Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. április 17.

Kategória:   Egyéb

Különleges borotválkozó olaj, mellyel könnyebb a borotválás az érzékeny területeken is. A körömvirág, napraforgó és édesmandula olaj, valamint olívaolaj mélyen táplálja a bőrt.

NemesViki

2017. szeptember 29.

A bőrömnek jót tesz, a borotvának viszont kevésbé. Sehogy sem lehet lemosni róla, az első húzás után csak maszatol és keni szét a bele ragadt szőrszálakat, másodjára használni pedig végképp nem lehet. Így kicsit drága mulatság, az eldobható borotvákat nem annyira kedvelem, naponta pengét cserélni pedig kicsit luxus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

FeketePiroska

2017. január 20.

Nagyon kellemes az illata, finom puha lett tőle a lábam, egy hibája van, hogy nehéz a borotvából kimosni, mondjuk ez engem annyira nem is zavar, mert csak vésztartalékként nyúlok a borotva után .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Babakalacs

2016. július 18.

Mikor megvettem imadtam, puha lett tole a labam es a borotvalkozast is hiper konnyuve tette. Mara a puhasag alabb hagyott es inkabb nyug a hasznalata meg elhasznalgatom de hianyzik a borotvazsele.e

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

nemeth.anita

2016. március 4.

Ismét egy nagy Baleás kedvencem. Az én bőröm száraz, a lábszáram hajlamos a szőrtüszőgyulladásra. Elég ritkán borotválkozom, jobban szeretem a gyantát vagy az epilálást a tartóssága miatt, de amikor borotválkozni kell, akkor ezzel indítok. Merthogy nem önállóan használom ezt a terméket. Az adagolója engem is felbosszantott, amikor először használtam és ugyanazt akartam vele csinálni, mint egy borotvahabbal. Na mert ez nem ugyanaz. Ahogy nekem a legjobban bevált: a száraz bőrömre felkenem az olajat, jó bőven, egy kicsit be is masszírozom. Majd zuhannyal benedvesítem a bőrt, bekenem felhabosított tusfürdővel, és akkor borotválkozom. Ezzel a módszerrel szép, alapos végeredményt kapok, hidratált bőr pipa. Az illatát én nagyon szeretem, és amennyire az elején megijedtem, hogy ez a pindurka mennyiség hamar el fog fogyni, azt kell mondjam, nagyon sokáig elég ez a kis flakon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

animaci

2015. október 8.

visszatérő vásárlója vagyok a terméknek, és szeretném kicsit árnyalni az itt olvasott véleményeket. számomra ez az olaj jelentett megoldást a múlni nem akaró viszkető foltokra, amik mindkét lábszáramon megjelentek (tejallergia és penészallergia okozta ekcémás bőrtünetről van szó). már szó szerint mindent kipróbáltam a lábamra, és csak rosszabb és rosszabb lett, a meleg víztől még inkább viszketett, és sokszor álmomban vakartam véresre. nem mertem rövidnadrágot felvenni nyáron, mert úgy néztem ki, mint valami rühes. amióta ezt az olajat használom, a bőröm teljesen meggyógyult, és nem kell kennem semmi mással, csak minden mosakodáskor ezzel bekenem, illetve ha borotválkozom, természetesen akkor is ezt használom. valóban eltömíti kicsit a borotvát, és kell egy kis erő ahhoz hogy kinyomd, de könyörgöm, aki nem tud boldogulni vele, az mit vár az élettől? ettől csak nagyobb kihívások várnak az életben, lányok :) és hogy nem oszlik el jól, azt sem tapasztaltam, én a kezembe nyomom, és azzal bekenem a lábam, mint ahogy minden más krémet is. nem értem, mi ebben olyan nehéz.. vagy ti közvetlenül a lábatokra akarjátok nyomni, azért spriccel összevissza? :D nemár, ehhez nem kell diploma :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

etcsoki55

2015. április 26.

Szerintem borzalmas...
Elég nehéz kinyomni az olajat, nem lehet jól eloszlatni, nem hidratál és ami a legbosszantóbb. hogy tönkreteszi a borotvát.
Mindig minőségi borotvát használok, ügyelek a tisztaságára és ez az olaj teljesen eltömíti, percekig vakarászhatom a pengék közül...
A vásárlás napján kipróbáltam, csalódtam...beszereztem mást, elfogyott, kényszerből 1napra visszatértem ehhez az olajhoz, ismét megbántam...
Sose dobok ki semmit, ha nem válik be, elteszem, hátha majd még jól jöhet... hát ez az első kozmetikum, amit örömmel hajítottam a kukába, mert csak felbosszantott.
Még annyit hozzátennék: azért regisztráltam be ide, hogy megoszthassam ezt Veletek, hiszen vásárlás előtt én is itt informálódom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 26.

Szerintem borzalmas...

vivuss87

2015. április 9.

Nagyon felkeltette az érdeklődésem, rohantam is megvenni. Én csak a hónaljamra használom, nagyon bevált. Remekül el tudom oszlatni, a borotva sem okoz irritaciót az olajon csúszva. De a csomagolás ? Vizes kézzel lehetetlen kinyomni az olajat. Lecsúszik róla a kezem, vagy sikerül leugrania a kádról. Nem tudom ki találta ki ezt a domború nyomókát? Amugy nem rossz. Illata enyhe. Mennyiségre nem sok, de így szerintem elég sokáig, ahogy én használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

dalmaflora

2015. április 6.

Nekem tökéletesen bevált, teszi a dolgát, semmi irritációt nem okoz, az illata felejthető ugyan, nem marad meg sokáig,de nem is ez a lényeg.5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 6.

kvitta.girl

2015. január 21.

Nagyon vegyesek az érzéseim, de sajnos több a negatív mint a pozitív.
Télen a vádlim a borotválkozás miatt rendkívűl ki tud száradni, viszket,hámlik egy foltba nagyon utálom kenegetni, borotvahabok meg még rátesznek egy lapáttal. Mikor meghallottam hogy van olaj ami borotválkozáshoz van nagyon megörültem, hisz 2 legyet üthetek egy csapásra, mivel az olaj ápol és még szőrtelenítést is letudom.
Nos a pozitívumok:
-Az utána puha bőr érzete
- Az illata gyengéd,de finom
- Nem okozott irritációt
Nem sok pozitív, de a negatív több..:
-Csomagolás irtó gagyi, nedves kézzel ez a pumpa kikészítő össze vissza spriccel, vagy épp nem is lehet lenyomni
-Nem lehet eloszlatni kicsit sem tehát az egész lábra pumpálhatsz, még több időpocsékolás
- Ha valahova nem jut mert nem látod hova jutott akkor ott csak nedvesen borotválsz ami nem tesz jót a bőrnek
-Sok kell belőle ahhoz képest meg kicsi a csomagolás
- Ápolást nem vettem észre sajnos pedig ezért vettem, normál bőrt talán ápolja valamennyire

Tehát újra nem fogom venni de elhasználom, úgy is hamar elfogy. Az ötlet jó lett volna, jobb kivitelezésbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

Nagyon vegyesek az érzéseim, de sajnos több a negatív mint a pozitív.
Nos a pozitívumok:
-Az utána puha bőr érzete
- Az illata gyengéd,de finom
- Nem okozott irritációt
Nem sok pozitív, de a negatív több..:
-Sok kell belőle ahhoz képest meg kicsi a csomagolás

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Bisabolol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.