Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 13.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Őszibarack és maracuja illattal.

MrsNegy

2018. július 8.

Ajándékba kaptam és egy ideje a polcon volt, gondoltam elhasználom, ha már nyári illatú. Nekem az illata nem tetszik, de szerencsére nem is érzem. Ha egy kicsit száraznak érzem a lábam, bekenegetem vele, és kissé hidratál, kellemes, gyorsan beszívódik és nem ragad. Nekem egy kicsit túl folyós, de legalább könnyen el lehet kenni. Egyszer jó, de venni ilyet biztos nem fogok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

hemese

2017. január 12.

Az illata az amibe beleszerelmesedtem . Nagyon frissítő és hűsítő. Jó érzés a nyári melegekben magadra kenni ezt a krémet. Nem hagy ragadós érzetet maga után, de annyira nem is hidratál, szóval nagyon száraz bőrűeknek nem ajnlanám , de normál bőrre alaphidratálónak tökéletes szerintem ! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 12.

kovacszsofia0513

2016. május 17.

Nagyon vizes az állaga, és valahogy nem is csinál semmit... Nekem nem igazán jött be, de legalább az illata finom :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 17.

fannc22

2015. július 21.

Nyárra tökéletes kis testápoló. Hamar beszívódik, jó érzés még 40 fokban is felkenni. Nekem sokáig megmarad az illata, szeretem is mert nagyon frissítő. Nagyon száraz bőrre mondjuk nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Szaszmancs

2015. június 11.

Annyira beleszerettem a tusfürdő illatába, hogy mindent hazahoztam ebből az illatcsaládból :D Tubusból szagolva ez is eszméletlen jó, de bőrre kenve megváltozik kissé az illat és hamar el is illan, úgyhogy nem sokáig tudom élvezni a Cabana álmot. Könnyű kis nyári testápolóról van szó egyébként, amit 30-40 fokban is szívesen ken fel az ember, mert hamar beszívódik és nem ragad, ennek megfelelően az ápolása sem valami mélyre ható és hosszútávú. Az árát azért megérte szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Gabriella888

2015. május 22.

Kevésbé száraz bőrre tökéletes. Nem nehezíti el a bőrt, hamar felszívódik, alap hidratálásnak nagyon jó. Nekem minden testápolóval az volt a gondom, hogy kibírhatatlanul ragacsos maradtam utána, bármilyen márkát is próbáltam. Örülök, hogy rátaláltam, mert igényli a bőröm a testápolást, hiába nem túl száraz. Az illata emlékeztet a barnulást segítő krémekére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Habcukor

2015. május 14.

Mostanában nagyon száraz a bőröm, eddig baba kakaóvajas testápolót használtam, de épp hogy beszívta a bőröm már ismét száraz volt mintha be sem kentem volna. Ezt a testápolót csak az illata miatt vettem meg, nem vártam tőle valami sokat. 3 napja használom és miután beszívódik sem lesz száraz a bőröm, selymesen puha érzetet hagy maga után. Meglepődtem és az illata is nagyon megfogott. Nagyon jó kis nyári termék, már most a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 14.

zsóci

2015. május 11.

sok mindenre nem jó, bekeni magát vele az ember, de ha nem tenné, akkor sem történne semmi. az illata miatt lenne bármi értelme, de sajnos időközben rájöttem, hogy nekem ez annyira nem is jön be, inkább a kókuszos-ananászos, abból bezzeg nincsen testápoló. na mindegy, majd elkenegetem valahogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

lilielli

2015. május 9.

Nagyon jó szerintem ez a testápoló. Jó kis nyári illat, a hidratálása is jó, nyárra elég. Épp most kentem be vele a karomat. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

siss

2015. április 18.

Már kapható.Ezeknél a limitált nyári,tubusos testápolóknál csak az illatra játszik a Balea,mert hidratálása nem igazán van.Száraz bőrűeknek ez gyengusz lesz.Normál bőrre fenntartásnak elmegy.
Illatra ugyanaz mint a tusfürdő.Könnyen kenhető,jó illata van,de semmi extra.Sőt,kicsit uncsi.
Ráadásul a felkaromon és a combomon is piros,fájdalmas pattanásokat okoz.Ugyanígy jártam a tavalyi dinnyéssel is negyed flakon után,de elkenegettem,nem volt vészes.
Ugyanaz a vonal amúgy,csak más illatban.
Többször nem venném meg.
Szerintem a Tropical Sunshine-nak jobb illata lesz. (azt akartam,de még nem volt)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

Ugyanaz a vonal amúgy,csak más illatban.
Többször nem venném meg.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak