Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2011. december 23.

Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás. Szantálfa és mandulavirág illattal.

Kiszerelés: 80 g

scisneros

2013. május 23.

Undorító az illata, pedig szeretem a szantált...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 23.

Undorító az illata, pedig szeretem a szantált...

Edus

2012. november 12.

Olyan büdös, hogy nem mertem beletenni a fürdővizembe, valószínű akukában fogja végezni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

Lanie

2012. november 7.

Osztani tudom a csodálatos illata van de hamar elillan dolgot. Nyilván az orrom is hozzászokik hamar hozzá, de ezen felül az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

ForestNymph

2012. október 22.

Nekem csalódás volt. Büdös is volt és zavaros mosogatólé lett a vízből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

Nekem csalódás volt. Büdös is volt és zavaros mosogatólé lett a vízből.

Blame

2012. szeptember 24.

Nagyon jó illata van bár sajnos tényleg nem tartós. 1 fürdésnél elhasználtam az egész csomagot de már szinte az elején elillant az illata. Bár fürdés után még éreztem picit a bőrömön, de nem sokáig. Viszont nagyon jó puha lett tőle a bőröm. :) Nekem a vizet is beszínezte sárgára, sőt még a kád is sárgás lett egy-két helyen. x'D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Roxanne

2012. szeptember 22.

Se íze se bűze.
1 kád vízzel elhasználtam az egész csomagot, gondolván, hogy a márka ezt megelőző fürdősóinál a fél csomag kevés volt. Borzasztóan enyhén érződik a szantál, míg az ember beleönti a vízbe. Aztán a só elkeveredik, és onnantól egy kád sima vízben ázik az ember.
Nagy kár, mert imádom a szantál illatát, itt viszont erőlködnöm kellett, hogy odaképzeljem. Amellett van ez a fixa ideám, hogy a fürdősóknak tudniuk is kellene valamit. Találtam már néhány kiváló izomlazító, serkentő, relaxáló produktumot. Nem muszáj tudnia ezek közül akármelyiket, de akkor legalább legyen illata vagy, végső kétségbeesés: fesse meg a vizet, jelezvén, hogy egyáltalán OTT van! Félek, a Plútó mögött rejtőzködő földönkívülieket előbb megtalálnák a Hubble űrteleszkóppal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Se íze se bűze.

TijuMK

2012. augusztus 28.

Ma próbáltam ki először, egy maréknyit tettem a fürdővízbe (lehet kevés volt), finom illata volt, de elég erőteljes úgyhogy bátorkodtam kinyitni az ablakot, ennek az lett a vége hogy szépen kiszállt az illat. Semmi színe nem volt a vízben, olyan volt mintha sima vízbe fürödnék... feküdtem benne kb 15percet aztán mégis a tusfürdőm után nyúltam, megmosdottam kiszálltam. És akkor érdekes módon nagyon finom puhának éreztem a bőröm szóval mégis használt valamit. Hm, szerintem nem veszem újra de kipróbálni jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

LiliKE

2012. április 3.

Elég erős illata van a szantál miatt. De finom! A bőrömön nem maradt meg sajna, csak a fürdőszobában. Kipróbálnám még a passion és lótusz illatot, de azt nem találtam egyik DM-ben se.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 3.

fashionista

2012. február 22.

A Balea termékei egy csomószor a jó-jó-de semmi extra kategóriába esnek: nos, ez is ilyen. Kellemes az illata, de semmilyen hatása nincs, így nem volt sok értelme megvásárolni ezt a fürdősót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

BabaCica92

2012. január 7.

Az illatát közepesre értékelné, picit jobbra számítottam, másnap viszont már nagyon kellemes illatt lengedezett a fürdőszobában :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 7.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Yellow 11 / CI 47000, Green 6 / CI 61565