Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. június 28.

Kategória:   Dezodorok

A friss egzotikus illatú Balea Be Tropical dezodor spray az ápoltság érzését nyújtja egész nap, az alkoholmentes receptúra hatékonyan szabályozza az izzadást.

A világos dezodornyomokat jelentősen csökkenti.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

orsipanka

2017. június 21.

Fantasztikus illata van, pont az ilyen trópusi illatok a kedvenceim (főleg a Hawaii volt), de sajnos egy melegebb nyári napon az izzadásgátló hatása már nem elég. Keresem az utódját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

viewxy

2015. november 17.

Finom az illata, nagyon sokáig megmarad, talán túl sokáig is. Nekem nem hagyott foltot, de az izzadásgátló hatása nem a legjobb. Kicsit olyan, mintha inkább csak elfedné a szagot. Nem szárította a hónaljamat egyáltalán ami tetszett benne. Egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

mili

2013. március 29.

Vele megjártam, nagy bőszen befújtam a felsőm vele, és virított egy nagy fehér folt, nem csak a ruhán, hanem a táska pántján is. Az illata nagyon intenzív, kellemes gyümölcsös. Az ára is kedvező 450 ft. Soha nem deoként használom ezeket a sprayket, hanem csak ruhára fújok belőlük, ezért a hatalmas fehér folt látványa elborzasztott. Második használatnál már körültekintőbb voltam és távolról fújtam magamra, és így lett tökéletes. Őt se rendeltetésszerűen használom, mert nekem hónaljra a golyós deók jönnek be, így nem tudom, hogy mennyire gátolj az izzadást,de azt tudom, hogy ruhára fújva sokáig érződik az illata, csak figyelni kell a szórás távolságával, mert szép nagy fehér foltot tud hagyni maga után. Ha elfogy egész biztos újra veszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 29.

greti.sze

2013. március 7.

Tetszik az illata, friss, gyümölcsös, olcsó volt, úgyhogy 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 7.

Tetszik az illata, friss, gyümölcsös, olcsó volt, úgyhogy 5 csillag :)

esztojas

2013. január 17.

Egyből beleszerettem az illatába. Állagra talán kicsit vizesebb a megszokottnál, de ez engem nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

svivko

2012. december 7.

Finom, gyümölcsös illata van. Viszonylag intenzív illat - így összeveszhet a parfümmel, érzékeny orrúaknak - a Hawaii deónak (imádtam, bár visszahoznék) gyenge kistestvére, de még így is jól működik. Nem tudom mit mondhatnék egy egyszerű deóról - ilyen téren nem vagyok a helyzet magaslatán-, ha egy mondatban kéne összefoglalnom: Tartósan friss hónaljt biztosít. Na bumm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.