégsem veszem újra, mert a hasoló vital kapszuláknak már 7 nap múlva is volt látható eredménye, ha nem is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 6.

ivy

2012. június 1.

Télen használtam utoljára, amikor a fáradságtól meg az időtől már szinte szürke volt a bőröm, tényleg enyhíti a puffadtságot, és a sötét karikákat nálam teljesen eltüntette. Először furcsának tartottam hogy annyira tömény olajnak néz ki, és azt hittem soha az élebe ez be nem fog szívóni, meglepődve tapasztaltam, hogy félóra alatt, tévézés közben, mindenféle olajos utóérzet nélkül eltűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

chyny-eve

2012. február 19.

Egy időben előszeretettel használtam ezeket a szérumokat szemkörnyékre, de valahogy azt vettem észre, hogy érzékenyen reagált a szemem, égett és szerintem ettől. Tény, hogy jól halványítja a karikákat, kisimít, de amióta bepirosodtak a szemeim, nem mertem tovább használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

Stina

2011. június 9.

Nem hatástalan, de nem is csodaszer. Tény, hogy ápol, és a karikákat halványítja, a püffedtségen is javít, de a ránctalanító hatásában kételkedem. Pozitívuma, hogy gyengéd a szemkörnyék érzékeny bőréhez, nem csíp, nem szárít.
Egy kapszulában annyi olaj van, ami egy heti adagnak is elég volna. Bár nem drága a készítmény, az 5 kapszula tartalma valamilyen praktikusabb kiszerelésben sokkal gazdaságosabb volna. Az olajos állaga miatt sokáig a bőrön marad, én nagyjából 2 óra elteltével szoktam lemosni, gondolván, hogy annyi idő alatt úgy is felveszi a bőröm azt, amire szüksége van. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, BHT, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.