Balea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. június 14.

Kategória:   Hajápolók

A Professional Beautiful Long ápoló szérum a hosszú, igénybevett és fénytelen hajat csillogóvá és lágy tapintásúvá varázsolja. Az inka inchi olajat tartalmazó formulát kifejezetten a hosszú haj ápolására fejlesztették ki. Az anti-frizz formula megakadályozza, hogy a haj elnehezedjen - hajvasaló nélkül is. Puha, természetes tapintás.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Breenyau

2017. október 2.

Annyira szerettem ezt a terméket, kár hogy már nem látom a DM polcain :( Minden alkalommal, puha, selymes hajat varázsolt. Az illata finom, könnyű adagolni. A kézről is egyszerűen lemosható, nem marad "olajos érzés" a kezemen. Amióta használom, sokkal kevesebb a töredezés is. Kár, hogy hamarosan elfogy :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

SztanKlari

2017. szeptember 6.

Száraz vagy nedves hajra is jó. Nem nehezíti el és szép puhává teszi a hajat. Nem egy csodaszer, de egynek elmegy. Nem biztos, hogy újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

AkInImOd

2017. augusztus 21.

Nővérem ajánlotta még a festett frizurára való verzióját, és mostanra már nem kapható sajnos egyik sem, de ilyet még beszereztem pár hónapja. Az illata finom, nem tolakodó, az olajat könnyű kezelni a pumpás kinyomóval, és nem ragadok durván utána (nyilván kezet mosok, csak egyszerű az eltávolítása szappannal a tenyereimről).
Az én hajamnak nagyon jót tesz, közvetlenül hajmosás után, még a törölköző száraz-nedves hajra viszem fel, beledörgölöm, és utána szárítok hajat. A négyszer szőkített-gyötört hajvégeimnek láthatóan és érezhetően felüdülést ad, fésülhetőbb és kezelhetőbb lesz. A hővédelméről nincs fogalmam, mert ha sütöm a hajam, akkor én még Osis+-szal befújom a végeket, az pedig sokat segít. Nagyon szeretem ezt az olajat, sajnálom, hogy kivonják a forgalomból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

pannababo

2017. július 21.

Nem hogy nem hidratál,az nem lenne ugye elvarhato.. de szárít.csak hullamos frizurakhoz volt hasznos....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Mofi

2017. július 6.

Nem értem miért szüntetnek meg egy ilyen jó terméket...Annyira szeretem az illatát is meg amit csinál a hajammal. Én nem csak a hajvégekre, hanem az egész hajamra fel szoktam vinni és egyáltalán nem zsírosítja, hanem szépen fényesíti és egyszerűen egy sokkal szebb hajat varázsol. Elég sok és hosszú hajam van, sokat használok ebből a termékből, mégis valahogy sokáig kitart. Muszáj bevásárolnom belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Ennie86

2017. június 22.

A napokban ismét a kezembe akadt és ki is próbáltam. Sajnos a véleményem nem változott róla... Fura illat, ragacsos érzet. A kinyomója is elromlott.
Az egyetlen pozitívum a könnyen fésülhető haj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

Az egyetlen pozitívum a könnyen fésülhető haj.

Zsinka

2017. június 8.

Imádom, mindenki kérdezi hogy mit csinálok a hajammal, hogy nem törik. Én szeretem az illatát! Lassan két éve hi társam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Anita1984

2017. június 2.

Valóban jó termék, hozza amit ígér. Teljesen megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 2.

Valóban jó termék, hozza amit ígér. Teljesen megéri kipróbálni.

nemethadri

2017. május 26.

Imádom! Nagyon olcsó, nagyon hatékony. Nem töredezik és iszonyatosan selymes a szőkített hajam mióta ezt használom. Ráadásul annyira jó az illata!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Natuska

2017. május 17.

Nagyon tetszik az illata, kb 2 naponta használom a hajvégeimre, viszont vigyázni kell az adagolással, nekem csak egy nagyon pici "nyomás" kell belőle (nem is szoktam teljesen lenyomni, mert az már sok lenne).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Plukenetia Volubilis Seed Oil