Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirrus, Módosítva: 2012. július 9.

Kategória:   Fürdőtermékek

Vadrózsa és írisz illattal.

sihaya

2014. január 6.

Büdös, hatástalan, sose fogok többet Balea fürdősót venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

Büdös, hatástalan, sose fogok többet Balea fürdősót venni.

sabrirory

2013. december 21.

Nekünk nagyon tetszett a párommal együtt. Az illatát is szereti,pedig pasiból van :) Nagyon szép lila lett a víz tőle és tökéletesen feloldódott. Elpancsikoltuk, de szeretnénk még más fajtákat is kipróbálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

Ophelia

2013. január 8.

Teljesen le vagyok döbbenve a véleményeken, nekem nagyon tetszett a só illata. Mondjuk hozzá kell tenni, hogy fürdősók terén nem vagyok túl tapasztalt, inkább habfürdőpárti vagyok. Nálam ez addikciót okozott azonnal, pár nappal a kipróbálása után rohantam újra venni. A vizet kicsit lilásra színezte, és fürdés közben is az üres csomagolást szaglásztam. :D Én ajánlom mindenkinek, ízlés kérdése, hogy bejön-e az illat, vagy sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

mili

2012. október 24.

Kegyetlen rossz az illata, fürdővízbe nem is használnám, de lábfürdőnek ideális egy kis babylove olajjal, egy csomag elég 5 alkalomra. Alig vártam, hogy elfogyjon, többet nem veszem. Ára 219 ft volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 24.

ritaszeged

2012. július 17.

Nagyon erős az illata, én sem tudom hová tenni, lábfürdőnek szoktam használni télen, de a kakaós sokkal jobb volt mint ez :) az illata nekem tartós a lábaimon, kellemes is hasonlóval áztatni őket, de akkor már maradok egy jobb illatúnál, pl a rossmannban is van saját márkás fürdősó és azok isteniek, citromfüves meg valami narancsos és kakaós is van, azok jobbak és olcsóbbak! De ebből is van több illat, azok is jobbak mint ez ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

cirrus

2012. július 12.

Nekem nem tetszik az illata. Lehet hogy másnak bejön, de szerintem olyan szaga van mintha molyirtó-locsoló kölni keverék lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 12.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 60730, CI 14720