Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. április 6.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás.

Kiszerelés 200 ml

anna.ecser

2014. január 26.

isteni illat,kb megenném,jól hidratál és nagyon olcsó,sokáig elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

isteni illat,kb megenném,jól hidratál és nagyon olcsó,sokáig elég :)

Pampilla

2013. december 7.

Még nyáron vettem (persze mivel summer edition volt),de akkor nekem az illata túl sok volt,túl édes.Most télen elővettem,és tökéletes.Hamar beszívódik,könnyű eloszlatni,úgyhogy szerintem ez egy tök jó téli testápoló nekem.Mondjuk annyira nem sajnálom hogy limitált,mert amúgy nem venném újra,mivel szeretek többfélét kipróbálni,szinte semmihez nem ragaszkodom,mindig az új kell....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 7.

Iora Rua

2013. november 7.

Nyárra tökéletes volt, jó illatú és textúrájú, közepesen hidratáló. Jó ár/érték arányú. Egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

piperepozitív

2013. október 16.

Az illata kellemes.
Nyárra vettem, könnyű kis testápolót kerestem, ami gyorsan beszívódik.
Eleinte tetszett ez a krém, de rövid idő után elegem lett belőle.
Nehezen szívódott be, és utána olyan ragacsos érzést hagyott. És onnan tudom, hogy nem csak odaképzeltem ezt az érzést a lábamra, hogy felkenés után a két tenyeremen mindig ott maradt ez a ragacs, és kezet kellett mosnom... Más testápoló simán felszívódik.
Nem próbálkozom többet Baleás testápolóval, azt hiszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

Az illata kellemes.
Nyárra vettem, könnyű kis testápolót kerestem, ami gyorsan beszívódik.
Eleinte tetszett ez a krém, de rövid idő után elegem lett belőle.
Nem próbálkozom többet Baleás testápolóval, azt hiszem.

Heidi

2013. augusztus 14.

Először szerettem ezt a testápolót,de mostanra már utálom az illata miatt.Mangó?Hát ez nagyon nem... :/ Csak azért használom,mert a hidratáló hatása jó,hamar beszívja a bőröm,de száradás után ragadós érzésem van tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

hena

2013. augusztus 8.

250 forintért sikerült beszereznem az utolsó darabot az itteni Dm-ből. Nagyon finom az illata, elég sokáig is érződik, könnyen beszívódik és nem ragad. Nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

cintia995

2013. június 11.

A sárgadinnyéset akartam megvenni, de azt sehol sem találtam, így emellett döntöttem. Az illata nagyon tetszett, az állaga számomra megfelel, nem zavar, hogy picit vizes. Van egy Dove testvajam is és pont egy könnyebb nyáriasabb testápolót kerestem mellé. Egész jól hidratál, az árához és az állagához képest, de száraz bőrűeknek nem ajánlom. Összességében 4-es, szeretem, de tudnám nélkülözni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

juditjanka

2013. június 3.

A vélemények és a csodás illat engem is elcsábított,de sajnos nekem csalódás volt. Tényleg egy vizes állagú,aránylag gyorsan beszívódó krém, az illattá viszont én gyorsan meguntam. Ha reggel kenem fel,és mondjuk szaladgálok ide oda a nap folyamán, borzalmaan ragadós,mintha be lennék csomagolva:/ Nekem a hidratálása egyenlő a nullával,pedig a lábam nem vízhiányos,sem száraz. Lehet,csak az én bőröm nem szereti,nem tudom, én nem venném újra:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

babraeb

2013. május 19.

Nekem tetszik, bár felkenéskor valóban nagyon erős és érdekes illata van. Vizes állagú, könnyen kenhető, gyorsan beszívódik, nyárra tökéletes. És olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

cicapillango

2013. május 14.

Imádom az állagát, kicsit vízszerű, emiatt nagyon hamar beszívódik. Nem hagy zsíros érzés maga után. Ami miatt csak 4 csillagot érdemel az az illata, ami a boltban még fini volt, de itthon felkenve elég érdekes. Nem undorító, de nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak